Jump to content


Photo

Deodorant


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#21 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 July 2004 - 10:22 AM

Hej,

prišla sem do zaključka, da neprijeten vonj ne puščajo deodoranti ampak slabi praški za pranje perila. Kljub temu, da v pralni stroj dam veliko praška in mehčalca, vonj še vedno ostaja.

LP N
  • 0

#22 leilla

leilla

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 15 July 2004 - 09:00 PM

jaz uporabljam nivein deodoratn (razprsilec) in ima prijeten vonj pa se belih madezev ne pusca in sem z njim zelo zadovoljna
  • 0

#23 lana

lana

    sramežljivec

  • Člani
  • 71 posts
  • Location:primorska
  • Interests:vse

Posted 16 July 2004 - 09:16 AM

Dober je tudi od Amwaja Body series, v stiku. Edini, ki mi zdrži tudi v najhujši vročini. tongue.gif
  • 0
živi in pusti živeti

#24 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 16 July 2004 - 05:22 PM

Nadi jaz ti pa predlagam od Vichya super je,ima tak neutralen vonj ter ne pusca madezev na oblekah. :DPoleti ko se bolj potim je nepogresljiv laugh.gif
  • 0

#25 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 July 2004 - 05:38 PM

Bejbika,

eni so obupni, resno in marsikater ni vreden dnarja... Od Vichya imam v sprayu, z zelenim pokrovčkov...samo meni ne diši oops.gif ...če misliva istega...Do zdej so bili v redu: Marbertov roll-on, Juvenin roll-on, Lancomov spray... Mislim, da je veliko odvisno tudi od PH kože...opažam, da se mi tudi nekateri parfumi čudno razvijejo na koži sad.gif

Lp N
  • 0

#26 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 17 July 2004 - 05:55 AM

Nadi jaz mislm roll on od Vichya za sperje pa ne vem.Kaj pa recimo od Clinians?Triple dray je tud mocan precej ja in ne pusca madezev.
  • 0

#27 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 July 2004 - 11:11 AM

Bejbika,

Vichyev spray mi ni bil všeč, roll-on pa še nisem imela. Cliniansa pa ne poznam...bom poskusila...pa sej ni taka panika za deodorant, samo težko dobiš kvalitetnega. Dolgo časa sem uporabljala Avonov 24 h on duty rollon, ampak se mi zdi, da ni več tak kot je bil...Zato iščem zamenjavo.

Hvala Bejbika smile.gif

Lp N
  • 0

#28 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 17 July 2004 - 12:42 PM

Malenkost, ce se kaj rabis ti kr vpras wink.gif
  • 0

#29 mucka

mucka

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts
  • Location:Bled
  • Interests:Tuji jeziki, narava, moda itd.

Posted 11 August 2004 - 09:51 PM

Jest sm se tut ze kr vdala v usodo, da mi nikoli ne bo uspelo najti deodoranta ki mi bo vsaj malce prepreceval flekce na majckah(potne oz.mokre). Z puscanjem sledi na sreco nimam tezav.
A je kksn pa da ni blazno drag?
  • 0
*mucka*

#30 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 18 August 2004 - 05:35 PM

QUOTE(Nadi)
Bejbika,

Vichyev spray mi ni bil všeč, roll-on pa še nisem imela.  Cliniansa pa ne poznam...bom poskusila...pa sej ni taka panika za deodorant, samo težko dobiš kvalitetnega. Dolgo časa sem uporabljala Avonov 24 h on duty rollon, ampak se mi zdi, da ni več tak kot je bil...Zato iščem zamenjavo.
Hvala Bejbika smile.gif

Lp N


Nadi, presenečena sem da si rekla za Avon. Sicer za roll-on ne vem, vem pa da so punce ful zadovoljne z "On duty Confidence - kremni deodorant proti potenju" - 50 ml.

Sem pa si pred kratkim kupila tudi iz Avona - deo Pur Blanca in ga še preizkušam, vendar do zdaj brez posebnosti, nevtralni vonj, učinkovitost ok. Tako da sem si naročila zdaj še od Pur Blance - parfumsko kremo za telo.

Jaz sicer ne padam na nobene firme, pomembno mi je da stvar deluje tako kot želim. Od kreme za obraz sem uporabljala Niveo soft - in sem ugotovila da sem alergična nanjo, prav tako mami, ki je uporabljala nek drug izdelek od Nive-e. Nive-jine izdelke sem popolnoma opustila. Torej za obraz uporabljam Avonovo kremo "Moistre 24 Cream" - 24 zato ker je 24 urna vlažilna nega .
Sicer pa uporabljam različne produkte za razl. stvari. npr. Avon ima dobre lake za nohte (Color trend) in druge lake za učvrstitev nohtev. Res. :!: :!: :!:
  • 0
LP, Finatina




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users