Jump to content


Photo

Testerji


  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#21 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 May 2006 - 11:17 AM

QUOTE(pupa)
QUOTE(Verja)
No evo, meni v DM-ju vedno rečejo, da nimajo testerjev HALO, ful so - - - - -, da ne bom napisala grde besede zdej, ker sem ful jezna.

mogoče pa jih res nimajo, ker jih prodajalke poberejo za sebe wink.gif


Ja sej evo, pol nam bo pa tuki na forumu ena potnica solila pamet.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#22 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 May 2006 - 11:20 AM

Ja DiLeMa maš prav. Ampak je včasih tako razmišljanje prodajalcev zgrešeno. Pomojem, da mladi zapravijo dosti več za kozmetiko kot neke starejše osebe, (60+ .. ) ki jih imajo prodajalke tak grozno rade. Nevem kaj razmišljajo. Vrjetno so mišljenja, da majo take osebe globoko denarnico, kar je mogoče res, ampak če bi se prodajalci bolj posvečali mlajšim osebam bi pomojem tudi tisti prinesli več dobička. Mogoče se me še vedno držijo stereotipi starih ljudi, z malicijo & soleo za vse priložnosti.
No srednja generacija kot si pa ti rekla (30+) pa valda, da prinaša večji dobiček saj je logično, ker imajo redno plačo (vsaj v večini) itd ..
  • 0
Viens, reste ici!

#23 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 May 2006 - 11:21 AM

QUOTE(Verja)
QUOTE(pupa)
QUOTE(Verja)
No evo, meni v DM-ju vedno rečejo, da nimajo testerjev HALO, ful so - - - - -, da ne bom napisala grde besede zdej, ker sem ful jezna.

mogoče pa jih res nimajo, ker jih prodajalke poberejo za sebe wink.gif


Ja sej evo, pol nam bo pa tuki na forumu ena potnica solila pamet.


Pa noben mi nebo reko, da prodajalci v DM.ju in podobnih drogerijah testerjev ne poberejo za sebe. Lepo prosim. Jaz še v življenju v DM.ju nisem dobila nobenega testerja !
  • 0
Viens, reste ici!

#24 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 01 May 2006 - 11:46 AM

biggrin.gif jst sm ga:) dva:D ampak to samo pr eni prjazni prodajalki, je sicer na poznam, ampak je ful faca in vedno pomaga (dm v interšparu v velenju, v enmu drugmu dm-u v centru me pa ena zmešana baba vedno tk gleda in hodi za mano kot da bom kaj sunla, primejduš ženska)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#25 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 May 2006 - 11:49 AM

Jaz pa v Dm-ju v centru Ljubljane poznam eno, ki dela tu že sigurno odkar so odprli ta DM, pa mi vseeno ne da testerjev. Kr neki.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#26 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 01 May 2006 - 12:10 PM

Ljudje, težave s testerji bi morali reševat drugje, ne pa pri prodajalkah. Saj jih ne izdelujejo same. Testerji niso ravno zastonj, kljub temu da se jih dobi zastonj. Razne firme pač naredijo neko količino testerjev (ki je minimalna) in še to običajno samo, ko nek izdelek pride na trg in ga najbolj oglašujejo. Če maš srečo ga dobiš, če ne pa ne. Konec.

Iskreno dvomim, da če bi prodajalka imela tester in bi jo prosil za njega, da ti ga ne bi želela dat. Kvečjemu, da se ji v kakem Muelleru, ob poplavi testerjev, ga ne bi dalo poiskat rolleyes.gif Mislim, da ni vse tako črno - belo. Pa dvomim, da je kje kaka prodajalka, ki je pobrala vse testerje in jih ima zdaj tono doma, da se maže z njimi.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#27 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 May 2006 - 12:15 PM

Fora je le v tem, da prodajalke najverjetneje poberejo testerje zase.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#28 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2006 - 12:45 PM

QUOTE(Verja)
No evo, meni v DM-ju vedno rečejo, da nimajo testerjev HALO, ful so - - - - -, da ne bom napisala grde besede zdej, ker sem ful jezna.


V DM-u je ni testerjev oz. zelo malo, ker gre za koncept trgovine, kjer si izdelke izbiraš sam. Vse testerje, ki jih dobijo od proizvajalca ali od disributerja razdelijo pri blagajni; dan ko delijo testerje ali vzorce v vseh dm trgovinah pa najavijo v njihovem dm katalogu. Več testerjev je na voljo v trgovinah kjer imajo postrežni način prodaje in kjer prodajajo tudi dražje izdelke za katere je potrebno odšteti več denarja.
  • 0

#29 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 May 2006 - 01:06 PM

QUOTE(Blondi)
Pa dvomim, da je kje kaka prodajalka, ki je pobrala vse testerje in jih ima zdaj tono doma, da se maže z njimi.

ja saj, dvomiš, veš pa ne za ziher rolleyes.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#30 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 01 May 2006 - 01:36 PM

Takisto, ti ne veš če jih zares ima. wink.gif
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#31 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 May 2006 - 01:45 PM

QUOTE(Nadi)
QUOTE(Verja)
No evo, meni v DM-ju vedno rečejo, da nimajo testerjev HALO, ful so - - - - -, da ne bom napisala grde besede zdej, ker sem ful jezna.


V DM-u je ni testerjev oz. zelo malo, ker gre za koncept trgovine, kjer si izdelke izbiraš sam. Vse testerje, ki jih dobijo od proizvajalca ali od disributerja razdelijo pri blagajni; dan ko delijo testerje ali vzorce v vseh dm trgovinah pa najavijo v njihovem dm katalogu. Več testerjev je na voljo v trgovinah kjer imajo postrežni način prodaje in kjer prodajajo tudi dražje izdelke za katere je potrebno odšteti več denarja.


Ja o.k., sam če jaz kupim npr. 5 krem po 1300 sit to tudi nanese veliko denarja in potem ugotovim, da mi tudi ena od teh petih ne odgovarja. Tu nastane problem. V pičlih 4 mesecih sem kupila 4 kreme za obraz v DM-ju pa mi niti ena ni odgovarjala - halo denar vržen proč.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#32 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 May 2006 - 01:48 PM

QUOTE(Blondi)
Takisto, ti ne veš če jih zares ima. wink.gif

maš res wink.gif sam men je lažje potem živet, če si rečem, da je prodajalka kriva biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#33 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2006 - 01:57 PM

QUOTE(Verja)
QUOTE(Nadi)
QUOTE(Verja)
No evo, meni v DM-ju vedno rečejo, da nimajo testerjev HALO, ful so - - - - -, da ne bom napisala grde besede zdej, ker sem ful jezna.


V DM-u je ni testerjev oz. zelo malo, ker gre za koncept trgovine, kjer si izdelke izbiraš sam. Vse testerje, ki jih dobijo od proizvajalca ali od disributerja razdelijo pri blagajni; dan ko delijo testerje ali vzorce v vseh dm trgovinah pa najavijo v njihovem dm katalogu. Več testerjev je na voljo v trgovinah kjer imajo postrežni način prodaje in kjer prodajajo tudi dražje izdelke za katere je potrebno odšteti več denarja.


Ja o.k., sam če jaz kupim npr. 5 krem po 1300 sit to tudi nanese veliko denarja in potem ugotovim, da mi tudi ena od teh petih ne odgovarja. Tu nastane problem. V pičlih 4 mesecih sem kupila 4 kreme za obraz v DM-ju pa mi niti ena ni odgovarjala - halo denar vržen proč.


Verja, za to ni DM kriv ali druga trgovina. Pogosto so testerji na voljo le za nove proizvode oz. za tiste, ki so zelo dragi. V samopostrežnih trgovinah kot je dm največkrat testerji niso na voljo, še posebno ne za kreme ki stanejo 1300 sit. Testerje ali vzorce v trgovinah zaradi samopromocije priskrbijo proizvajalci in ne trgovina sama. Torej, je potrebno krivce iskati tudi drugje, ne samo v trgovinah. Verjamem pa, da je tak nakup drag.
  • 0

#34 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 May 2006 - 02:00 PM

Jaz bi samo rada, da se začnejo počasi zavedati, da to ni o.k. kar se dogaja glede testerjev.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#35 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 May 2006 - 02:08 PM

Ok, nekje so pa tudi obratno trgovke zelo prijazne - testerjev nimajo, vandar pa sem že doživela, da so mi kremo iz lončka, ki so ga imele odprtega tam na polici, dale v eno majhno promocijsko šalčko, da sem imela za sprobat.

Najbolj neverjeten izgovor, zakaj da ni testerjev, je bil pa tale: "Krema je tako dobra, tako neproblematična, da sploh ni možnosti, da kakšni koži ne bi pasala!" blink.gif

Šlo je za Lancomovo kremo Hydrazen za suho kožo, stala je pa 12k.
Valda, kupila jo bom na vrat na nos, saj itak ni variante, da me ne bi pasala rolleyes.gif
  • 0

#36 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2006 - 02:08 PM

QUOTE(Verja)
Jaz bi samo rada, da se začnejo počasi zavedati, da to ni o.k. kar se dogaja glede testerjev.


Dvomi, dokler bomo kupovali po 5 krem na mesec po 1300 sit ermm.gif S testerjem tako kupiš le eno kremo...če pa ne testiraš pa kupuješ toliko časa dokler pa le ne najdeš tisto "ta pravo " kremo. Pač, drago testiranje.
Ko pa že najdeš ta pravo, jo pa največkrat že vržejo iz prodaje in naredijo novo sad.gif V glavnem začaran potrošniki svet.... ermm.gif
  • 0

#37 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 May 2006 - 02:19 PM

QUOTE(_M_)
Ok, nekje so pa tudi obratno trgovke zelo prijazne - testerjev nimajo, vandar pa sem že doživela, da so mi kremo iz lončka, ki so ga imele odprtega tam na polici, dale v eno majhno promocijsko šalčko, da sem imela za sprobat.

Najbolj neverjeten izgovor, zakaj da ni testerjev, je bil pa tale: \"Krema je tako dobra, tako neproblematična, da sploh ni možnosti, da kakšni koži ne bi pasala!\" blink.gif

Šlo je za Lancomovo kremo Hydrazen za suho kožo, stala je pa 12k.
Valda, kupila jo bom na vrat na nos, saj itak ni variante, da me ne bi pasala rolleyes.gif

blink.gif blink.gif Brez komentarja...
  • 0

#38 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 May 2006 - 02:26 PM

QUOTE(_M_)
Najbolj neverjeten izgovor, zakaj da ni testerjev, je bil pa tale: \"Krema je tako dobra, tako neproblematična, da sploh ni možnosti, da kakšni koži ne bi pasala!\" blink.gif

oh joj in prejoj... ne morš verjet, IPB Image ja, zelo 'inteligentna' izjava
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#39 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 May 2006 - 02:28 PM

QUOTE(Nadi)
Ko pa že najdeš ta pravo, jo pa največkrat že vržejo iz prodaje in naredijo novo sad.gif

IPB Image ja ko se kaj takega zgodi, me prime da bi prvemu osebku, ki se mi približa, zavila vrat...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#40 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 May 2006 - 03:27 PM

QUOTE(Nadi)
QUOTE(Verja)
Jaz bi samo rada, da se začnejo počasi zavedati, da to ni o.k. kar se dogaja glede testerjev.


Dvomi, dokler bomo kupovali po 5 krem na mesec po 1300 sit ermm.gif S testerjem tako kupiš le eno kremo...če pa ne testiraš pa kupuješ toliko časa dokler pa le ne najdeš tisto \"ta pravo \" kremo. Pač, drago testiranje.
Ko pa že najdeš ta pravo, jo pa največkrat že vržejo iz prodaje in naredijo novo sad.gif V glavnem začaran potrošniki svet.... ermm.gif



Ampak to je šok za moj žep.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users