Jump to content


Photo

izpiranje barve za lase


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#21 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 22 February 2006 - 02:09 PM

k sm se sjt na rdeč 1x prefarbala se mi je usakič mal farbe spral pa še zgledal je obupn tkoda sm obupala šla nazaj na blont smile.gif
  • 0

#22 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 28 February 2006 - 12:22 AM

iščem kakšen fajn preliv(rdeč), mi lahko katera kakšnega priporoča?
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#23 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 28 February 2006 - 02:26 AM

hm js sm bla tudi neki casa rdeca sam mi je blo pol dosti bolj vsec ta sprana barva. v bistvu prvo sem se pobarvala z bolj temno rdeco pr frizerki pa pol je blo poletje in je že zarad sonca se ful posvetlila pol pa sm se barvala s kano mahagonij in to se je dokaj hitro spiralo pa je blo čist lusno smile.gif
  • 0

#24 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 February 2006 - 02:07 PM

QUOTE(Chandra)
iščem kakšen fajn preliv(rdeč), mi lahko katera kakšnega priporoča?


Casting, Movida
  • 0

#25 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 March 2006 - 02:35 PM

no, da porocam wink.gif sem se nazaj na rdeco pobarvala in sm ful zadovoljna smile.gif je blo vredno trpljenja tongue.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#26 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 02 March 2006 - 03:11 PM

QUOTE(LPgirl)
QUOTE(Chandra)
iščem kakšen fajn preliv(rdeč), mi lahko katera kakšnega priporoča?


Casting, Movida

ermm.gif: prvič slišim, jaz bi rada kak preliv, ki ga lahko v trgovini kupim, ne pri frizerju, ker bi me tam absolutno predrago prišlo sad.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 March 2006 - 04:48 PM

Ja sej to Movido dobiš v trgovini, pa še poceni je. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 02 March 2006 - 08:32 PM

aja biggrin.gif hehe, vidiš ko ne poznam, Dilema, kje jo lahk kupim, recimo Špar, Dm??? pa veš mogoče ceno? hvala wink.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 March 2006 - 09:39 PM

Najprej naj se opravičim Nadi, ker sem spremenila naslov njene teme, ki je bil prej ''izpiranje rdeče barve za lase'' ampak sem želela malo razširit temo, ker imam tudi sama vprašanja glede izpiranja, ki pa se ne navezujejo ravno na rdečo barvo in nisem hotela odpirat nove teme. wink.gif

Zanima me torej, kako je z izpiranjem črne barve. Sem se zdej pobarvala iz platinasto blond na ful črno in mi je barva fantastično prijela, ampak se mi zdi, da se mi ful spira. Včeraj ponoči sm si glavo oprala (prvič po barvanju) in je najprej tekla ful temno modra voda, potem siva in na koncu rjava. Nič se sicer ne vidi na laseh, da bi bila barva kej manj intenzivna, ampak me vseeno malo skrbi.

Je takšno izpiranje normalno? Mogoče gre le za to, da se barva še ni dovolj ''prijela'' glede na to, da sem imela res zelo blond osnovo? Al je pač stvar o tem, da se črna barva tudi po večletnem barvanju vedno tako hočno spira?

P.S. Chandra, oprosti za zamudo, sem spregledala tvoja vprašanja. To barvo lahko kupiš vsepovsod, stane pomoje okoli 1500 tolarjev.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#30 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 12 March 2006 - 11:10 PM

Dilema, nimam lih izkušenj s črno, ampak ti pa lahko povem kako je pri moji rdeči, ko si pol po frišnem barvanju nekajkrat opereš lase gre še vedno barva ven, sicer vedno manj, a vendar le. Meni se pol še lep čas pozna en čink na brisači, pa sem probala že ful vrst barv, različni proizvajalcev, pa je pri vsaki isto...

Ej sem zadnjič iskala tole Movido v DM-u pa je ni blo, morm še Špar pogledat al pa kje v štacuni...
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#31 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 March 2006 - 11:44 PM

movida je v mullerju, sem lih zadnc gledala biggrin.gif DoLeMa dokler je barva na laseh lepa, se ne sekiraj smile.gif bi te moglo zacet skrbet, ko bos (ce bos biggrin.gif) mela zelene lase (to se ponavad zgodi, ce se barvas iz svetle barve na crno oz. temno rjavo) wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#32 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 13 March 2006 - 09:25 AM

Hja, Mullerja si naj pa narišem biggrin.gif Sem že tak jezna, ker ga nimamo. A mogoče ve katera kje bi lahko še našla tole Movido?
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 March 2006 - 09:57 AM

QUOTE(*pikica*)
DoLeMa dokler je barva na laseh lepa, se ne sekiraj smile.gif bi te moglo zacet skrbet, ko bos (ce bos biggrin.gif) mela zelene lase (to se ponavad zgodi, ce se barvas iz svetle barve na crno oz. temno rjavo) wink.gif


*pokica* ko sm se iz blond na rjavo barvala sem itak bla zelena že takoj po barvanju, pri črni se to ne zgodi tok pogosto, pomoje je vse kul. Sicer si mislim pa čez ene 14 dni spet pobarvat, da bo bolj za zihr. biggrin.gif

Chandra ... nimam pojma, sm misla, da imajo v DM. Sam zdej tak itak nič več nimajo. rolleyes.gif Poskusi še v Tušu al pa Mercatorju, druga ti itak ne preostane.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 13 March 2006 - 01:11 PM

QUOTE(Chandra)
Hja, Mullerja si naj pa narišem biggrin.gif Sem že tak jezna, ker ga nimamo. A mogoče ve katera kje bi lahko še našla tole Movido?


Pa naroči kakšni prijateljici, če gre v Ljubljano ali Maribor, da ti prinese.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#35 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 March 2006 - 04:44 PM

Haha... Dolema in *pokica* biggrin.gif A vaju črka I heca. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#36 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 April 2006 - 03:06 PM

u pm kam pele kam
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users