Jump to content


Photo

Biografija Damjana Murka


  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#21 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10745 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 August 2009 - 09:43 PM

Jest pa poznam to bejbo, ne morem verjet da se je spustila tok nizko. Fak.
  • 0

#22 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2009 - 09:58 PM

OMG!!! Kaki mačo! laugh.gif laugh.gif laugh.gif

"Damjan je bil ob zadnjem obisku grabna očitno v elementu. Majo je napadal kot gozdni Joža, jo "šlatal" med nogami in ji glavo porival med prsi. Niti ona ni bila prav nič nedolžna, saj mu je spodnjice vlekla v zadnjico, da je bil še najbolj podoben striptizerju na vaški veselici."

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image



IPB Image
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#23 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2009 - 10:06 PM

OMFG!!!!!! Ko sem vidla zadnjo sliko, me je skor infarkt!! lol1.gif lol1.gif Jaz se ne bom nič krepostne delala, razumem zakaj folk bere take stvari, tud jaz jo bom prebrala, če se jo bo dal z neta potegnt. Zakaj? Zato, ker je absurdna, neumna, nevernetno debilna in zategadelj smešna. No, bolje rečeno groteskna. Za dneve, ko nimač kej takega delat in ti je dolgčas, je tole izvrstna popestritev, ki nudi obilo debilnega humorja. laugh.gif Meni je pač Murko fenomen, sicer na negativen način, ampak še vedno fenomen. Kak hudiča lahko človek zaslovi na podlagi ničesar, kako lahko kljub debilizmom, katastrofalnem petju in zastrašujoče smešni pojavi izda knjigo in služi keš? Zato ker je bebec in ljudje se od nekdaj radi smejimo bebcem. sleep.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#24 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2009 - 10:09 PM

On bo vedno naš junak cry.gif

IPB Image
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#25 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2009 - 10:09 PM

Je pa prava damica.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#26 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2009 - 10:10 PM

Aaaaarghhh tiger man woot.gif

Ampak... obrvi pa nima švoh oops.gif laugh.gif

  • 0

#27 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2009 - 10:27 PM

IPB Image

IPB Image


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#28 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 August 2009 - 10:29 PM

Mene je s to "manekensko" pozo na predzadnji sliki spomnil na Brünota. laugh.gif laugh.gif
  • 0

#29 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2009 - 11:08 PM

Sej sta si podobna! biggrin.gif

IPB Image
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#30 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 29 August 2009 - 12:56 AM

Al pa da je Brüno to pozo pobral od njega! rolleyes.gif
IPB Image

  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#31 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 29 August 2009 - 01:00 AM

Daj babe, nehajte. Kaj če je član foruma. ninja.gif

Joj, jaz sploh nemrem verjet, da bi lahko kera bla z njim. Sploh ena taka kot je Maja, ki ni slaba ženska.
Druga slika, kjer ji kao joške liže. lol1.gif bruh.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#32 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 29 August 2009 - 01:06 AM

http://www.damjan-mu...2042_resize.JPG
laugh.gif huh.gif

IPB Image

  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#33 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 29 August 2009 - 01:10 AM

Ja, kot da bi mu mati bla, majke mi.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#34 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2009 - 08:01 AM

Samo res... blink.gif thumbup.gif

QUOTE(Adriane @ 29. 8. 2009 - 2:00) View Post

Druga slika, kjer ji kao joške liže. lol1.gif bruh.gif


Pa zadnja, ko ji kao po mednožju šari. laugh.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#35 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 29 August 2009 - 08:15 AM

meni se smili
pa res je fenomen, sicer pa je sam dejal,da služi na ljudeh ki ga ne marajo
ne razumem pa kaj je narobe z njegovo Majo,ki ni napačna ženska
verjetno je nkeaj v ozadju,mogoče kaki skriti kompleksi ermm.gif
pa ne more bit z Murkotom no....

knjige pa ne bom brala
  • 0

#36 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 29 August 2009 - 09:47 AM

Se tudi meni smili, ker ziher ni srečen. Mora bit grozljiv občutek, ko delaš stvari, ki jih nočeš in moraš hodit s pokončno glavo okoli.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2009 - 01:08 PM

Jaz pa iskreno mislim, da je on ful zadovoljen sam s sabo in srečen v tem, kar počne. Že mora imet nek čvrsto vkoreninjen večvrednostni kompleks ali pa vsaj hudičevo dobro samozavest, ker takole dobro se pa pomoje ne more nihče pretvarjat. On men deluje res ful specialen karakter, posebnež od nog do glave in bog ve, kako si on sam tolmači in dojema te stvari. Jaz mislim, da nekdo, ki trpi v tem, ne bi šel tako hudičevo daleč. Večina znanih osebnosti skriva zasebno življenje na vse pretege, on pa že skos dela ravno obratno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 29 August 2009 - 01:26 PM

Meni se malo smili Maja, ker tudi meni deluje OK, vsaj po intervjujih, ki sem si jih pogledala, nekaj je tukaj zagotovo v ozadju, kaj . . . bomo mogoče brali v naslednji knjigi. tongue.gif Pa tudi sama bom z veseljem prebrala knjigo, s prejšnjim postom sem samo hotela povedati, da vsi počnemo ravno to, kar Murko želi, beremo, kljub temu, da nam zraven žolč hodi gor, ampak beremo, in komentiramo . . . in vsaka reklama je dobra. smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#39 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2009 - 02:34 PM



Saj je sam priznal, da čist lepo živi na račun ljudi, ki ga zasmehujejo. Dečko se je znašel.
Če je globoko v sebi srečen ali nesrečen, pa je velika uganka.

Saj je še veliko pacientov v SLO, ki se blamirajo na tak ali drugačen način, samo ti pacienti imajo pač v večini fuflo in fuflam je "dovoljeno" vse oz. še celo več - bolj se blamirajo, večje carice so.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2009 - 03:06 PM

On je zame slovenska različica Paris Hilton. Ne dela NIČ pametnega, pa je vseeno slaven. Dela budalo iz sebe, pa je vseeno slaven. Samo da je Damjanu uspelo celo brez bogatih staršev, pa še nikakvo izgleda (medtem ko je Paris mnogim celo všeč). Torej za moje pojme Damjan owna Paris, LOL. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users