Jump to content


Photo

gliss kur


  • Please log in to reply
85 replies to this topic

#21 Lilith

Lilith

    sramežljivec

  • Člani
  • 84 posts

Posted 25 July 2005 - 05:47 PM

liqiud silk express repair spulung
  • 0

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 July 2005 - 05:56 PM

A ni to relativno novejša stvar... te maske in spreji? No, jaz sem se z njim včeraj kar izdatno našpricala... in se mi zdi, da so se mi lasje začeli še bolj kodrat... sicer pa nobene dodatne mehkobe...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 July 2005 - 06:12 PM

Ne, Jenna ... ti Gliss Kur sprejčki niti niso nova stvar, nisem sicer prepričana kako dolgo so že na tržišču, sem pa prepričana, da ta sprejček express repair spulung sama uporabljam že sigurno kakšno leto dni.

Drugače pa ... pomoje niti ni vidna neka ogromna razlika, če imaš lase že tako in tako precej nepoškodovane oz. mehke. Sama pa, glede na to da so moji lasje res zelo izsušeni, opazim bistveno razliko. Po tem sprejčku se moji lasje veliko bolj svetijo in so občutno mehkejši ter bolj gladki, lažje jih ukrotim in na splošno lepše izgledajo. wink.gif
  • 0

#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 July 2005 - 06:17 PM

Aha. No, so pa samo meni novi, ker sem jih zadnjič prvič videla. biggrin.gif:clown: Drugače pa res bolj te stvari uporabljam za preseravanje, ker nimam uničenih las... ampak bolje preventiva nego kurativa. biggrin.gif No, zdaj pa imam kodre. ermm.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 09 August 2005 - 08:12 PM

Glis kur ima fobre stvari(so tudi boljše) ampak tale nova aroma care z eteričnimi olji definitivno niso za suhe in poškodovane lase ker jih eterična olja sušijo in dražijo lasišče!Drugače pa je zelo super za poškodovane lase fructis-res svetleči in mehki lasje..loreal za suhe in poškodovane lase z ceramidi(nasploh ima loreal dobre zadeve)!
  • 0

#26 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 11 August 2005 - 09:07 PM

Hja, jst si lase umijem s fructisom, pol pa z gliss kurjem našpricam.. so tku lepi, mehki lasje potli, pa še dišijo tongue.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#27 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 18 August 2005 - 06:01 AM

jaz pa nikjer ne najdem Gliss kur spray z zaščito pred soncem sad.gif
se dobi tudi v DM-ju?
  • 0

#28 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 18 August 2005 - 12:19 PM

Se dobi ja.
  • 0

#29 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 18 August 2005 - 12:27 PM

hvala wink.gif
  • 0

#30 Ines

Ines

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts

Posted 20 August 2005 - 06:36 PM

Sem si včeri v Mullerju nabavla od Gliss Kur fluid za razcepljene konice, ki se ne izpira. Sem ga dans poskusla, res so bli lasje bolj mehki in malo lažje jih je šlo razčesat. Gliss Kur izdelki so znani po tem da so lasje potem bolj mehki in jih je lažje razčesat. Ta izdelek bi naj tudi zdravil poškodovane konice in jih ščitil. Če je to res še ne morem povedat ker sem ga komaj enkrat poskusla. Me zanima če ma še katera druga izkušnje s tem izdelkom?
  • 0

#31 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 21 August 2005 - 11:20 AM

glede Guhl izdelkov...kje jih sploh imajo?? v Muellerju jih dobiš le če imaš srečo in police z njiovimi izdelki niso že čisto izropane (kar se zelo pogosto dogaja).
  • 0

#32 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 August 2005 - 12:39 PM

QUOTE(vrana)
glede Guhl izdelkov...kje jih sploh imajo?? v Muellerju jih dobiš le če imaš srečo in police z njiovimi izdelki niso že čisto izropane (kar se zelo pogosto dogaja).

dm?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#33 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22770 posts
  • Gender:Female

Posted 22 August 2005 - 12:21 AM

Živjo! Jaz sem si pravkar kupila Gliss kur globinsko negovalno kremo-aroma tiefenpflege kur, taka roza v lončku. Res, da ratajo mehki lasje, ampka že naslednji dan sem mela bolj mastne lase kot običajno. Je mogoče krivo to, ker sem ti to kremo dala po celih laseh, tudi po lasišču? ermm.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 August 2005 - 01:18 AM

Tik ob lasišču se ponavadi ne daje balzamov in mask, ker bodo zelo verjetno zmastili lase. Daje se jih na ostali 2/3 las, kateri so že 'stari' in posledično tudi bolj ali manj uničeni/suhi.
Marmelada, če pa si imela lase mastne tudi drugod, kot tik ob lasišču, hm..... si si dobro sprala lase? Ali pa ti enostavno maska ne paše, kaj pa vem.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 August 2005 - 12:48 PM

Jaz te maske uporabljam že vrsto let, ker imam precej uničene lase in dobra maska ti las ne bo zmastila ... je pa treba lase res temeljito sprat in odstranit vse ostanke teh negovalnih proizvodov.

Pa tudi vse kar je Jenna napisala je res ... te maske se ne nanašajo po lasišču! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22770 posts
  • Gender:Female

Posted 24 August 2005 - 05:27 PM

Ja, sm pogruntala zdej smile.gif Sm jo včeraj uporabila in je nisem dala po vrhu glave, pa več časa sem si spirala lase in situacija je v redu biggrin.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#37 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 October 2005 - 06:48 PM

neki me zanima...a je bolš če uporablaš šampon pa balzam od iste firme al je useen??
  • 0

#38 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 02 October 2005 - 06:58 PM

Jaz sem vedno uporabljala od iste firme......zdaj pa ne več in se in zdi da ni nobene razlike - ne slabše ne boljše
  • 0

#39 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 October 2005 - 07:03 PM

V bistvu je vseeno. Meni se zdi najbolj pametno izbrat najboljše od vsake firme. Torej lahko da ti je super šampon od Gliss Kur, kar pa še ne pomeni da moraš vzet tudi masko iz iste linije, ker ima lahko npr. Guhl boljšo.

To je samo primer, dejansko 'stanje' boš ugotovila sama.

Pa to ne velja samo za lasno kozmetiko ampak na splošno za vse kozmetične proizvode. Mislim, da je ni firme, ki bi imela čisto vse proizvode kvalitetne ... ima slabe in dobre. Recimo če dam za primer kozmetiko Alverde ... njihove kremice in pilingi so po večini res fajn, medtem ko je recimo njihov tonik totalno zanič ... torej tonik raje kupim pri drugi firmi, kjer imajo boljšega.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#40 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 October 2005 - 12:50 AM

dilema,veš uni glis kur,ko imava oba istega?k full diši(belo zlata kremca),sm gledala sestavine,pa se mi zdi,da je zelo na začetku nek alkohol ermm.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users