Jump to content


vojaska parada ob 15letnici osamosvojitve


  • Please log in to reply
72 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2006 - 11:23 AM

Ah, tako torej ... pri privat zbirki me moti samo beseda privat. Ampak bom nekako preživela. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 HENTAI

HENTAI

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 124 posts

Posted 28 February 2006 - 11:42 AM

QUOTE(Colt)
Dilemica...''za pokazat'' nimam kaj preveč, karkoli je že bilo, je bilo objavljeno v kaki reviji, predvsem v obliki kake kratke zgodbice, misli ali pesmi. To niso neke resne in dolge zadeve, temveč stvar kratkega navdiha, primernega ambienta in predvsem posrečenega spleta okoliščin. wink.gif

Aja...v OŠ in SŠ sem požel nekaj vidnih razultatov s svojim fotoaparatom, kasneje pa sem se bolj preusmeril v polprofesionalno fotografijo (poroke itd)...čeprav za svojo dušo sem kasneje posnel nekaj sto fotk krajine, med njimi nekaj deset (za moje skromne pojme) vrhunskih. Ostajajo pa v moji privat zbirki.


blink.gif Pa ti ne nehaš presenečat!!! Vojak po eni strani in umetniška duša po drugi.
Pa ti si novi James Blunt biggrin.gif
  • 0
I never hated a man enough to give him his diamonds back. - Zsa Zsa Gabor

#23 Colt

Colt

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 432 posts

Posted 28 February 2006 - 11:45 AM

QUOTE(HENTAI)

blink.gif Pa ti ne nehaš presenečat!!! Vojak po eni strani in umetniška duša po drugi.
Pa ti si novi James Blunt biggrin.gif

Wrong. James Blunt namreč nima pilotske licence, niti ni modrooki 196cm klen gorenc! 8) 8) 8) laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0

#24 HENTAI

HENTAI

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 124 posts

Posted 28 February 2006 - 11:49 AM

pa upam, da tudi tako visokega, cvilečega glasu nimaš biggrin.gif

PS: Pilot? Sem lahko tvoj prijatelj? wink.gif
  • 0
I never hated a man enough to give him his diamonds back. - Zsa Zsa Gabor

#25 Colt

Colt

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 432 posts

Posted 28 February 2006 - 11:51 AM

QUOTE(HENTAI)

PS: Pilot? Sem lahko tvoj prijatelj? wink.gif

Ne. Prijateljstva in spolnih igric s koruzo ne mešam! smile.gif
  • 0

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2006 - 11:51 AM

Dajta vidva pohotneža tole na zasebno preselit, bo bolje za vse nas. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 28 February 2006 - 12:16 PM

http://parada.mladina.si/
  • 0

#28 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 28 February 2006 - 12:18 PM

Nič presenetljivega, zelo predvidljivo. biggrin.gif Mladina je bila vedno za take štose biggrin.gif
  • 0

#29

  • Guests

Posted 28 February 2006 - 12:22 PM

kake replike! smile.gif
zravn tistega o metanju jajc je bil en velik smajli, tk da je bil tisti hec, na nobenga nebi metala jajc..tut na Busha ne. smile.gif
je pa res, da sm vojski skrajno nenaklonjena. Zavedam se, da je za normalno funkcioniranje drzave pomembna in se mi zdi vredu tudi, da se je privatizirala, pa naj gre tja kdor hoce, da ni treba z orozjem silit tistih, ki jim ni do tega. Ampak - tezko mi je gledat, da se sploh kdo odloci za to, da bo prostovoljno sel v vojsko in je potem na to se ponosen. Bodimo realni, vojska je slaba stvar!! Ne recem nic glede resevanja iz prepadov itd, ampak za to bi lahko imeli profesionalno gorsko resevalno ekipo itd in to sploh ne bi bila domena vojske. Kar se tice obrambe drzave..hja, seveda mora bit, pac se pridruzujem pri tem Verji, da bi blo najbolse, ce nebi nobena drzava mela vojske in bi se nesporazumi resevali na drugacen nacin. Nasilja z nasiljem ne mores resit. In ce je bilo nasilje potrebno, da se je Slovenija osamosvojila, lahko zdaj obzalujemo, da je bilo temu tako, in pohvalimo svojo samostojno drzavo z drugimi stvarmi, ki smo jih dosegli v teh petnajstih letih. Ales Debeljak je vceraj pri Odmevih lepo rekel: "Vojska je najbolj ucinkovita, ce se drzi v ozadju." castna ceta ok, sam razkazovanje orozja pa take finte..hvala lepa.

Finska je pa moj idealizirani primer krasne drzave, kjer bi zivela, tk da ne mi tega podirat! smile.gif
  • 0

#30 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 28 February 2006 - 12:33 PM

Tisti v Odmevih včeraj je mel same take "iz trte izvite". Tipičen nakladač s FDV. Vojska najbolj učinkovita če je v ozadju ... kaj točno naj bi to pomenilo? biggrin.gif Pa to je ja debilno biggrin.gif
Je pa tista gospa ki so jo zraven povabili čisto lepo povedala ... in ne vem kaj se eni jajcajo proti, če jim kaj ni všeč naj pač ignorirajo.
  • 0

#31 Colt

Colt

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 432 posts

Posted 28 February 2006 - 12:34 PM

Do petka opoldne so peticijo podpisali (navedni po abecednem vrstnem redu): dr. Sandra Bašič-Hrvatin, dr. Maja Breznik, dr. Aleš Debeljak, Milan Gorjanc, dr. Marta Gregorčič, Matjaž Hanžek, Boštjan Horvat, dr. Spomenka Hribar, Franco Juri, dr. Zoran Kanduč, Drago Kos, dr. Manca Košir, Gorazd Kovačič, dr. Lev Kreft, dr. Rastko Močnik, Miša Molk, dr. Boris A. Novak, Tone Partljič, Vili Resnik, Josip Rotar, dr. Darko Štrajn, Eyachew Tefera, Igor Vidmar, dr. Jože Vogrinc, dr. Darij Zadnikar in dr. Jelka Zorn.


Ena zanimiva stvar se mi prikazuje....namreč tule bi lahko našel kar nekaj, če ne vsaj polovico imen, ki so bila v 90ih za ohranitev Slovenije kot balkanske državice pod taktirko SFRJ oz velike Srbije....

Izabela...bojim se da živiš v oblakih. No, tudi jaz bi ležal nekje na havajih in imel pod sabo dve nigri ki bi mi (sem hotel napisat ''ga vlekli'') bili na voljo itd itd...pa je realnost drugačna. Misel na svet brez vojn je lepa, ampak še daleč od realnosti!
  • 0

#32 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 28 February 2006 - 12:50 PM

Mah, saj ta imena se ponavljajo vedno znova in znova ... Lev Kreft biggrin.gif pa ustavite-desnico-spomenka, nekaj stare partijske garde in vrli podmladek. Saj je brez veze. biggrin.gif
Pa Hanžek biggrin.gif:D O njem res ne bi izgubljal besed.
  • 0

#33 HENTAI

HENTAI

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 124 posts

Posted 28 February 2006 - 01:08 PM

QUOTE(DiLeMa)
Dajta vidva pohotneža tole na zasebno preselit, bo bolje za vse nas. biggrin.gif biggrin.gif


blink.gif UPS ... grem s surlo v svojo sobo se kujat IPB Image
Colt greš z mano? biggrin.gif
  • 0
I never hated a man enough to give him his diamonds back. - Zsa Zsa Gabor

#34 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 28 February 2006 - 01:11 PM

No Sajk, zdej maš pa končno svojo temo... biggrin.gif
  • 0

#35 Colt

Colt

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 432 posts

Posted 28 February 2006 - 01:11 PM

QUOTE(HENTAI)

blink.gif UPS ... grem s surlo v svojo sobo se kujat ..
Colt greš z mano? biggrin.gif

Seveda grem, ampak še prej šibam v službo. Ti pa tačas lepo pospravi vse ostanke koruze od zadnjič...in se pripravi na novo ''vegetable fun'' ko pridem iz dela. twisted.gif

G

ps. Dilemca je samo malce fovš... twisted.gif twisted.gif
  • 0

#36

  • Guests

Posted 28 February 2006 - 01:14 PM

Ko so ble volitve za predsednika sm volila za Leva Krefta..heh...
poglej kako smo si različni..
Mogoce res zivim v oblakih al pa sm naivna al karkoli, in to se smatra kot negativno lastnost..sam ce bi bli pa vsi takega mnenja, bi pa svet dejansko lahko bil boljsi..a zdaj naj zato, ker je svet pac slab, zatrem vse svoje poglede in prepricanja?
Mislim..eh..nc ne mislim, grem rajs kuhat.
  • 0

#37 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 28 February 2006 - 01:16 PM

Vsi smo različni in imamo različne poglede na zadeve, ki se dogajajo v svetu. S tem ni nič narobe in enim je pač všeč vojaška parada, enim pa pač ne. Jaz sem med slednjimi.
  • 0

#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2006 - 01:22 PM

QUOTE(Colt)
ps. Dilemca je samo malce fovš... twisted.gif twisted.gif


Uhh Colt ... tole je bilo pa zelo samozavestno povedano. Pa misliš, da res zavidam? Hmm ... če bi bila ljubosumna, bi se raje zatekla h kakšnim še posebaj učinkovitim zvijačam, kajpak z namenom, da te pridobim v svojo 'luknjo' (več možnih načinov razlage, izberi tebi ljubšega biggrin.gif ) in speljem čim dlje od njenega brloga. twisted.gif

Ampak sem lepo tle za mizo, čisto pridna in pomirjena. What about that? twisted.gif Se mi je pa porodilo vprašanje ... je mogoče stvar v tem, da si ti želiš, da bi bila ljubosumna? biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#39 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 28 February 2006 - 02:41 PM

Zakaj se mormo vedno z eno drugo državo primerjat???
  • 0

#40 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 February 2006 - 09:07 PM

QUOTE(sajk)
Čemu jajca na lastno vojsko? Saj to ni neka JLA?! Saj gre za našo vojsko!


Tud JLA je bila včasih naša vojska... laugh.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users