Jump to content


Photo

Zagovor diplomske naloge :)


  • Please log in to reply
99 replies to this topic

#21 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2005 - 06:14 PM

ČESTITKE!!

Ful sm vesela zate...!!
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#22 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 November 2005 - 07:24 PM

Tanjci, kako je potem s pogostitvijo (jaz bom tudi enkrat prišla na vrsto). smile.gif A to sama nekaj napečeš in prineseš in je? Ali kako?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#23 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 22 November 2005 - 07:31 PM

IIIIIIIIIII TANJCIII FULL HAPY ZATE
PRIDNA SI RES

ČESTITAM "TAMALA"
:thumleft: :blob6: :occasion1: :occasion7: :occasion6: :toothy4:
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#24 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 22 November 2005 - 10:48 PM

Čestitam 8)
  • 0

#25 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 November 2005 - 10:50 PM

tanjci,kaj boš pa zdaj,ko si frej...kaki so načrti? wink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#26 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 22 November 2005 - 10:57 PM

QUOTE(sonchika)
Tanjci, kako je potem s pogostitvijo (jaz bom tudi enkrat prišla na vrsto). smile.gif A to sama nekaj napečeš in prineseš in je? Ali kako?

ja to sam zrihtaš... je pa "obvezno" oz. vsi to pričakujejo. Jst sem za zadevo zvedla v petek blink.gif Še dobr, da mi je mami rekla, da eno to imajo in da naj se pozanimam. In seveda je mogl bit tko, da da ko sem v pondelk klicala na faks, kera mala učilnica je frej, nobena ni bila. Čist fak IPB Image Že itak sem bla živčna, pol sem pa še to mogla rihtat. Ob 11h, sem od enih zvedla, da bodo v učilnici do 13h (kar je blo čist prepozn) al bojo pa takoj konc, če grejo v eno drugo učilnico neki risat, sam da bodo to vedl čez 15 min. In na koncu res niso imel IPB Image hvala bogu. Tko da so lahko mami, fotr in brat vse uštimal.

Smo pa mel kao za ene 20 folka: 4 šampanjce, vodo in sok, 4 pladnje sendvičev, velko košaro sadja, in 2 pladnja peciva (iz trgovine)... sendviče je pa mami v Mercatorju naročila

  • 0
Posted Image

#27 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 22 November 2005 - 11:09 PM

QUOTE(anch)
bom drzala pesti!!!
em..kje pa studiras/si studirala? pa tk me zanima, ce ti je blo fejst tezk pa zaka si se odločla za gradbenistvo?
(js se morm letos nekam vpisat in razmislam o gradbenistvu zato sm tk firbcna) wink.gif

študirala sem v LJ...
80% folka pravi, da je študij gradbeništva težek (tak je bil rezultat iz ankete). Jst bom rekla, da se mi zdi težek, sam vseen se ga da nardit... očitno IPB Image

eni izpiti niso težki, velik je povprečnih, sta v vsakem letniku ene 1-2 težka. Sam spet odvisno kaj ti leži. Če se človek ne zna usest in naučit stvari, pol je problem, sam sej je tud na drugih študijih tko.

Za gradbeništvo bom rekla, da mi je d'best ker je ful možnosti zaposlitve. Od diplomantov smo zvedl, da je zaposljivost po 6 mesecih 100%! Je pa samo gradbeništvo takšno, da je ful različnih področij, kjer se lahko zaposliš... projektiranje (bljah), organizacija (gradbišča), inženiring (priprava del in projektov), pol imaš hidrotehniko (urejanje vodotokov, sanacije), promet, stanovanjsko gospodarstvo (na občinah gospodarjenje z njihovimi zemljišči, pripravljanje na gradnje stanovanj (neprofitna, za stanovanjski sklad), skrbet za stanovanja v občinski lasti ipd.), vrednotenje nepremičnin, urbanizem (sodelovanje pri načrtovanju širitve mest in naselij)... mah ful zadev, kot lahko vidiš biggrin.gif

so pa prfoksi na faksu ful v redu... seveda so izjeme, sam večina je pa res super... človeška, vedno tam, da jih lahk kej vprašaš itd.

  • 0
Posted Image

#28 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 22 November 2005 - 11:29 PM

QUOTE(rea)
tanjci,kaj boš pa zdaj,ko si frej...kaki so načrti? wink.gif

sorry rea, najprej sploh nisem vidla biggrin.gif

ej najprej defenitivno rabim cajt, da pridem k sebi... od konca julija sem delala kot kreten in se mi ful pozna... tko nima energije, da bi se kej preveč družila s folkom... tko psihično sem zjebana... ene dva tedna bom prbala bit tko na easy 8) vmes bom tko, brez obveznosti mal pospravla po stanovanju (vse stvari od diplome bom skup pobrala ipd.)...

Za službo naj bi bilo pa tako, da pokličem po novem letu, vsaj tko mi je tajnica rekla. No dons je pa iz tistega podjetja, kjer sem delala, moj šef (ne direktor) izvedel, da sem diplomirala... in naj bi jutr poklicala. Ne vem v bistvu kaj nej pričakujem... res ne bi rada šla delat, ker nimam energije, da bi začela z 8-urnim delovnikom in bila pol leta brez dopusta... pomoje bi se mi strgal. Že ob misli na to je grozno, ker bi se sesula IPB Image

Drugač bi pa do novga leta mal delala, tko da bi lubiju pomagala, ker je isto gradbenik, pa kej bi fotru pomagala... tolk da mel zaslužim. Pa kosila bi kuhala namest bodoče tašče.

tko... sam bomo vidl, kaj bom jutr zvedla... idealno bi bilo, da bi se zmenila, da do novga leta delam sam dopoldne... to bi bilo super biggrin.gif ne bi blo preveč, ne bi blo pa glih nič.

  • 0
Posted Image

#29 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 November 2005 - 11:45 PM

[quote=Tanjci]
tko... sam bomo vidl, kaj bom jutr zvedla... idealno bi bilo, da bi se zmenila, da do novga leta delam sam dopoldne... to bi bilo super biggrin.gif ne bi blo preveč, ne bi blo pa glih nič.[/color]
a to v tej firmi,ko si že delala?
A pa drugače si ti v tej firmi delala tudi popoldne,al kako,da si zdj želiš smao dopoldne?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#30 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18077 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 23 November 2005 - 09:00 AM

:occasion5: Fino, da je to za teboj. Dobro je tudi, da se tvoj šef zanima zate sedaj, ko si dipl. ing. Po moje se kar vrzi na delo. Jaz imam službo in mi ni hudega na svetu, samo precej ljudi nima te sreče. Malo sem vraževeren, ali qaj...
  • 0

#31 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 November 2005 - 09:59 AM

tanjci, šampanjec me je zmotil. A ni zakon, da se v javnih ustanovah ne sme točiti alkohola? Ker ko sem malo gledala te pogostitve, so zadnje čase brez alkohola. Kako je s tem?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#32 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 23 November 2005 - 02:42 PM

[quote=rea][quote=Tanjci]tko... sam bomo vidl, kaj bom jutr zvedla... idealno bi bilo, da bi se zmenila, da do novga leta delam sam dopoldne... to bi bilo super biggrin.gif ne bi blo preveč, ne bi blo pa glih nič.[/color]
a to v tej firmi,ko si že delala?
A pa drugače si ti v tej firmi delala tudi popoldne,al kako,da si zdj želiš smao dopoldne?[/quote]
jst sem v tej firmi delal polet (julija), normalno 8 ur na dan... ker nisem diplomirala oktobra, so mi rekl, da me ne bodo letos zaposlil, ampak, da naj jih pokličem po novem letu (ker pozimi ni gradbnene sezone), da se zmenimo za potem (verjetno spomlad enkrat, ko bi blo spet več dela)... dons nisem klicala (ker sem pozn ustala rolleyes.gif) ampak bom jutr.
Tud če bi mi tale reku, če bi prišla delat, bi jih prosila, da vsaj 2 tedna še ne, da pridem k sebi. Edino kar bi se lahko zmenla je, da bi recimo ta cas delala samo dopoldne. To sem mislila biggrin.gif... sam to je itak kr neki... mah ne vem, vem sam da dva tedne na grem nikamor biggrin.gif (upam)


[quote=sonchika]tanjci, šampanjec me je zmotil. A ni zakon, da se v javnih ustanovah ne sme točiti alkohola? Ker ko sem malo gledala te pogostitve, so zadnje čase brez alkohola. Kako je s tem?[/quote]
noben ni nč reku... vsi so pil... tud prfoksi biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#33 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45622 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 November 2005 - 12:01 AM

Malo pozna se še jaz pridružujem vsem čestitkam. smile.gif biggrin.gif
  • 0

#34 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 November 2005 - 12:07 AM

[quote=Tanjci][quote=rea][quote=Tanjci]tko... sam bomo vidl, kaj bom jutr zvedla... idealno bi bilo, da bi se zmenila, da do novga leta delam sam dopoldne... to bi bilo super biggrin.gif ne bi blo preveč, ne bi blo pa glih nič.[/color]
a to v tej firmi,ko si že delala?
A pa drugače si ti v tej firmi delala tudi popoldne,al kako,da si zdj želiš smao dopoldne?[/quote]
jst sem v tej firmi delal polet (julija), normalno 8 ur na dan... ker nisem diplomirala oktobra, so mi rekl, da me ne bodo letos zaposlil, ampak, da naj jih pokličem po novem letu (ker pozimi ni gradbnene sezone), da se zmenimo za potem (verjetno spomlad enkrat, ko bi blo spet več dela)... dons nisem klicala (ker sem pozn ustala rolleyes.gif) ampak bom jutr.
Tud če bi mi tale reku, če bi prišla delat, bi jih prosila, da vsaj 2 tedna še ne, da pridem k sebi. [color=blue]Edino kar bi se lahko zmenla je, da bi recimo ta cas delala samo dopoldne

še ne štekam biggrin.gif zakaj dopoldne,a lahko bi tud popoldne al kako?
Tanjci,a ti si iz celja?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#35 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 24 November 2005 - 01:01 AM

rea, ja sem iz Celja (okolice)

hotla sem sam povedat, da ful še ne bi šla v redno sužbo... vsaj ne takoj... zdele bi dva tedna rada imela mir, da pridem k sebi. To je bistvo!

Če bi me ful neki rabil, bi bla pa pripravljena delat samo dopoldne, torej par urc na dan, ker me to verjetno ne bi tolk utrudl... sam to je kr neki... raj sploh ne grem. Hočem 2 tedna miru in pika! biggrin.gif

"stecken sie?!"

  • 0
Posted Image

#36 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 November 2005 - 01:09 AM

[quote=Tanjci]"stecken sie?!"
:dontknow:
ne biggrin.gif
zmotlo me je full tist ''sam dopoldne bi delala'' ker po tem sodeč sem sklepala,da obstaja možnost dela popoldne
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#37 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 24 November 2005 - 01:29 AM

v tretje gre rado (pol grem pa spat... zares)...

lej men ni še noben nič ponudil za delat... ne dopoldne, ne popoldne.

Jst morm jutr poklicat na firmo... pojma nimam kaj bojo rekl, ker smo bli zmenjeni da se slišmo za službo šele po Novem letu. Jst samo vem, da ne bi rada še šla delat, vsaj ne takoj. In to je to. Konc zgodbe.

Da bi delala neki cajta samo doplodne je samo moje razmišljanje, kaj lahko predlagam, če bi rekl, da me takoj rabijo. Ker jst še ne bi šla takoj delat za 8 ur. Če ne štekaš sploh nima veze... jutr povem, kaj sem se zmenila (če se sploh bom kej) biggrin.gif

lahko noč IPB Image

  • 0
Posted Image

#38 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 November 2005 - 01:38 PM

Rea ti si faca! biggrin.gif tongue.gif wink.gif
  • 0

#39 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 November 2005 - 01:47 PM

[quote=Tanjci]
Da bi delala neki cajta samo doplodne je samo moje razmišljanje, kaj lahko predlagam, če bi rekl, da me takoj rabijo. Ker jst še ne bi šla takoj delat za 8 ur. Če ne štekaš sploh nima veze... jutr povem, kaj sem se zmenila (če se sploh bom kej) biggrin.gif

lahko noč IPB Image

ajaaaaaaaa...šele zdj mi je jasn!!!Ker če človek dela 8 ur na dan je to ponavaid do ene 14,15,16 (odvisno kdaj začneš) in ti ne bi rada do konca delala ampak sam dopoldne,recmo do ene 12h!(v tem smilsu je blo dopoldne! laugh.gif )
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#40 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5775 posts
  • Gender:Female

Posted 24 November 2005 - 01:50 PM

tanjci je mislila, da bi imela službo za polovičen delavni čas, torej samo 4 ure na dan in ne osem! biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users