Jump to content


Photo

Max Factor - nov puder


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#21 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2005 - 10:08 AM

v leclercu na rudniku je ta puder trenutno 3100 sit! ne vem koliko stane drugje, ampak to se mi ne zdi drago! rolleyes.gif
  • 0

#22 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 23 November 2005 - 10:41 AM

Baje, da podlaga vsebuje alkohol med začetnimi sestavinami, puder pa komedogeno sestavino. Hvala lepa, bo ostala pri tistih, ki jih imam doma še za porabit.

Pa raje Revlonovega ta novega kupim, ko kakega doma porabim.
  • 0

#23 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 23 November 2005 - 12:30 PM

QUOTE(-supergirl-)
v leclercu na rudniku je ta puder trenutno 3100 sit! ne vem koliko stane drugje, ampak to se mi ne zdi drago! rolleyes.gif

a misliš colour adapt puder?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#24 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2005 - 01:32 PM

ne. mislim tega ta novega (dvojnega)! ga imajo v njihovi parfumeriji 8tistem akvariju sredi trgovine) na stojalu ob blagajni. tongue.gif
  • 0

#25 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 November 2005 - 07:01 PM

QUOTE(bellini)
QUOTE(Nadi)
Bolje prekriva, ampak se pa barvno ne prilagaja tako dobro kot color adapt ali pa true match in podobni
Jaz imam št. 45, ki mi je malo pretemna rolleyes.gif

To si vzela najsvetlejšega ne? JA me moti, da ni več svetlejših odtenkov, kot pri ostalih pudrih...samo jaz ga bom vseeno uporabljala - za večerne priložnosti wink.gif


Ja, najsvetlejšega sem vzela, pa mi je skoraj da malo pretemen.
  • 0

#26 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 November 2005 - 07:07 PM

QUOTE(Irena*)
Baje, da podlaga vsebuje alkohol med začetnimi sestavinami, puder pa komedogeno sestavino. Hvala lepa, bo ostala pri tistih, ki jih imam doma še za porabit.

Pa raje Revlonovega ta novega kupim, ko kakega doma porabim.


Nima alkohola, vsaj nisem ga zasledila. Sem danes brskala pa pudrih in komajda našla sestavine, ker jih ni na pudrih sad.gif Če želi katera preveriti sestavine, so napisane na vseh testerjih, al pa v priloženih knjižicah na stojalih. Po zakonu naj bi bili vsi proizvodi opisani vključno s sestavinami v knjižici ki je priložena ob stojalu ali na stojalu...Če opazite na proizvodih, na embalaži znakec: odprto knjigo s prstom, pomeni, da so lahko sestavine napisane v skupni knjižici, ki je na dosegu kupcu smile.gif Ma, sem se pozanimala biggrin.gif
  • 0

#27 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 24 November 2005 - 07:44 PM

Mislim, da ima podlaga alkohol na začetku in komedogeno sestavino nekje 6., 7. mesto. Za puder pa nisem ziher.
  • 0

#28 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 November 2005 - 07:56 PM

QUOTE(Irena*)
Mislim, da ima podlaga alkohol na začetku in komedogeno sestavino nekje 6., 7. mesto. Za puder pa nisem ziher.


Irene*

nisem prepričana, ampak kolikor sem gledala ni naveden alkohol, ne v enem in ne v drugem. Mi je žal, da nisem prepisala sestavin.
  • 0

#29 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 November 2005 - 02:52 PM

uceraj kupila, danes sprobala biggrin.gif tista bela stran mi nekak na lepilo smrdi, sej pol vonj izgine, sam useen rolleyes.gif uzela sm pa najsvetlejsi odtenek pa se mi zdi nekam rumenkast ermm.gif drgac se pa lepo prilagaja in je fajn mazljiv smile.gif sm se kr zadovoljna biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#30 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 03:29 PM

nadi,irena....ostale... smile.gif
a kej matira ta puder?Nadi,zate vem,da si uporbaljala tudi colour adpat - a bi se lahko primerjal z njim?(Vaj po matiranju? In po tem,da,ko ga naneseš,da se zdi,ko,da ne bi bil napudran?)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#31 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 25 November 2005 - 04:22 PM

Po moje Colour adapt bolj matira, imam tester doma in je super za mojo mešano kožo. Ko porabim pudre doma ga bom ziher kupila.
  • 0

#32 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 November 2005 - 07:16 PM

Ma težko rečem. Jaz še vedno uporabljam čez puder v kamnu, zato sta oba dokaj obstojna. Se pa po ta novem manj svetim oz. kasneje.
Veliko je po moje odvisno tudi od tipa kože.
  • 0

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 November 2005 - 12:32 AM

jS MAM RADA maks fakrote!!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 November 2005 - 12:40 AM

QUOTE(DiLeMa)
jS MAM RADA maks fakrote!!

Dilema je spet pijana. biggrin.gif:D:D
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 November 2005 - 01:56 AM

QUOTE(DiLeMa)
jS MAM RADA maks fakrote!!


DileMaaaaaaaaa :angel4: .
  • 0
Viens, reste ici!

#36 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 November 2005 - 09:11 AM

biggrin.gif
  • 0

#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 November 2005 - 09:13 AM

Zdej se morm na vsaki temi opravičit ... jst ne morm pomagat, ampak kadar mal več spijem mi res dogaja ... zelo. biggrin.gif

Se iskreno opravičujem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 February 2006 - 09:24 AM

Ali je Flawless perfectoin primeren za suho kožo?? Sedaj imam od Nieve Stay real pa se mi zdi ta od MF bolj prekriven, vsaj kolikor sem po testerju sprobala. A ve date pod podlago še svojo kremo?
  • 0

#39 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 February 2006 - 09:50 AM

Seveda se da pod podlago krema. Najprej je nega kože, šele potem MU. Jaz lahko uporabljam vse pudre. Tudi tiste, ki temeljijo samo na silikonih in niso vlažilni niti mastni. Spodaj pač namažem svojo kremo in je.
Razen pri pudrih v peni. Ti tako zelo izsušujejo, da mi niti krema ne pomaga.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#40 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 February 2006 - 08:30 PM

V podlagi je na tretjem mestu alkohol, v pudru pa je tudi alkohol.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users