Jump to content


Photo

Oralno


  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#21 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22765 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2005 - 05:14 PM

Jaz ne morem potrdit tega, al je to res, da so eni naravno nadarjeni za lizanje, ker sem samo enega tipa preizkusla do sedaj smile.gif

Moj me pa s tem občasno razveseli, ga niti ne silim, da bi me vsakič oralno.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#22 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 December 2005 - 11:11 PM

QUOTE(_M_)
Ma ja, jst sploh nism mogla verjet, kako eni tipi (no, en) to obvladajo, eni pa so čist brez občutka za lizing dol spodi. Mislim, ful je odvisno, men deluje, kot da ima neko tehniko, ki ful pali. Najboljši filing mi je pa, ko mi ščegija prov tko med ustnicama sesa in vleče..se mi zdi, kot da mi bo neki iztrgal iz nevemkje..noro dobro.


thumbup.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#23 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 30 December 2005 - 05:27 AM

Jaz imam pa tudi slabe/smrdljive izkušnje s tem. Fant - zdajšnji me je kar nekaj časa prepričeval naj mu ga povlečem....nisem in nisem hotela, namreč bala sem se, da tudi njegov smrdi (odurno)....ampak on si tudi kožco gor potegne ko si ga pere biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Menda gre tudi meni dobro od ust ta reč biggrin.gif
Njemu pa gre še boljše.....škoda (ma res), ker ima dostikrat herpes na ustnicah sad.gif

Svoj prvič pa se res ne spomnim....najbrž je že zelo dolgo tega. Vem pa da sem bila prej sama obdelana, kot sem obdelovala....tega po že kakšnih 10, 12 let.
  • 0

#24 Nasty

Nasty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 371 posts
  • Interests:Ples,fotografija,design...

Posted 27 January 2006 - 08:42 AM

I love it. biggrin.gif
  • 0
T-bag: "The picture makes me look like a sociopath"...:)

#25 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 27 January 2006 - 09:01 AM

mmmmm oralni
jaz ga obožujem obdelovati in skoraj ni sexa brez oralca
moj pa si je tak bogi ker mora bit non stop med nogami biggrin.gif
  • 0

#26 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 January 2006 - 09:12 AM

QUOTE(TiTa)
moj pa si je tak bogi ker mora bit non stop med nogami biggrin.gif


thumbup.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#27 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 27 January 2006 - 11:20 AM

QUOTE(Špela)
QUOTE(TiTa)
moj pa si je tak bogi ker mora bit non stop med nogami biggrin.gif


thumbup.gif


pomoje zlo trpi ja
bogi revež
twisted.gif
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#28 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45612 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 January 2006 - 10:16 PM

QUOTE(_Mayckica_)
Pri nama je bil to kr obvezen element, čeprav morem rečt da meni ni blo tako zadovoljujoče kot njemu... ni znal pritiskat prave gumbke... rolleyes.gif
Pri nama je tudi obvezen element. Pa podobno tudi on ni znal pritiskati pravih gumbkov, potem pa mi je enkrat bilo dovolj in sem mu pokazala kje najbolj paše. Od takrat naprej pa obvlada biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif twisted.gif
  • 0

#29 anči

anči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:ljubljana

Posted 28 January 2006 - 10:48 AM

ja res je ful hud filling, sam je bl men v zadovolstvo k jst nega še nism sad.gif oops.gif ful bi rada probala sam, k mam filing da mu nau ql... mislm ful se bujim da, nam znala ermm.gif lol res mam probleme.... aj mela še kera gdaj tak filing ermm.gif: smile.gif
  • 0
When i'm not calling it doesn't mean that i have forgotten u… i'm just giving u time to miss me…

#30 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 28 January 2006 - 10:53 AM

Hm pa saj si zaupata in se poznata.Vprasaj ga kaj mu pase..sprobavaj in dlje vprasuj ce je to ok al ni..Jaz sem tudi bila en cas zadrzana kaka 2tedno no.. laugh.gif ampak bo veliko boljse.In ko ti rece wow to je super se pocutis prav khm.. twisted.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#31 anči

anči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:ljubljana

Posted 28 January 2006 - 11:11 AM

QUOTE(lala)
Hm pa saj si zaupata in se poznata.Vprasaj ga kaj mu pase..sprobavaj in dlje vprasuj ce je to ok al ni..Jaz sem tudi bila en cas zadrzana kaka 2tedno no.. laugh.gif ampak bo veliko boljse.In ko ti rece wow to je super se pocutis prav khm.. twisted.gif


hehe... ja sj k mu ga na roke (lol ker izrs laugh.gif ) muj res ql, pa praw da res obvladam, in se čist strinjam laugh.gif sam nwem no... no sj k bom oralno probal tut pomoje nau slap wink.gif
  • 0
When i'm not calling it doesn't mean that i have forgotten u… i'm just giving u time to miss me…

#32 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25486 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 28 January 2006 - 01:45 PM

oralno se kot besedna zveza ne ujema s 'slabo'. je sam dobr pa hudooo dobr tongue.gif ja? tongue.gif
  • 0

#33 anči

anči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:ljubljana

Posted 28 January 2006 - 04:19 PM

aha smile.gif
  • 0
When i'm not calling it doesn't mean that i have forgotten u… i'm just giving u time to miss me…

#34 Nasty

Nasty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 371 posts
  • Interests:Ples,fotografija,design...

Posted 28 January 2006 - 06:42 PM

Moj mi je reku da sm naaajbolša.hihi.
Najbolš mu je deep throath biggrin.gif
  • 0
T-bag: "The picture makes me look like a sociopath"...:)

#35 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 February 2006 - 09:15 PM

QUOTE(sajk)
Upam da ne gre za grizenje twisted.gif twisted.gif twisted.gif


zakaj pa ne?! biggrin.gif men paše, če me mau ugrizne. ampak res mau. pa s feelingom. (no, v vrat me lahko orng ufrizne, mi to paše.) itak sem pa baje bolečina freak, hehe. bogi fantki, k niso še nikol nobene orng ugriznl ... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 February 2006 - 10:09 PM

[quote=Špela][quote=sajk]Upam da ne gre za grizenje twisted.gif twisted.gif twisted.gif[/quote]
zakaj pa ne?! biggrin.gif men paše, če me mau ugrizne. ampak res mau. pa s feelingom. (no, v vrat me lahko orng ufrizne, mi to paše.) itak sem pa baje bolečina freak, hehe. bogi fantki, k niso še nikol nobene orng ugriznl ... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ooo, mene tudi grizenje ful rajca!!! Pa sploh, če je dečko malo nasilen..... če me po riti užge, pa npr. bolj močno za vrat zagrabi, pa od zadaj za lase vleče. Eni smo divje zveri. twisted.gif
Mene je zadnjič ful napalilo, ko me je malo zaneslo in sem ga malo preveč vgriznila v spodnjo ustnico (v ustih biggrin.gif ) in mu je pol kri malo tekla in je bil okus po krvi in pol sva se pa ful strastno zalizovala, ful nakurjena. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 21 February 2006 - 11:20 PM

še ena ki ji paše na grobo! Meni je full hudo ko me od odzadi nabija pa me za lase zagrabi, ali pa mi v najbolj divjem zagonu klofuto vžge, da prste v usta in mu jih grizem......mmmmm
  • 0

#38 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 February 2006 - 11:23 PM

QUOTE(TiTa)
še ena ki ji paše na grobo! Meni je full hudo ko me od odzadi nabija pa me za lase zagrabi, ali pa mi v najbolj divjem zagonu klofuto vžge, da prste v usta in mu jih grizem......mmmmm


[b]TO MI DELI!!!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 8)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#39 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 February 2006 - 11:43 PM

.
O ti mater!!! twisted.gif

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#40 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 February 2006 - 11:58 PM

Ojeeej, kakšne pa tle zganate. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users