Jump to content


Photo

2 - 3 kg


  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#21 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 February 2006 - 01:24 PM

QUOTE(miss*sixty)
No jst sem pa lihkar prebrala v eni reviji, da je daleč najboljša in najuspešnejša dieta pri kateri zmanjšamo samo vnos kalorij za 10%. Telo tako ne občuti nobenega stresa in lakote ampak vseeno učinkuje bolj kot si lahko prestavljamo.

Pa še nakaj o hujšanju s stradanjem...

Prevelik zmanjšan vnos kalorij telo zazna kot velik stres in se bori za obstanek. S tem, ko telo nima dovolj energije tudi mišice plahnijo. Po končani dieti podzavestno pojemo več kot pred dieto, ker si telo avtomatsko dela zaloge in pripravlja na morebitno naslednje stradanje. Telo dobi več kalorij kot jih porabi in posledica je nabiranje špehovja in manj mišic zaradi primankljaja energije v času diete, kar pa sem že omenila. To pa lahko spet vodi v hujšanje in smo v začaranem krogu.


V kateri reviji si to brala?
  • 0

#22 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 February 2006 - 01:37 PM

QUOTE(Verja)
V kateri reviji si to brala?


Sokol - revija za šport in prosti čas, št.2, feb 06
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#23 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 20 February 2006 - 12:04 PM

Danes je en teden odkar pazim kaj jem in moram se pohvalit, da mi kar uspeva in da mi zdej teža niha med 48 -49 kg. Seveda se bom še držala zdrave prehrane.
  • 0

#24 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 February 2006 - 12:16 PM

QUOTE(Verja)
Danes je en teden odkar pazim kaj jem in moram se pohvalit, da mi kar uspeva in da mi zdej teža niha med 48 -49 kg. Seveda se bom še držala zdrave prehrane.


Kako potem zgleda tvoja prehrana zdej?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#25 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 20 February 2006 - 12:56 PM

QUOTE(miss*sixty)
QUOTE(Verja)
Danes je en teden odkar pazim kaj jem in moram se pohvalit, da mi kar uspeva in da mi zdej teža niha med 48 -49 kg. Seveda se bom še držala zdrave prehrane.


Kako potem zgleda tvoja prehrana zdej?


Nič kaj dosti ne komplicieram.

Npr:
- kakav + 3 piškoti
- suhi jabolčni krhlji
- dunajski + solata
- košček čokolade
- solata

Npr:
- kornfleks
- banana
- goveja juha s kuglicami ali rezanci
- košček čokolade ali pa en piškot
- močnik

Npr:
- jogurt + mali košček kruha
- jabolko
- riba + solata
- košček čokolade
- solata
  • 0

#26 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 20 February 2006 - 12:59 PM

Pijem veliko vode in seveda, ker sem nora na čokolado (sem pojedla celo tavelko sama) se tega ne morem odpovedat, zato pa vsak dan ali pa vsek drugi dan pojem le en košček, če mi izredno paše pa dva. Res pa je, da se moraš držat ure. Po 19 - uri ne jem.
  • 0

#27 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 February 2006 - 04:54 PM

Še dobro, da po taki prehrani hujšaš... ermm.gif: Čokolada, maščobe, kruh.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#28 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 20 February 2006 - 08:24 PM

QUOTE(sonchika)
Še dobro, da po taki prehrani hujšaš... ermm.gif: Čokolada, maščobe, kruh.


Veš kako je to: včasih sem pojedla celo čokolado na dan pa to dostikrat, sedaj pojem le košček, včasih sem pojedla ob 8 zajtrk in ob 10 že spet npr. kruh z pašteto.... kosila so bila vedno OH + beljakovine, kar sedaj ne počnem. Maščob pa tudi ne jem veliko! Ta prehrana mi kar ustreza bolš kot kakšna stroga dieta. Po moje pr mojem zdravju tudi nebi bila kakšna stroga dieta dobra. Bolš, da si tako zmanjšam sama in priredim jedilnik.
  • 0

#29 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 February 2006 - 08:13 AM

Aja, Zdaj mi je bolj jasno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#30 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 21 February 2006 - 08:51 AM

QUOTE(Lindsay)
Ja ne vem kako tvoja prjatlca zgleda, sam use je odvisn od razporeditve. Nekdo k ma mal kil lahk usen zgleda debel, nekdo k jih ma pa velik bojo pa usi govorl kako dobro postavo ma.

sam res... jst imam 170 cm... in ko sem imela 55 kg, sem jih imela preveč. Vse je šlo na rit rolleyes.gif 3kg manj je naredilo očitno razliko (vse okrog riti je zginlo biggrin.gif )... sploh pa tud količina mišic vpliva na težo. Zdej ko hodim na fitnes se nič kaj posebnega ne spremenim, pa sem bolj težka... ker je špeh istega volumna 3x lažji od mišic.
  • 0
Posted Image

#31 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 21 February 2006 - 01:23 PM

QUOTE(sonchika)
Aja, Zdaj mi je bolj jasno.


Zgleda, da meni zadostuje že manjša kontrola hrane in da ne žrem kr v tri dni, to pomaga. Prej sem kr, ko nisem imela kaj počet gremo po piškot... al pa sendvič...
  • 0

#32 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 21 February 2006 - 10:48 PM

[quote=Tanjci][quote=Lindsay]Ja ne vem kako tvoja prjatlca zgleda, sam use je odvisn od razporeditve. Nekdo k ma mal kil lahk usen zgleda debel, nekdo k jih ma pa velik bojo pa usi govorl kako dobro postavo ma.[/quote]
sam res... jst imam 170 cm... in ko sem imela 55 kg, sem jih imela preveč. Vse je šlo na rit rolleyes.gif 3kg manj je naredilo očitno razliko (vse okrog riti je zginlo biggrin.gif )... sploh pa tud količina mišic vpliva na težo. Zdej ko hodim na fitnes se nič kaj posebnega ne spremenim, pa sem bolj težka... ker je špeh istega volumna 3x lažji od mišic

heh...enako..
men se pa ne nabirajo kile, je zmer okol 50 51, nabira se okol bokov...
kera ve kako se znebiš tega? tut pr men telovadba žal odpade rolleyes.gif
  • 0

#33 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 February 2006 - 10:02 AM

[quote=SlaybeLLe][quote=Tanjci][quote=Lindsay]Ja ne vem kako tvoja prjatlca zgleda, sam use je odvisn od razporeditve. Nekdo k ma mal kil lahk usen zgleda debel, nekdo k jih ma pa velik bojo pa usi govorl kako dobro postavo ma.[/quote]
sam res... jst imam 170 cm... in ko sem imela 55 kg, sem jih imela preveč. Vse je šlo na rit rolleyes.gif 3kg manj je naredilo očitno razliko (vse okrog riti je zginlo biggrin.gif )... sploh pa tud količina mišic vpliva na težo. Zdej ko hodim na fitnes se nič kaj posebnega ne spremenim, pa sem bolj težka... ker je špeh istega volumna 3x lažji od mišic

heh...enako..
men se pa ne nabirajo kile, je zmer okol 50 51, nabira se okol bokov...
kera ve kako se znebiš tega? tut pr men telovadba žal odpade rolleyes.gif[/quote]

Tudi pr tebi telovadba odpade? Zdravje?
  • 0

#34 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 22 February 2006 - 12:34 PM

[quote=Verja][quote=SlaybeLLe][quote=Tanjci][quote=Lindsay]Ja ne vem kako tvoja prjatlca zgleda, sam use je odvisn od razporeditve. Nekdo k ma mal kil lahk usen zgleda debel, nekdo k jih ma pa velik bojo pa usi govorl kako dobro postavo ma.[/quote]
sam res... jst imam 170 cm... in ko sem imela 55 kg, sem jih imela preveč. Vse je šlo na rit rolleyes.gif 3kg manj je naredilo očitno razliko (vse okrog riti je zginlo biggrin.gif )... sploh pa tud količina mišic vpliva na težo. Zdej ko hodim na fitnes se nič kaj posebnega ne spremenim, pa sem bolj težka... ker je špeh istega volumna 3x lažji od mišic

heh...enako..
men se pa ne nabirajo kile, je zmer okol 50 51, nabira se okol bokov...
kera ve kako se znebiš tega? tut pr men telovadba žal odpade rolleyes.gif[/quote]

Tudi pr tebi telovadba odpade? Zdravje?[/quote]

problem z nogo...
kr mi ful sux ker sm učas ful športala...
  • 0

#35 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 February 2006 - 05:51 PM

[quote=SlaybeLLe][quote=Verja][quote=SlaybeLLe][quote=Tanjci][quote=Lindsay]Ja ne vem kako tvoja prjatlca zgleda, sam use je odvisn od razporeditve. Nekdo k ma mal kil lahk usen zgleda debel, nekdo k jih ma pa velik bojo pa usi govorl kako dobro postavo ma.[/quote]
sam res... jst imam 170 cm... in ko sem imela 55 kg, sem jih imela preveč. Vse je šlo na rit rolleyes.gif 3kg manj je naredilo očitno razliko (vse okrog riti je zginlo biggrin.gif )... sploh pa tud količina mišic vpliva na težo. Zdej ko hodim na fitnes se nič kaj posebnega ne spremenim, pa sem bolj težka... ker je špeh istega volumna 3x lažji od mišic

heh...enako..
men se pa ne nabirajo kile, je zmer okol 50 51, nabira se okol bokov...
kera ve kako se znebiš tega? tut pr men telovadba žal odpade rolleyes.gif[/quote]

Upam, da se bo zrihtal tole z nogo.

Tudi pr tebi telovadba odpade? Zdravje?[/quote]

problem z nogo...
kr mi ful sux ker sm učas ful športala...[/quote]
  • 0

#36 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2006 - 06:26 PM

Tole je bil pa citat v citatu v citatu v citatu citat. biggrin.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#37 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 22 February 2006 - 07:36 PM

haha taj dobra biggrin.gif
  • 0

#38 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 March 2006 - 10:35 AM

Vas obveščam še vedno držim težo 48 kg. Pa sem se kar fino pregrešila s krofi.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#39 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 02 March 2006 - 02:03 PM

QUOTE(Verja)
Vas obveščam še vedno držim težo 48 kg. Pa sem se kar fino pregrešila s krofi.

ja fino... sam kolk si pa pol velka, da sam 48 kg? biggrin.gif

jst sem bom pa pohvalila, ko bom dobila 1-2 kg gor biggrin.gif laugh.gif

  • 0
Posted Image

#40 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 March 2006 - 02:06 PM

155 cm
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users