Jump to content


Photo

As ti tud not padu?!


  • Please log in to reply
139 replies to this topic

#21 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15484 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2007 - 10:29 AM

Ja, to sem prej pozabla napisat. OK sej so kolegi, sam kar je preveč, je preveč. Se mi zdi, da so se več kot pol oddaje pogovarjali o njegovi teži.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#22 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 29 October 2007 - 04:59 PM

QUOTE(Kalypso @ 29. 10. 2007 - 10:27) View Post

Podpis pod Dragico. Dodala bi še, da me je na trenutke motlo, da sta se preveč delala norca iz Gojca.



Meni se je zdelo, da je on sam prav fino sodeloval pri tem laugh.gif
Malo pa so res že najedali z njegovo težo, tak debeli pa tudi ni imo sleep.gif
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#23 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 29 October 2007 - 05:17 PM

Kdaj bo spet ta oddaja ? smile.gif
  • 0

#24 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 29 October 2007 - 06:00 PM

^^ Mislim da naslednji teden. ermm.gif

Drugače sem pa oddajo gledala malo na začetku in nekje vmes (med reklamami) in me ni navdušila. Že tako mi gre Lado malo na živce... Dvomim da jo bom še gledala.
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#25 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17035 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2007 - 06:45 PM

QUOTE(Blondi @ 29. 10. 2007 - 16:59) View Post
Malo pa so res že najedali z njegovo težo, tak debeli pa tudi ni imo sleep.gif


LOL, Ko je prišel Gojc pa sta se usedla z Ladom, ga on tak najprej vpraša: "Torej, kolk ton pršuta dejansko poješ na leto?" ;p

Ma ne vem, meni je blo smešno, dosti boljše kot Spet Doma, ker Maria pa res ne prebavljam (ne organsko, niti anorgansko). Kar se tiče tistih kratkih filmčkov v začetku - sta mi bla najboljša v razredu/šoli, pa na kvizu malih sivih celic. Ladu res paše čupa pridnega učenčka. =)
So imel pa na PopShopuz že mal bolne fore, ne več tak smešne.

  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#26

  • Guests

Posted 29 October 2007 - 07:10 PM

Jure mi je bil všeč, sam ene fore so ble že mal izpete.

Najbolj sem se smejala pri "vinski mušici", ko je Gojc reku, da hodi spat v popek. smile.gif

Aja, pa partizanske so tud zažgale.
  • 0

#27 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11534 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2007 - 08:09 PM

Meni je bil Zrnec tudi v redu, Lado mi je pa beden...ga ne prenesem več, ker se ima preveč za carja.
So bili trenutki smešni, nekateri pa brez pomena, boring. Bom še kdaj pogledala, če bo kej bolš, sam pomojem se bom tud tega hitr naveličala.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#28 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2007 - 08:16 PM

A se da kje videt posnetek?
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#29 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 October 2007 - 10:10 PM



Meni sta bila predvsem dolgočasna.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#30 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 01 November 2007 - 10:27 AM

jaz sem tudi gledala, pa sem pričakovala veliko boljšo oddajo , kot je pa bila...nista mi bila duhovita, malo predolga oddaja...predolgi so bili določeni skeči al kak naj poimenujem...upam d se bo kaj spremeilo...
lahko bi tudi kaj resnega vprašala gosta ne pa samo o kilaži...al pa vsaj jaz nisem zasledila, ker nisem gledala cele ker mi je bila dolgocajtna....
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#31 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82929 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 November 2007 - 09:18 PM

QUOTE(žabica @ 1. 11. 2007 - 12:27) View Post


lahko bi tudi kaj resnega vprašala gosta


Zakaj pa? huh.gif Temu je namenjen Mario.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#32 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22498 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2007 - 12:38 AM

Meni pa še ni uspelo videt te nove oddaje, ampak zna bit, da tudi meni ne bi bila preveč všeč, ker mi gre Lado precej na živce. Me veseli, ker vidim, da še zdaleč nisem edina. smile.gif V začetku mi je bil v TLP ful fajn, zadnje leto ali dve pa skor nisem več niti gledala, ker mi je začelo že najedat. Zelo mi gre na živce, ker so zadnje cajte začeli voditelji v teh razvedrilnih oddajah nabijat ljubljanščino na mrtvo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#33 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15484 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2007 - 11:11 AM

Danes bo pa Špela Grošelj gostja. Hm, mogoče bo pa bolj zanimivo, kot prejšnjič. hmm.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 November 2007 - 03:08 PM




Meni se zdi, da bo ta oddaja slejkoprej ratala Mario2.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 November 2007 - 03:34 PM

Jaz pa mislim, da Maria po antipatičnosti in dolgočasnosti ne more nobena oddaja prekosit.
  • 0

#36 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25768 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2007 - 03:39 PM

Mene sta zadnjič totalno razočarala... Prav bedne fore sta imela. Redko kateri sem se nasmejala. Dam jima še eno priložnost...potem pa ne vem no... smile.gif
  • 0

#37 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 November 2007 - 04:52 PM

QUOTE(Kalypso @ 4. 11. 2007 - 15:34) View Post
Jaz pa mislim, da Maria po antipatičnosti in dolgočasnosti ne more nobena oddaja prekosit.

Meni pa se Mario ne zdi tako slab voditelj za tak tip oddaje, kakšno pač vodi. =)
Da je pa antipatičen, pa sploh ni dvoma.

Tale oddaja As ti tud not padu je itak isto sranje, drugo pakovanje.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#38 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15484 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2007 - 05:23 PM

Men oddaja Spet doma ni všeč, ampak sam Mario mi pa nikoli ni bil antipatičen, celo obratno. Se mi zdi zelo dober voditelj, proti tema dvema NLP-jevcema in mnogimi ostalimi je pravi as.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#39 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27094 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 04 November 2007 - 05:28 PM

Iz Mladine: Ali sta zrela, da s prestola vržeta Maria, tega idealnega zeta vseh slovenskih mamic (ki še vedno ne vedo, da so tudi taki, ki jim žene niso po volji), pa bomo videli v naslednjih tednih (ali mesecih) laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#40 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 November 2007 - 06:19 PM

QUOTE(Dragica @ 4. 11. 2007 - 17:23) View Post

Men oddaja Spet doma ni všeč, ampak sam Mario mi pa nikoli ni bil antipatičen, celo obratno. Se mi zdi zelo dober voditelj, proti tema dvema NLP-jevcema in mnogimi ostalimi je pravi as.


Se popolnoma podpišem pod tole. Oddajo sem pred leti še včasih pogledala (jaaaa, priznam), ampak se je precej hitro začela ponavljati, iste fore in gosti, pač dolgočasno je postalo. Ga pa zelo cenim kot voditelja, je uglajen in se zna znajti v situacijah, tale model iz NLP-ja je pa popolen amater. Kje so tega staknili - ne vem? Ni dovolj da dobro izgledaš! down.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users