Jump to content


Photo

Umivanje las


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#21 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 April 2005 - 10:00 PM

Valda. Pri takšni dolžini absolutno pride v poštev barvanje v frizerskem salonu (hodim k eni neverjetno talentirani frizerki na Štajersko, pozna moje lase in to, pa tudi kot oseba je ful fajn). Si predstavljaš barvanje doma v kopalnici in to s črno barvo?! biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#22 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 April 2005 - 10:03 PM

Ajoj hudo ... barvanje dolgih las v kopalnici in to na črno (da ti še kapne kam in maš vse usran rolleyes.gif ) pa res neb blo pametno ...

Na Štajersko hodiš? Torej na moj konec ... kam pa, bolj točno? wink.gif
  • 0

#23 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 01 April 2005 - 10:08 PM

rolleyes.gif frizerski salon rolleyes.gif ...moja dolžina las rolleyes.gif dvoplastno rolleyes.gif ee...predrago....
kolegice rulajo biggrin.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 April 2005 - 10:08 PM

DiLeMa, na Ptuj. wink.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 April 2005 - 10:10 PM

Aja uhh ... to je pa dauč ... jst sm Celjanka. biggrin.gif
  • 0

#26 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 01 April 2005 - 10:10 PM

iz ljublajne na ptuj?.....
dobra si...svaka ti čast biggrin.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 April 2005 - 10:16 PM

[quote=Kim]iz ljublajne na ptuj?.....
dobra si...svaka ti čast biggrin.gif

Ne ne, tu študiram in živim. Ampak pridem pa tudi domov na Štajersko in se potem nekako zmenim za takrat.
Je pa tak dobra, da bi se bla pripravljena peljat tudi samo k njej, ja.

DiLeMa, si že omenila, da si s Cjela, ja. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 April 2005 - 10:21 PM

Jp, jst kr naprej to omenjam ... Štajerke smo taglavne! biggrin.gif

Sej za dobrega frizerja se splača dauč peljat ... ni hujšega kot to, da ti kakšna frizerka čist 'zaserje' frizuro ... rolleyes.gif
  • 0

#29 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29033 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 April 2005 - 03:49 PM

se trudim, da si jih ne prepogosto, približno trikrat na teden mi znese. po vsakem šamponiranju si namesem blazam, ker si jih drugače ne bi mogla reazčesat, čeprav nimam dolgih las - sprobano na lastni glavi. laugh.gif enkrat do dvakrat ne teden si nanesem še masko za lase.
  • 0

#30 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 02 April 2005 - 07:06 PM



Tudi jaz si moram obvezno vsak drugi dan oprati lase. Sicer tu pa tam zdržim tri dni skupaj, ampak je prava umetnost. Mi pa je prav nadležno tole umivanje mojih dolgih las..Ampak, kar sem mora, ni težko, ne! wink.gif

  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#31 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 02 April 2005 - 08:48 PM

Tudi jaz si lase umivam vsak drugi dan, saj ne prenesem mastnih las...ma niti pod razno. Mastijo pa se mi pri lasišču.

Razmišljam, da si jih ne bi več barvala... Kako naj to izvedem??

Tan
  • 0

#32 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 03 April 2005 - 07:27 AM

A misls,da se lasje tudi tolk mastijo zarad barvanja? rolleyes.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2005 - 10:59 AM

Pomoje barvanje ni krivo ... ne vem no, izvor je v delovanju lojnic na lasišču in ne vem če na to kaj vpliva barvanje ...

Drugače pa če se nočeš več barvat, se pobarvaj na odtenek, čimbolj podoben naravni barvi tvojih las, da se potem narastek ne bo tako moteče videl, in počakaj, da lasje prerastejo ...

Jaz sem naredila to enkrat in sem mela že ene 10 - 15 cm narastka oz. svoje naravne barve, ampak sem potem obupala ... z mojo naravno barvo se pač ne počutim fino, se mi zdi, da izgledam dolgočasno ... tko da zdej se spet že kar nekaj časa barvam na blond. wink.gif
  • 0

#34 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 April 2005 - 11:57 AM

Jaz si pa ne barvam las. Samo tu in tam z barvo, ki ni trajna in se izpere po ene 10 pranjih. Pa še takrat imam ful krepaste lase. Bom raje ostala pri svoji naravni barvi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#35 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 03 April 2005 - 04:03 PM

Jst sm si včasih prala lase vsak drugi dan, pa še s fenom sem si jih sušila blink.gif
To mi je ful lase uničlo, tko da sm se šla postričt čisto na kratko in se navadila, da si perem lase ob sobotah in torkih-pa ne sušim si jih s fenom!

Tko, da so moji laski zdej veliko bol zdravi-mam zdej že dolge(za moje pojme so sicr dolgi lasje do ramen wink.gif )

Pred kakšnim letom sem si začela še barvati lase: oz. blond pramena si dajem.. Se mi zdi, da sem čist nekam pusta brez pramen.. Ful me poživijo-moja naravna barva je zlato-rjava, pa ful lepo pridejo zraven ta pramena.. tongue.gif :sunny:
  • 0

#36 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 April 2005 - 04:35 PM

Sem mislila, da sem ena izmed redkih, pa vidim, da si tudi druge umivate lase vsak drugi dan. Baje ni zdravo, ampak mastnih las ne prenašam. Včasih si lase umivam celo vsak dan ( pogosto, ker se zaležim in imam petelinčke na glavi) biggrin.gif

LP N
  • 0

#37 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 04:35 PM

Jaz si tudi lase sušim vsak drugi dan s fenom (drugače bi se mi sušili cel dan + ful bi bili nakodrani), pa mi jih to nič ne uniči. Je tudi dosti odvisno od samega lasu...
Pa tu pa tam si dam eno masko gor od Tigija - kao prav za lase, ki so izpostavljeni toplotni obdelavi :=), nekaj v tem smislu.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#38 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 27 April 2005 - 08:59 PM

QUOTE(Nikita007)
Jaz si tudi lase sušim vsak drugi dan s fenom (drugače bi se mi sušili cel dan + ful bi bili nakodrani), pa mi jih to nič ne uniči. Je tudi dosti odvisno od samega lasu...
Pa tu pa tam si dam eno masko gor od Tigija - kao prav za lase, ki so izpostavljeni toplotni obdelavi :=), nekaj v tem smislu.


Kok pa stane tale maska od tigija? Pa,če ma kdo še šampon od tigija,če mi pove kok je! Pa me zanima še,če je tigi bolš kt pa joico?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#39 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 April 2005 - 09:03 PM

Jaz imam to srečo, da se mi ne mastijo lasje. Tako da si jih perem 2x in obvezno pustim, da se mi naravno posušijo. Poleg tega si jih tudi vedno zvečer umivam, ker imam potem naslednji dan full dobro frizuro. Pogruntala sem pač kaj mi najbolje ugaja....
  • 0

#40 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 27 April 2005 - 09:14 PM

jst tud jst tud *skače od veselja....*
jst tud mivam laske zvečer:))
hehe zavijem v brisačko in grem ajat...zjutri se ustanem dam mal želeja na dlani potegnem dvakrat čez laske...pa sm k nova iz izložbe biggrin.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users