Jump to content


Photo

ne moči zaspati


  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#21 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25491 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 08 January 2006 - 10:28 PM

js sm ga tud :occasion9:
  • 0

#22 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 08 January 2006 - 11:42 PM

Kar se tiče Nemorati spati, meni pomaga, če poslušam svoje dihanje - zna bit fajn dolgcajtno biggrin.gif
  • 0

#23 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 09 January 2006 - 02:30 PM

mmmm moji nasvetki:
-baje pomaga če se probaš navadit hodit vedno ob isti uri spat- k se telo navadi
- jaz če ne morem spat se grem razne igrce npr: štetje od 100 nazaj al pa od 1000 nazaj
-pejt se igro asociacij tko k je tuki na netu
- pejt se igro besed al kaj je una igrca ko gledaš kako se konča zadna beseda
- dej si res kako umirjeno musko ( kaka klasika al pa če maš kako poslušanje morja pa to)
-misli na lepe stvari
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#24 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 09 January 2006 - 04:19 PM

Hm..zajec kako naj razložim...

Najlažja razlaga je taka... spravi se v položaj, kot da moliš alaha.... pač vsedi se na piščali in se skloni in iztegni roke... pa ostani nekaj časa v takem položaju...ful paše...
  • 0
Viens, reste ici!

#25 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 09 January 2006 - 04:45 PM

Ufff , da bo to sprobala bom rabla pa kar neki cajta...Čeprov učeri sem probala tisto dihanje pa sem zaspala dosti prej kot ponavadi, samo še useeno ne ob takem času kot bi blo za najstnico normalno oops.gif ! Tiste knjige se mi zdijo kar dobro, že tako mamo za domače branje same neumne knjige, da takrat ko bi jih mogla brati vedno takoj zaspim, da mi le nebi blo treba oops.gif oops.gif !!
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#26 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 10 January 2006 - 09:44 AM

Včasih se mi zgodi, a redkokdaj, da se spravim v posteljo in ne morem zaspati in se samo premetavam.

Proti temu naredim to, da si v radio dam CD z Globinsko sprostitvijo, kjer te vodi in se ti vsak del tvojega telesa sprosti, moreš pa full bit na tisti del telesa osredotočen, velikokrat-sploh na začetku se zelo dogaja da misli ne moreš ukrotit in da ti samo nekam uhajajo, sploh pa tudi lahko velikokrat vmes že zaspiš.

Ponavadi je meni to vedno pomagalo. Ali pa da sem nekaj malega pojedla, ker včasih tud nisem mogla spat, ker sem imela preprazen želodček...
  • 0

#27 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 10 February 2006 - 05:16 PM

jst mam tud take probleme s spancem na obdobja, pa redno berem knjige pred spancem in kar pomaga. rada berem!
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#28 lily

lily

    sramežljivec

  • Člani
  • 49 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 February 2006 - 06:28 PM

Tudi jaz imam težave s spancem, zato ti priporočam da v postelji poslušaš glasbo. Jaz tako lažje zaspim.
  • 0
*Look at me and I will smile, give me a kiss and I will fly. Look away and I will cry, say goodbye and I will die!*

#29 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3234 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 10 February 2006 - 08:58 PM

jaz brez glasbe sploh nikol ne grem spat tko da mi je v kakšnih taborih pol kr muka zaspat prvi dan rolleyes.gif
  • 0

#30 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 10 February 2006 - 09:02 PM

ce sm zmatrana kr hit zaspim,ce pa to ne gre pa poslusam kok moj zajcek slamo grize - full cool! biggrin.gif
  • 0

#31 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3234 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 10 February 2006 - 09:03 PM

drugače če ne more zaspat mi ful pomaga toplo mleko z dodatkom medu rolleyes.gif
  • 0

#32 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 22 February 2006 - 12:53 PM

jst se do 3h zjutrej valam po postli pa ne gre sad.gif
  • 0

#33 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 22 February 2006 - 11:47 PM

Ijooo, ka bi jst dala da ne bi mogla zaspat ponoč.... kr mi gre že pošteno na živce, da sn zaspana v bistvu 24 ur na dan... jst bi lahka skos spala... res bedno in pol mi še 10 ur spanca ni dost na dan. rolleyes.gif sad.gif ermm.gif
  • 0

#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 February 2006 - 12:11 AM

.
Učno čtivo dela čudeže!!! Ampak res. Jaz skos vampirim, res..... totalna sova. Ampak! Ko pa odprem kakšen učbenik, pa padem v momentu v pojstlo kot klada.

Zna pa res to biti težavno, če ne moreš zaspat. Se mi dogaja to občasno. In pol je blazen problem z lulanjem..... ker me glih čist mičkeno tišči. In pol razmišjam 'če me zdaj malo, pol me bo čez pol ure še bolj' ipd. in da je boljše it in pol grem in pol se predramim in pol vse slišim..... od smrčanja moje kužike, pa od avtomobilov. Pol mi začne še odeja nagajat..... pa začnem razmišljat o morečih rečeh. Pol je pa tako fertik in je ura ponavadi 6h. biggrin.gif:D


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 February 2006 - 08:42 AM

Tudi jaz imam težave s spancem. Ne morm in ne morm zaspat. Prej se mi to ni dogajal.
  • 0

#36 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 23 February 2006 - 10:48 AM

jaz pa sploh nimam nobenih problemov s spancem.. kak se vležem spim ko top smile.gif ponoči ne slišim nič, lahko bi me vkradli biggrin.gif če sem pa ful živčna pred kakim pomembnim dnevom, se premetavam po posli kakšno urco pol pa že zaspim smile.gif lucky me biggrin.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#37 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 23 February 2006 - 01:55 PM

js morm ujet lih taprav cajt za it spat. če bi bla ob 9 v postli, niti slučajno ne bi zaspala do 2 ponoč. če pa res ne morm, pa ponavad berm kako knjigo, tist me zihr uspava, če pa ne tok hitr, mi pa saj ni dolgčas. men se včasih zgodi, da se ponoč zbudim pa ne morm zaspat nazaj. takratje pa najbol vstat pa it mal okol po hiši pol se pa kr da.
  • 0

#38 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 23 February 2006 - 01:58 PM

aja pa mi je že prov pršlo, da nimam tk trdnega spanca. me je zbudu ropar k je šaru po spalnci. :angry7:
  • 0

#39 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 23 February 2006 - 02:10 PM

Ja men gre pa najbl na jetra, k pol zaspim ob ene 2. al pa 3. pa zutrej sm taka, k d bi valar čez mene zapelou.Kadr nemorm zaspat bi rajš, d bi bla celo noč pokonc, kt pa d pol ene 2 ure predn morm ustat zaspim...grrr mad.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#40 RaZ00rka

RaZ00rka

    sramežljivec

  • Člani
  • 45 posts

Posted 24 February 2006 - 12:40 AM

jah, js tut ne morm spat...
redko, redko, d lahku zaspim... ermm.gif
skoz neki razmišlam, pa se spomnm d mam še kej za narest, pa kave preveč spijem... Pol pa tle visim biggrin.gif Al pa kšno dobro knigo preberem, pogledam kšn film in tko... Sam k pa enkrat zaspim, pa lahko spim doooooougooooo biggrin.gif
Sam tu si lahku prvoščm sam čez vikend nažalost rolleyes.gif sam je pa tko, d ob vikendih hodm pa še bl poznu spat k čez tedn... oz. grem spat zgodi hihi smile.gif Sam se mi pa noč precej dopade drgač... Noben mi ne teži wink.gif Razn unih, k js hočm d mi wink.gif wink.gif
  • 0
born to be wild...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users