Jump to content


Photo

HELLO!


  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#21 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 January 2006 - 11:04 PM

[quote=DiLeMa]ja, danes res neki mešam skos ... če si me pa ti zmedla! oops.gif[/quote]
Pol ti je pa oproščeno. Opa, tokrat!!! IPB Image

[quote=Jenna]Od kdaj ti pa ne paše?[/quote]
No ja ... odvisno kdo je izvrševalec! biggrin.gif wink.gif[/quote]
IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#22 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 16 January 2006 - 11:05 PM

[quote=Jenna].
Sedaj vem. IPB Image

Ja tak sem te vprašala..... če bi bil razlog kje drugje nemara. biggrin.gif:clown:


.


idea.gif saj cool!
  • 0

#23 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 16 January 2006 - 11:07 PM

QUOTE(URŠKA)
Kje pa v Nemčiji? Koliko časa? biggrin.gif poleg domišljije je v nas tudi ogromno ferbca oops.gif


a res? js sm v reutlingen doma.bliz stuttgarta.js sm skuz tam.no,razn za dopust pridem domov v slovenijo.
  • 0

#24 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2006 - 11:11 PM

QUOTE(pinkystar)
js sm v reutlingen doma.bliz stuttgarta

hehe, čaki grem po zemljevid, mene mal orientacija jebe IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 January 2006 - 11:12 PM

QUOTE(Jenna)

IPB Image


IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#26 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 16 January 2006 - 11:13 PM

ti povem?
na levi stran od münchen... biggrin.gif
  • 0

#27 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2006 - 11:23 PM

Našla Stuttgart, Reutlingen pa ni nikjer. Je zgleda zelo majhno mesto?
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#28 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 January 2006 - 11:24 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(Jenna)

IPB Image

IPB Image


Bitch!!! IPB Image

Drugače mam pa jaz sestrično iz Stuttgarta, pa sem že bla enkrat pri njej - kr fajn mesto. biggrin.gif Sem se pa spomnila zaj ene anekdote - pride večkrat v Slovenijo in zdaj je prišla pred kratkim, ker mora met prakso (bo učitlca) in je učila nemščino v enem razredu (7. al 8 razred, ne spomnim se) na eni šoli - vse v nemčini. In pol so mislili, da ne zna nič slovensko (bolj ali manj obvlada kot vsak povprečen Slovenec). In je blo kar zanimivo slišat vse predrzne komentarje. Pol tak, po enem tednu, pa je en tipček bil nekaj v slovenščini pameten in se ji je sfukalo in mu jih je spovedala v slovenščini. Enim parim je prav fino zabegnilo in od takrat so bli pridni, da je blo kaj! biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#29 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 16 January 2006 - 11:33 PM

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif cool to jenna!saj stuttagrt je kr fajn,hodim ta v solo.no,reutlingen ni glih majhen...enih 150 000 jih pa bo!
kaj a vi studirate al ze na siht?
  • 0

#30 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 January 2006 - 11:35 PM

.
Jaz še študiram. Večni študent. biggrin.gif:D:clown:


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#31 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 16 January 2006 - 11:37 PM

kaj pa studiras?
js se izucim za kozmeticarko.-v stuttgart.
  • 0

#32 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 January 2006 - 11:39 PM

.
Politologijo.

Drugače pa malo prečekiraj to temo, da boš videla, kakšni modri ljudje smo tu gor biggrin.gif

http://www.lepa-si.c...opic.php?t=1103

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#33 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 16 January 2006 - 11:40 PM

fino.ti je se vsec? smile.gif
kolk si pa ti stara?
  • 0

#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 January 2006 - 11:46 PM

.
Mi je všeč, ja.

Jaz sem stara 24.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 16 January 2006 - 11:49 PM

ej dans ponoc ob 2 bo golden globe award na pro 7!!se splaca gledat!-ce ti je zanimiv seveda... tongue.gif
  • 0

#36 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3498 posts
  • Gender:Male

Posted 17 January 2006 - 08:35 AM

QUOTE(pinkystar)
ej dans ponoc ob 2 bo golden globe award na pro 7!!se splaca gledat!-ce ti je zanimiv seveda... tongue.gif


Lep pozdrav tudi v mojem imenu. Lepo to, da si nas spomnnila na to, samo žal nisem geldala, sem si pa pogledala zmagovalce in sem v večini zadovoljna biggrin.gif

Komaj čakam, da Walk the line pride k nam. Všeč mi je, da je Geena Davis zmagala za Commander in chief (meni trenutno najboljša drama series). Pričakovano so zopet Desparate Houswifes vzele nagrado za najbolšo comedy series, me je pa presenetlo, da pa nobena od njih ni dobila nagrado best actress (čeprav so bile 4 od 5 nominacij iz DH) biggrin.gif

No to je moje mnenje...
  • 0

#37 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 January 2006 - 08:43 AM

[quote=Jenna].
In jaz sem najlepša in najpametnejša tu gor.


.
biggrin.gif
Pozdravljena.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#38 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17843 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 17 January 2006 - 08:57 AM

He, jaz sem pa že bil v Reutlingenu. Imam frende v Backnangu in so mi precej temeljito razkazali tisti del Nemčije. Saj Stuttgart je čisto kul mesto, ma mene vleče bolj v Mediteran, se bom pa še kaj prikazal tam. Pinkystar, za tvoj pravopis pa ne skrbi. Jenna, Špela, Dilema, Tanjči te imajo v rokah... Also, recht herzlich willkommen.
  • 0

#39 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 17 January 2006 - 10:21 AM

QUOTE(Errol)
He, jaz sem pa že bil v Reutlingenu. Imam frende v Backnangu in so mi precej temeljito razkazali tisti del Nemčije. Saj Stuttgart je čisto kul mesto, ma mene vleče bolj v Mediteran, se bom pa še kaj prikazal tam. Pinkystar, za tvoj pravopis pa ne skrbi. Jenna, Špela, Dilema, Tanjči te imajo v rokah... Also, recht herzlich willkommen.


Thanx!!
  • 0

#40 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 January 2006 - 02:32 PM

VELKAM. IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users