Jump to content


Photo

Koža na obrazu!?!


  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#21 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 01 February 2006 - 06:40 PM

zamenjaj puder, ga ne uporabljaj nekaj časa, pa boš koj vidla, so punce že omenile (mislim da je bila Lejck), da jim dela mozoljčke ta puder. Probaj pa boš vidla, če ne bo kul, pa še kremo zamenjaj. Na žalost ti ne morem kaj boljšega svetovat.
  • 0

#22 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 February 2006 - 06:59 PM

joj, koncno najdem puder k mi res odgovarja (ce odstejemo mozoljcke) pa ga ze morm menjat ermm.gif ceprov je glavni osumljenec total fresh ermm.gif (lazem sama sebi)
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#23 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 01 February 2006 - 07:57 PM

čist možno, tudi jaz držim pesti, da je krema wink.gif probaj obe verjanti
  • 0

#24 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 02 February 2006 - 11:40 AM

jup, same here...končno najdem puder k mi paše pol pa sam vsak dan novi mazolčki..pol sm kšn mesc vztrajala, se slepila da je kriva prehrana, zamenjala celotno kolekcijo ubistvu od tonikov do krem in mil za umivanje obraza..skratka vse..nakonc sm pač vidla, k sm ga nehala uporablat za 1 tedn, da je to to. KOk sm srečna zdej k nimam vsak dan mazolckov po faci biggrin.gif
  • 0

#25 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 February 2006 - 12:54 PM

Pa si že našla kkšn puder k bi biu tok fajn kr CS?
  • 0

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 February 2006 - 01:43 PM

Jaz sem zdej našla zamenjavo za ColorStay Natural ... bom verjetno vzela Chanelovega Double Perfection, je sicer zasoljena cena, ampak ga tok malo porabim, da ga bom imela menda za eno leto. Škoda ker ne najdem sestavin, je pa zelo pohvaljen puder ... za normalno in mešano kožo z mat efektom.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 February 2006 - 02:51 PM

DiLeMa tole so sestavine za ta Chanelov puder:
Cyclomethicone, Aqua, Dimethicone Copolyol, Nylon-12, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Glycerin, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Polymethylsilsesquioxane, Mica, Polyethylene, Polymethyl Methacrylate, Sodium PCA, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Quaternium-18, Hectorite, Chlorphenesin, Ammonium Glycyrrhizate, Alcohol denat., Disodium Stearoyl Glutamate, Mannitol, Arginine, Niacinamide, PEG-8, Tetrasodium EDTA, Tocopherol, Aluminum Hydroxide, Calcium Pantothenate, Hydrolized Yeast, Allantoin, Threonine, BHT, Ascorbyl Palmitate, Biotin, Ascorbic Acid, Citric Acid


če je to tale IPB Image
  • 0

#28 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 February 2006 - 03:10 PM

Kje za hudiča si pa našla sestavine? Krasna si, ampak res!! IPB Image Če še kje mogoče najdeš sestavine Diorskin Fluide, te pa kr oženim!!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#29 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 February 2006 - 03:13 PM

našla sm tole Diorskin Ultramat, če je to ena in ista stvar....

Aqua, cyclopentasiloxane, isododecane, butylene glycol, cetyl-peg-ppg-10/1 dimethicone, isodium chloride, hdi /trimethiyol hexyllactone crosspolymer, sorbitan sesqiuoleate, talc, disteardimonium hectorite, stearic acid, cellulose, alumina, phenoxyethanol, sodium myristoyl glutamate, chlorphenesin, methylparaben, parfum, silicia, propylene carbonate, tetrasodium EDTA, aluminium hydroxide, hydroxyisohexyl, 3-cyclohexene carboxaldehyde, hexyl cinnamal, linalool, butylphenyl, methylpropional, citronellolalpha-isomethyl ionone, coumarin, limonene, geraniol
  • 0

#30 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 02 February 2006 - 03:15 PM

Vrana nč nism našla še biggrin.gif
  • 0

#31 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 February 2006 - 03:16 PM

Vrana ... ni isto, je pa tudi dobrodošlo. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#32 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 February 2006 - 03:16 PM

evo sm že našla Diorskin fluid:
Aqua(Water), Isononyl Isononanoate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Butylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Polyglyceryl-4Isostearate, C12-15 Alkyl Benzoate, PVP, Sodium Chloride, Nllon-12, Hexyl Laurate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Isododecane, Imperata Cylindrica Root Extract, Sorbitan, Sesquioleate, Glycerin, Tocopheryl, Aceate, Methylparaben, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polyhydroxystearic Acid, Sodium Myristoyl Glutamate, Parfum (Fragrance), Sodium Hyaluronate, Alumina, Disteardimonium Hectorite, PEG-8, Silica, Ethylparaben, Butylparaben, Propylene Carbonate, Aluminium Hydroxide, Propylparaben, Isobutylparaben, Carbomer, Potassium Sorbate

Torej kdaj bo poroka? biggrin.gif
  • 0

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 February 2006 - 03:20 PM

Vrana moja draga ... na prvi poletni dan te vzamem za ženo! IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 February 2006 - 03:24 PM

Dilema čekiraj zs. wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#35 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 02 February 2006 - 11:58 PM

že padajo ženitvene ponudbe. js bom pa kr stara devica...no ja to glih ne...samska pa zihr biggrin.gif
  • 0

#36 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 February 2006 - 01:32 AM

QUOTE(lejck)
js bom pa kr stara devica...no ja to glih ne...samska pa zihr biggrin.gif
a samska devica? biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#37 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 03 February 2006 - 01:40 AM

ne morm bit devica, če si me ti razdevičla že oops.gif
  • 0

#38 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 February 2006 - 12:29 PM

QUOTE(lejck)
ne morm bit devica, če si me ti razdevičla že oops.gif

rolleyes.gif ok..... rolleyes.gif blink.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#39 Chick

Chick

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 07 February 2006 - 12:50 PM

Ok.Kupila sem si TF za normalno in mešano kožo in TF za suho kožo, pa sta mi obe kremi čisto premalo mastni in pa kožo mi skupaj vlečeta cry.gif
Ali je M24 kaj bolj mastna? Ali naj proban zdaj TC?
  • 0

#40 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 07 February 2006 - 01:16 PM

QUOTE(Chick)
Ok.Kupila sem si TF za normalno in mešano kožo in TF za suho kožo, pa sta mi obe kremi čisto premalo mastni in pa kožo mi skupaj vlečeta cry.gif
Ali je M24 kaj bolj mastna? Ali naj proban zdaj TC?




Jaz bom zdaj TC prodala (uporabljala sem jo nekajx).Bi mela? biggrin.gif Nebi je imela pa ker mi ne pase,mami pa sploh ne.Krem pa nebi na kup zbirala biggrin.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users