Jump to content


Photo

MANEKENSTVO...


  • This topic is locked This topic is locked
77 replies to this topic

#21 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 February 2006 - 04:43 PM

Tale gospa se je prav "zanimivo" oglaševala na tem forumu...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#22 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 05 February 2006 - 05:06 PM

QUOTE(Claudija)
QUOTE(TASH)
LOOOOOOOL...hahahaha ...
Kakšne mere splohmaš, kok si velika? laugh.gif ROFL
Pa 12 let je rpemal, sorry, ampak tko pač je! Aja Nina Lubadar je pa ena navadna izkoriščevalka. biggrin.gif

164 sem velika. Pa saj sem povedala da zastopa otroke kaj se tega tiče.
QUOTE(TASH)
Aja Nina Lubadar je pa ena navadna izkoriščevalka. biggrin.gif

Mi lahko to razložiš malo bolj podrobno prosim!!! biggrin.gif



Za 12let si dovolj velika, se pravi, da maš dobre pogoje, da dosežeš primerno višino. Najbolj pomembna je višina in obraz, če si pod 175cm usepha ne morš pričakovat, edin če si nova Kate Moss. biggrin.gif Kok si pa težka? Večina se jih ne zaveda, kaj pomen bit suh za manekenstvo, pa če se nameravaš resno ukvarjat z maneknstvom, počaki še leto, dve. Ker si pač premlada oz. še otrok in se tvoje telo sploh še ni začelo normalno razvijat. Jst sm bla pr 12 res ZELO :!: suha, no ja ...zdej pa nism več. Haha biggrin.gif Premlada si psihično in fizično. Če se pa namerevaš čist mal tko, "kao" ukvarjat, se pa na avdicija.com prjav! ROFL laugh.gif biggrin.gif
Glede tega Lubadarja pa ne bi :!: Res, prevarantka 100 na uro. Sm na Cosmotu neki napisala, pa sm od nje dobila na pol grozilen ZS. blink.gif Pol bom tale del zbrisala, ker nočm met težav z njo. Je pa res čiiist neprofesionalna. evil.gif rolleyes.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#23 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 05 February 2006 - 09:37 PM

[quote=\"TASH\"][quote=\"Claudija\"][quote=TASH]Za 12let si dovolj velika, se pravi, da maš dobre pogoje, da dosežeš primerno višino. Najbolj pomembna je višina in obraz, če si pod 175cm usepha ne morš pričakovat, edin če si nova Kate Moss. biggrin.gif Kok si pa težka? Večina se jih ne zaveda, kaj pomen bit suh za manekenstvo, pa če se nameravaš resno ukvarjat z maneknstvom, počaki še leto, dve. Ker si pač premlada oz. še otrok in se tvoje telo sploh še ni začelo normalno razvijat. Jst sm bla pr 12 res ZELO :!: suha, no ja ...zdej pa nism več. Haha biggrin.gif Premlada si psihično in fizično. Če se pa namerevaš čist mal tko, \"kao\" ukvarjat, se pa na avdicija.com prjav! ROFL laugh.gif biggrin.gif
Glede tega Lubadarja pa ne bi :!: Res, prevarantka 100 na uro. Sm na Cosmotu neki napisala, pa sm od nje dobila na pol grozilen ZS. blink.gif Pol bom tale del zbrisala, ker nočm met težav z njo. Je pa res čiiist neprofesionalna. evil.gif rolleyes.gif[/quote]

1. Teža: 40kg
2.Kaj pomeni ZS ?
3.Mislim da bom res še kakšno leto,dve počakala da bi se z tem resno začela ukvarjat.
4.Do takrat se bom pa poskušala staršem dokazati in da znam prevzeti neko odgovornost ali pa odgovarjati za posledice (če mi bo uspelo)
biggrin.gif
  • 0
Memento mori.

#24 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 05 February 2006 - 09:38 PM

Jaz sem tudi zelo velik slabega o njej slišala, po časopisih. Sam zdaj ne vem, al je to kao afera, pa so ful napihnili kao senzacionalna novica, al je pa tut res. V bistvu me pa baš boli biggrin.gif
  • 0

#25 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 February 2006 - 09:38 PM

ZS pomeni zasebno sporočilo, to lahko uporabljaš na forumu, zgori imaš če klikneš pošta...
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#26 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 05 February 2006 - 09:40 PM

Jaz z 12-mi leti nikdar ne bi šla v tak posel, razen če bi bla v Ameriki, pa hčerkica kakega vplivneža, k bi me not spravil...pa še to ne resno. Da bi si otroštvo zapravla za to...hm, no way. Do 15.leta zihr ne.
  • 0

#27 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 05 February 2006 - 10:15 PM

Ej, Estera še 15let je premal...lej klaudija dej se ti oglas čez ene par let, ko boš stara 16, 17 let. Pa boš vidla, kakšna boš takrat! Višina, teža ...Kaj pa obraz? Se ti zdi, da maš primern obraz? biggrin.gif ker se še ful nisi razvijat začlela in ko ti bodo hormoni podivjal, boš zihr pridobila na teži! Hujšat zarad mankenstva je pa bolano. U glavnem boš vidla. Sej če maš manekensko postavo, boš taka ostala, če pa ne, ti pa pač ni namenjen. Pa, da ne boš mislna, da te jst kej odvračam, ti čist prvoščm, sam zavedi se stvari, ki sem ti jih povedala! Manekenski svet je poln zlorab, sploh pa, če ti uspe pri teh letih - so straši pripravljeni potovat s tabo, podpisvat pogodbe ... Ja, manekenski svet je vse prej, kot sanjski!
To je pa itak samo moje skromno mnenje ...
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#28 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 05 February 2006 - 11:14 PM

QUOTE(TASH)
Ej, Estera še 15let je premal...lej klaudija dej se ti oglas čez ene par let, ko boš stara 16, 17 let. Pa boš vidla, kakšna boš takrat! Višina, teža ...Kaj pa obraz? Se ti zdi, da maš primern obraz? biggrin.gif ker se še ful nisi razvijat začlela in ko ti bodo hormoni podivjal, boš zihr pridobila na teži! Hujšat zarad mankenstva je pa bolano. U glavnem boš vidla. Sej če maš manekensko postavo, boš taka ostala, če pa ne, ti pa pač ni namenjen. Pa, da ne boš mislna, da te jst kej odvračam, ti čist prvoščm, sam zavedi se stvari, ki sem ti jih povedala! Manekenski svet je poln zlorab, sploh pa, če ti uspe pri teh letih - so straši pripravljeni potovat s tabo, podpisvat pogodbe ... Ja, manekenski svet je vse prej, kot sanjski!
To je pa itak samo moje skromno mnenje ...


Ja saj še bom mogla pošteno razmisliti...TASH a bi mi lokh po ZS biggrin.gif Poslala kej ti je Nina Lubarda napisala k me res res zanima mogoče me bo celo odvrnlo od tega... laugh.gif kaj veš...pa a ve kdo za kšen film o manekenstvu ni nujno da je čisti dokumentarec film nasploh tko kot naprimer "nedolžnost na prodaj" mi bodo dal kej za mislit twisted.gif smile.gif
  • 0
Memento mori.

#29 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 05 February 2006 - 11:59 PM

Ahhh ... rajš zbrišem, da ne bom še tuki dobila grozilnih ZS-jev biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#30 crNA_

crNA_

    sramežljivec

  • Člani
  • 19 posts

Posted 20 February 2006 - 01:37 PM

Jst sm pa dobla od ene ženske iz heringa povabilo(vidla me je na eni strani ko mam slike gor) in me je povabla na avdicijo!A ma kira kake izkušnje s to agencijO?
  • 0

#31 ~Isabelle~

~Isabelle~

    sramežljivec

  • Člani
  • 84 posts
  • Location:London
  • Interests:Moda

Posted 20 February 2006 - 11:52 PM

Ma mene je tud že ustavla, pa je rekla da mi bodo eno povabilo poslal...
  • 0

#32 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 21 February 2006 - 11:07 AM

QUOTE(~Isabelle~)
Ma mene je tud že ustavla, pa je rekla da mi bodo eno povabilo poslal...


Ma dej, ti si lahko nova ABB biggrin.gif tongue.gif twisted.gif wink.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#33 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 12:32 PM

QUOTE(Marjetka)
QUOTE(pearl*bath)


Če ti povem po pravici, tudi jaz sama svoji 12 letni hčerki (če bi jo imela) ne bi pustila, da se udeleži tega. Menim, da si še premlada in da na te zadeve pozabiš za par let. smile.gif


Se popolnoma strinjam!


Jaz tudi tako mislim.
  • 0

#34 crNA_

crNA_

    sramežljivec

  • Člani
  • 19 posts

Posted 24 February 2006 - 06:25 PM

a pol boš šla na avdicijo?
  • 0

#35 cool_girl

cool_girl

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:tu pa tam;P
  • Interests:vse po malem=)

Posted 26 February 2006 - 09:47 PM

ja jz sm se prjawŁa na ta next fotomodeŁ search..pa sm meŁa podpis od sestre wink.gif starši itq niso meŁ nć proti...ugŁ pršŁa sm tud v ožji krog. poŁ so pa hotŁ kok 30 čukow za en tečaj w ŁjubŁjan..poŁ sm odstopŁa čeprv so mi dajaŁ ene ponudbe pa kr neki...pa sm bŁa pr nini Łubarda aŁ kwaj že tud...pa pr gŁossu ta Łet bom pa s5 pr gŁossu k tm sm ta Łet zard enh težaw zamudŁa za suprmodeŁ sŁovenije in sm bŁa đe povabŁjena i use...se zgodi wink.gif
  • 0

#36 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 February 2006 - 10:01 PM

Prevedeš?
  • 0
Viens, reste ici!

#37 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 26 February 2006 - 10:10 PM

QUOTE(Anaa)
Prevedeš?

dobra biggrin.gif biggrin.gif
btw cool_girl ne morš normalno pisat ?
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#38 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3140 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 26 February 2006 - 10:55 PM

jooooj cool girl, tokrat so te že punce prosile da normalno pišeš... jaz bi pozvala moderatorje ipd da ji pošljejo opozorilo ali neki podobnega ker mislm da moti vse na tem forumu in onemogoča preglednost le-tega
  • 0

#39 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 26 February 2006 - 10:58 PM

QUOTE(pupa)
QUOTE(Anaa)
Prevedeš?

dobra biggrin.gif biggrin.gif
btw cool_girl ne morš normalno pisat ?


laugh.gif sam res,5min sem rabla da sem razumela laugh.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#40 HENTAI

HENTAI

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 124 posts

Posted 27 February 2006 - 12:08 PM

QUOTE(crNA_)
Jst sm pa dobla od ene ženske iz heringa povabilo(vidla me je na eni strani ko mam slike gor) in me je povabla na avdicijo!A ma kira kake izkušnje s to agencijO?


Evo ti odgovor, če ti bo kaj pomagal:

QUOTE(Kami)
Ok, zdaj je pa res toliko napisano, da si ne morem upret in da bi še jaz nekaj napisala!

Naj naprej razložim, da vse te znane manekenke VEDNO trdijo naslednje:
Če fotograf oz. agencija RES verjame v tvoj uspeh, ti ni treba plačati niti tolarja. Kar se meni zdi logično!
Oni so profesionalci, ki vedo kaj se da prodat in kaj ne, zato... zakaj bi bil riziko na tebi? Če verjamejo vate, naj oni reskirajo tistih 100.000 sit (oni bodo (pod pogojem da uspeš) hitro nazaj dobili, ti pa verjetno ne!
In bodo imeli tudi večji interes da te forsirajo.
Če pa ti plačaš vse, enostavno nimajo oni kaj zgubit, le dobro zaslužijo na tebi!

Pa še toliko za vse tiste, ko so vas in ki vas še bodo ustavili na cesti:
tudi mene so in prvič sem bila full ponosna nase (ker se nikoli nisem smatrala za tak material). Potem se je pa to začelo dogajali kar pogosto (na ulici, lokalih, diskačih...).
In letos sem se res odločila da grem na eno avdicijo za foro pogledat - HERING. Pridem tja in tam ene 60 punc (razložil je da bo tisti teden še ene par takih skupin).
Tako da... vabijo skoraj vse kar leze in gre tam po Čopovi in okolici. rolleyes.gif  

In na moje presenečenje sem bila še celo nazaj povabljena, samo sem malo prestara za take fore pa Heringov prevelik ego... evil.gif  

Imam pa enega znanca, ki je že v agenciji in mi je povedal vse za kaj se gre, tako da sem točno vedela v kaj bi se spuščala.

Evo moje skromno menje.

Če koga/katero še kaj zanima, naj se pa mi javi!
LP


več o tem na:
http://www.lepa-si.c...hering&start=45
  • 0
I never hated a man enough to give him his diamonds back. - Zsa Zsa Gabor




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users