Jump to content


Photo

Müsliji, kosmiči, corn flakes, itd.


  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#21 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 May 2009 - 05:49 PM

Problem pri teh mislijih je v tem, da če hočeš hrustljave in da so dobri, moraš kupiti take, ki vsebujejo tono sladkorja in maščob. In imaš lepo hrustljave, ampak totalno nezdrave. Če pa želiš kakšne bolj pri zdravih, jih je pa treba namočit, ker sicer niso za jest. Ovseni kosmiči namočeni eno minuto so za zadavit se.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#22 koki

koki

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1975 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 May 2009 - 03:50 PM

Mljask, najrajši imam Vitalis une čokoladne s čokoladnimi blazincami notr. Jem jih s sojinim mlekom, ki pa mora biti normalno topel (ne prevroč) in da se malo razstopijo, ampak da še zmeri hrustajo. Ful dober!
  • 0

#23 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 05 May 2009 - 04:22 PM

Si jih mešam kar sama.

- Ovseni kosmiči
- jogurt
- mešanica semen
- jabolko

- včasih še kako drugo sadje in oreščki.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#24 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 May 2009 - 06:36 PM

^^ Podpis.


Sama jem samo še kosmiče iz ovsa, ali pa iz koruze, oboje kupim v DMu.

Pa obvezno z jogurtom, včasih noter narežem še suhe slive, ali pa jagode, včasih dodam malo otrobov.
Z mlekom teh zadev ne jem nikdar, muslijev pa tudi že res lep čas nisem jedla, nazadnje sem jih zobala kar kot prigrizek.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#25 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26589 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2009 - 10:22 PM

Mislije jem vsak dan za zajtrk s sadnim jogurtom (pa velikokrat tudi za malico, ko si zazelim cesa sladkega), ze en cas imam najraje cokoladne Vitalis. Obvezno mrzel jogurt in obvezno hrustljavi misliji. Mleka ne pijem, tako da ta kombinacija odpade. Vcasih zamenjam mislije s corn fleksom.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#26

  • Guests

Posted 10 May 2009 - 04:47 AM

Cruesli, in sicer imam najrajši tistega z različnimi oreščki. Rada imam tudi Embijeve, pa Knusperli tudi..kokosove.

Meni pašejo gosti pa totalno razmočeni. Da je kaša že v bistvu. Jem jih pa z vročim mlekom.
Čokolešnik imam isto rada tako gost, da žlica stoji v njem.


  • 0

#27 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2009 - 02:41 PM

Meni pa najboljše one blazinice z Lidla, če je kriza pa jem tudi CornFlakes. Nekaj časa sem pa zelo rada jedla *čokopops*(čokoladne kroglice-krispiji). Čokolino in podobno pa jem zelo poredko.
  • 0

#28 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31323 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 May 2009 - 04:55 PM

Uff, včer sva v Šparu mal firbcala po policah s temi zadevami in sva bla čist paf, ker so tok dragi...
Tako da bom lepo še naprej kupovala moje najljubše hrustljave müslije v Eurospinu smile.gif

Jih pa ne bi mogla jesti z mrzlim jogurtom, brrrr... Mora bit toplo mleko, pa tud jst mama rada goste, njamsi!
  • 0

#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 May 2009 - 10:20 PM

Jaz jih jem samo z ledeno mrzlim mlekom ali mrzlim jogurtom, ne prenesem jih s toplim mlekom - tisto, ko se tak razmočijo, mi je bruhalno, dobesedno dvigovat se mi začne. Morjo fajn hrustat, zato obožujem muslije Cruesli, pa čokoladne Chocapic in Cookie Crisp, tudi Cini Minis so mi odlični. Aja, pa dobri so mi tudi Knüsperli musliji, sploh tisti z belo čokolado.

Od navadnih kornfleksov pa Nestle Fitness, ki so polnozrnati in so mi z mrzlim mlekom naravnost božanski.

IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#30 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 May 2009 - 10:30 PM


Sem tudi jaz zdaj šla prav sliko poiskat za meni najboljše na svetu:

Vitalis Knusper Honeys

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#31 jemina

jemina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 12 May 2009 - 11:48 AM

O tele s cimetom so tko dobri thumbup.gif
  • 0

#32 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29194 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 31 May 2009 - 07:11 PM

Najboljši so mi Vitalis Crunchy Pillows, polnjeni s čokolado ali vanilijo. Poleg teh blazinic so notri še kornfleksi in misliji. Obvezno s toplim mlekom. Mogoče so mi vanilijevi za odtenek presladki.

Sadne mislije imam raje z navadnim jogurtom kot z mlekom. Jih pa jem po obdobjih - so obdobja, ko so mi full dobri, in obdobja, ko jih videt ne morem, ker sem se jih preobjedla. Trenutno sem v obdobju oboževanja. smile.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#33 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 31 May 2009 - 08:13 PM

Hofer ima čudovito varjanto takih pillows-ov z vanilijo. Presneto zasvojljivi. Jih pa kar tako žrem, brez mleka. biggrin.gif
  • 0

#34

  • Guests

Posted 31 May 2009 - 08:19 PM

Mmmmmm.... nougat bits!
IPB Image
  • 0

#35 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 May 2009 - 09:41 PM



Samo to vse redi ko k. ;-)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#36 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 31 May 2009 - 10:00 PM

Se zavedam tega. Zato pa zelo redko kupim. laugh.gif
  • 0

#37 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 May 2009 - 10:31 PM


Mi smo imeli enkrat Hoferjeve z vanilijevo kremo, meni je tisto bilo čist presladko. Kar peklo me je v grlu.
Sem pa kupila včeraj od Nestle cimetove, poezija.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#38 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 31 May 2009 - 10:35 PM

Ja Hoferjevi so res zelo sladki, zato sem jih pa jz mela praktično kar namesto bonbonov oz. drugih sladkarij za žret. cool.gif
Cimeta pa ne maram.
  • 0

#39 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 09 June 2009 - 08:19 AM

Uh, le kako sem lahko pozabila; tile Alpen so meni nekaj najboljšega, kar je človek ustvaril laugh.gif . Too bad, da se jih ne dobi v Sloveniji (vsaj jz jih še nism zasledila nikjer).

IPB Image
  • 0

#40 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 09 June 2009 - 12:37 PM

Jaz sem spet začela jest kosmiče Vitalis. Jih dodajam navadnim kosmičem, da ne grejo prehitro. smile.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users