Jump to content


Photo

Študentski boni


  • Please log in to reply
512 replies to this topic

#21 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 November 2005 - 06:06 PM

Pucini - dobre testenine, ogromne porcije, hitra postrežba, lep ambient biggrin.gif Skratka nimam pripomb.
  • 0

#22 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 28 November 2005 - 09:30 PM

QUOTE(Kalypso)
Pucini - dobre testenine, ogromne porcije, hitra postrežba, lep ambient biggrin.gif Skratka nimam pripomb.

mmmmmmm,kake lušte si mi naredla!!!
tam imam najrajši mesno lazanjo....v tisti super paradjzovi omaki...obožujem jo!!! :!: smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#23 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 November 2005 - 11:53 AM

Hehe. Jaz pa tam najraje jem špagete. smile.gif
  • 0

#24 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22466 posts
  • Gender:Female

Posted 30 November 2005 - 02:06 PM

Meni so ful všeč pice v Foculusu, pa zdej so spet pocenili bone.
Od kitajskih Shanghai in občasno Kitajska zvezda, obe sta mi všeč.
Vedno sem se ful najdela v Intersparu v Cityparku, predvsem solate so mi všeč tam.
V Joe Penas sm bla sam 1x, k mi je sošolka podarila bon smile.gif in mi je blo ful dobro.
V Imperio Mexicano sm šla 2x. Prvič je blo še kar okusno, drugič pa sva si s frendico naročili neke lignje na žaru in sploh niso bili prav očiščeni. V mojih so bile še vedno notri tiste reči podolgovate, k zgleda kot neka plastika ermm.gif Od takrat naprej ne hodim več tja.
V Emonsko klet sm šla 1x, ker so vsi ful hvalili in me je zanimalo. Bila sem precej razočarana. Pica je bila čisto povprečna, še doplačat jo je blo treba, pa še nek gnil natakar je težil. Ni hotel vzeti kovancev nižje vrednosti od 10 sit, ker rumenih pač ne jemljejo...whatever.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#25 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 30 November 2005 - 04:53 PM

QUOTE(Marmelada)
drugič pa sva si s frendico naročili neke lignje na žaru in sploh niso bili prav očiščeni. V mojih so bile še vedno notri tiste reči podolgovate, k zgleda kot neka plastika ermm.gif  Od takrat naprej ne hodim več tja.


Em tista podolgovata rec ki je kot plastika..a ni to hrbtenica?Hmmmm..kakorkoli jaz si bom tudi zacela kupovat bone.Ce ze imam to moznost zakaj pa ne.. ;)
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#26 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 November 2005 - 05:28 PM

.

Jaz res ful priporočam Guliverja - skos imajo ful dobre menije (se da tudi na internetu videt) - če pa ti nič ne paše, pa maš še stalno ponudbo (dunajski, pohan sir, tenstenine na ful načinov, itd.). Pa ful ni takšne gužve, prijazno osebje, pa hrana ful dobra, no.

Jaz sem sicer zadnje cajte kuhana in pečena v Penasu.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#27 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22466 posts
  • Gender:Female

Posted 30 November 2005 - 11:14 PM

Najbrž je res hrbtenica, ampak pojest se je vseeno ne da, vsaj ne da bi jaz vedela ermm.gif

Kje pa je ta Guliver?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#28 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 November 2005 - 11:17 PM

.

Marmelada, tukaj imaš praktično vse, kar bi te utegnilo zanimati: http://www.guliver.net/


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#29 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 December 2005 - 04:50 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(Kalypso)
Pucini - dobre testenine, ogromne porcije, hitra postrežba, lep ambient biggrin.gif Skratka nimam pripomb.

mmmmmmm,kake lušte si mi naredla!!!
tam imam najrajši mesno lazanjo....v tisti super paradjzovi omaki...obožujem jo!!! :!: smile.gif


O ja, super restavracija! Jaz pa tam najrajši jem njoke z gorgonzolino omako.
  • 0

#30 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 01 December 2005 - 11:57 PM

mishka pa kalypso.... probita kdaj še menso lazanjo(če še je nista)
drgač pa tista k je napisala,da niso bli očiščeni biggrin.gif ...to je pač v lignju,tko kt so v ribi kosti.....pa ne rečš zrd tega,da riba ni očiščena...mi vedno k remo u restavracije dobimo tko,pa tud k doma nardimo mamo tko...pač...
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#31 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22466 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2005 - 08:09 PM

Ja Rea, ampak zakaj so potem eni lignji meli to kost notri, drugi pa ne? ermm.gif
No potem sm pa zgleda jst primitivc, k sem vedno mislila, da naj bi se ta kost odstranila, ko ligenj očistiš.
Ja, ribi ne upaš odstraniš kosti, ko jo čistiš, medtem ko se lignju da to hrbtenico z lahkoto potegnit ven.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#32 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 02 December 2005 - 09:30 PM

QUOTE(Marmelada)
Ja Rea, ampak zakaj so potem eni lignji meli to kost notri, drugi pa ne? ermm.gif
No potem sm pa zgleda jst primitivc, k sem vedno mislila, da naj bi se ta kost odstranila, ko ligenj očistiš.
Ja, ribi ne upaš odstraniš kosti, ko jo čistiš, medtem ko se lignju da to hrbtenico z lahkoto potegnit ven.

ma,ja sj ne vem....itaq,da nis primitivc....halo? ermm.gif smile.gif .
Pač očitno nekje tko prpravjo nekje tko. smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#33 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 December 2005 - 03:56 PM

QUOTE(Marmelada)
V Imperio Mexicano sm šla 2x. Prvič je blo še kar okusno, drugič pa sva si s frendico naročili neke lignje na žaru in sploh niso bili prav očiščeni. V mojih so bile še vedno notri tiste reči podolgovate, k zgleda kot neka plastika ermm.gif Od takrat naprej ne hodim več tja.

Ponekod, jaz sem to največkrat doživela v Dalmaciji lignje na žaru pripravijo tako, da jih samo spečejo in jih sploh ne ščistijo. Samo malo operejo, druga pa ne. Saj na ognju se tako ali tako vse speče, ;) tisto kost pa tudi z lahkoto izvlečeš. smile.gif
  • 0

#34 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3498 posts
  • Gender:Male

Posted 03 December 2005 - 04:11 PM

QUOTE(Kalypso)
QUOTE(Marmelada)
V Imperio Mexicano sm šla 2x. Prvič je blo še kar okusno, drugič pa sva si s frendico naročili neke lignje na žaru in sploh niso bili prav očiščeni. V mojih so bile še vedno notri tiste reči podolgovate, k zgleda kot neka plastika ermm.gif Od takrat naprej ne hodim več tja.

Ponekod, jaz sem to največkrat doživela v Dalmaciji lignje na žaru pripravijo tako, da jih samo spečejo in jih sploh ne ščistijo. Samo malo operejo, druga pa ne. Saj na ognju se tako ali tako vse speče, ;) tisto kost pa tudi z lahkoto izvlečeš. smile.gif


Jap tako dobiš pripravljene na morju..tu v pri nas pa še nisem doživela, da bi ti v gostilni tako postregli... Drugače pa so se mi na tak način zagabli, ko sem jih jedla na morju...tisto belo je blo kot da bi neko sluz+mleko jedo, da ne govorim o t.i. plastiki wink.gif
  • 0

#35 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22466 posts
  • Gender:Female

Posted 03 December 2005 - 05:05 PM

Aha, no dobro, to smo razčistili, oba načina sta pravilna smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#36 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 December 2005 - 10:16 PM

Verjela ali ne. - sta smile.gif biggrin.gif
  • 0

#37 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3498 posts
  • Gender:Male

Posted 05 December 2005 - 10:18 PM

QUOTE(Kalypso)
Verjela ali ne. - sta smile.gif biggrin.gif


ne kapiram oops.gif
  • 0

#38 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 December 2005 - 10:31 PM

Verjameš ali ne sta oba načina priprave lignjev pravilna, čeprav se morda zdi ta drugi, ko lignjev ne očistijo čuden. smile.gif - nanaša se na Marmeladin post nad mojim. Zdaj kaj bolj jasno? ;)
  • 0

#39 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3498 posts
  • Gender:Male

Posted 06 December 2005 - 08:15 AM

QUOTE(Kalypso)
Verjameš ali ne sta oba načina priprave lignjev pravilna, čeprav se morda zdi ta drugi, ko lignjev ne očistijo čuden. smile.gif - nanaša se na Marmeladin post nad mojim. Zdaj kaj bolj jasno? ;)

jaaaaaaaaaa :hello1:
  • 0

#40 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22466 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2005 - 10:53 PM

smile.gif

Kaj pa gostilna Tarfuf, al kako je že... Sm slišala, da je baje dobra. Zahaja katera tja?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users