Jump to content


Photo

KODRASTI LASJE


  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#21 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 March 2006 - 04:48 PM

Kokr jst vem lasje zrastejo približno 15cm na leto (vsak mesec po cm in kusur), samo se vmes mičken potrgajo, ali pa jih samo odstrižemo... ok, nočem pametovat, samo za teh 15cm sem slišala tudi že od frizerke, je pa res da vsakemu drugače...
Jst mam ravne lase, pa se mi zdi da mi počasi rastejo, verjetno ker ful ne zdržim z isto frizuro in jih vmes kej "preoblikujem" (čudn postrižem) in spet čakam da zrastejo.
Čakam da pride na tržišče ona tabletka po kateri kao dobiš kravžle. Ful dvomim da je to sploh res, sam včasih se je tako lepo slepit biggrin.gif:D .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#22 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 31 March 2006 - 05:17 PM

no tko , ko se pa že skor use pritožujete nad svojimi valovčki oz . svedrčki sm jz pravo nasprotje ...prejšn let sm res da svoje skodrane lase naravnost sovražla pa skoz peglala ...pa sm šele pred ene pol leta sprevidla da mi pač pašejo k obrazu in da sm ful ok s to čupco k jo mam ...mam pa lase dolge mal mn ko do pol hrbta ...si pa sprednje lase kdaj dajem nazaj s "krokodilčki " pa tud to fajn pride .Pa skoz kamor kol pridm me ful hvaljo zarad las ,tko da skodranke bodte ponosne na svoje kodrčke laugh.gif
  • 0

#23 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 31 March 2006 - 06:01 PM

pa jaaaaaa, itak da bodite ponosne! jaz sem danes videla eno s tak hudo čupco, s ful kravžli in ful so ji pasali, ampak ona jih pa ziher ne mara wink.gif biggrin.gif hehe, tak je vsi bi radi vedno tisto kar nimamo rolleyes.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#24 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 April 2006 - 02:41 PM

QUOTE(Princeska)
QUOTE(¤PunChkA¤)
QUOTE(Princeska)
jst sm si učeri na mokre lase spletla kitki pa posušila in mela čez noč. še zdej mam valovite lase, full so mi vsi pohavalil frizurco wink.gif


To jaz naredim dostikrat wink.gif .


ja seveda, pametni delajo kitke laugh.gif hehe

Jst sem to počela zadnji dve leti in mi je popolnoma uničilo lase. Tak da be careful...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#25 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 02 April 2006 - 11:13 AM

QUOTE(bellini)
Jaz sem v našem časupisu videla reklamo za frizerski salon, kjer ti zlika lase in bi naj zdržalo do več mesecev. A ve katera kaj o tem?


mislim da ti jih ne zlika...
jas imam frizerja preko ceste (ampak čist tko za "nedeljske frizure") mislim...nič posebnega. no pa tud že ma to...ko so neki preparat izumli kao "trajna" samo kontra...da naj bi ti ravni tud po umivanju ostali...sm jo vprašala kako je to pa je rekla da je baje uredu...samo vprašanje kolko je tu resnice pa kolko samopohvale...no nevem jas še tega nism probala...pa če bi,bi vrjetno pri kakem bolj profesionalnem frizerskem salonu smile.gif
  • 0
Memento mori.

#26 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 07 April 2006 - 02:02 PM

QUOTE(MLadoLetNa)
no tko , ko se pa že skor use pritožujete nad svojimi valovčki oz . svedrčki sm jz pravo nasprotje ...prejšn let sm res da svoje skodrane lase naravnost sovražla pa skoz peglala ...pa sm šele pred ene pol leta sprevidla da mi pač pašejo k obrazu in da sm ful ok s to čupco k jo mam ...mam pa lase dolge mal mn ko do pol hrbta ...si pa sprednje lase kdaj dajem nazaj s \"krokodilčki \" pa tud to fajn pride .Pa skoz kamor kol pridm me ful hvaljo zarad las ,tko da skodranke bodte ponosne na svoje kodrčke laugh.gif


a bi mi lahko na zs poslala tvojo slikico da vidim tvoje laske?
  • 0
Memento mori.

#27 **KATJA**

**KATJA**

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 07 April 2006 - 09:37 PM

:arrow: :arrow: Vse ki imate naravno skodrane lase, jih ne boste mogle zravnat, vsaj ne za dlje časa. Če vam že slučajno uspe z kakimi geli,olji,.... , lasje ostanejo ravni kratek čas, skodrajo se že ob najmanjši vlagi ali pa čez noč. Tudi jaz mam "težave" s tem, ampak sem ugotovila, da mi tudi kodrčki kar pristajajo. :angel13: wink.gif Če pa že hočem ravne lase, pa si jih z ravnalcem zlikam, kar še najbolj pomaga, čeprav za lase, sploh pa za konice, ni niti malo primerno, ker se zelo uničijo. :violent3:

no mejte se in uživajte... :wav:

PA-PA
:hello2: :hello2: :hello2:
  • 0

#28 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 07 April 2006 - 09:41 PM

Evo moje kodrčke na morju pred leti,
še naravna barva (samo je tudi zelo čudna svetloba, niso bili tolk oranžni)

IPB Image
  • 0

#29 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 12 April 2006 - 12:17 PM

Ni skoraj vedno tak, da si tisti z ravnimi želijo kodre in obratno?
Najboje, da se sprijazniš s kodri al pa narediš to kar jaz in se postrižeš čisto na kratko wink.gif
  • 0

#30 Zazi

Zazi

    sramežljivec

  • Člani
  • 79 posts

Posted 10 August 2006 - 05:17 PM

QUOTE(_M_)
Evo moje kodrčke na morju pred leti,
še naravna barva (samo je tudi zelo čudna svetloba, niso bili tolk oranžni)

IPB Image
Tole maš naravne kodrčke? Ful so kjotkani. Moji če bi bli tok kratki , bi skočli v širino rolleyes.gif Kak jih obdržiš tko v... v tapravem položaju? biggrin.gif
  • 0
I love you and you love me and that's all that counts.

#31 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 August 2006 - 07:43 PM

Zelo dobra krema za kodre - če že imate malo skodrane lase in bi rade imele še bolj skodrane - je Avonova za definiranje kodrov (v rdeči embalaži). Ne morem je prehvaliti. Res da ima močan vonj, ampak je učinkovita.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#32 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 10 August 2006 - 08:03 PM

maš mogoče sliko ? tongue.gif
  • 0

#33 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 10 August 2006 - 08:08 PM

[quote=**KATJA**]:arrow: :arrow: Vse ki imate naravno skodrane lase, jih ne boste mogle zravnat, vsaj ne za dlje časa. Če vam že slučajno uspe z kakimi geli,olji,.... , lasje ostanejo ravni kratek čas, skodrajo se že ob najmanjši vlagi ali pa čez noč. Tudi jaz mam "težave" s tem, ampak sem ugotovila, da mi tudi kodrčki kar pristajajo. :angel13: wink.gif Če pa že hočem ravne lase, pa si jih z ravnalcem zlikam, kar še najbolj pomaga, čeprav za lase, sploh pa za konice, ni niti malo primerno, ker se zelo uničijo. :violent3:

no mejte se in uživajte... :wav:

PA-PA


jst pa poznam eno punco, ki je mela čisto skodrane lase in si jih je trajno zravnala in ma zdej ravne. blink.gif boo. sej jst se na to ne spoznam preveč, samo zgleda da je možno...
  • 0

#34 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 August 2006 - 08:37 PM

Ijoooj lušte mi delaš, samo nebi se spuščala v to ker ti te kemikalije dobesedno zažgejo konice...prav tolko da maš nekaj krajše lase (izkušnje moje mame)
  • 0
Memento mori.

#35

  • Guests

Posted 10 August 2006 - 11:05 PM

QUOTE(sonchika)
Zelo dobra krema za kodre - če že imate malo skodrane lase in bi rade imele še bolj skodrane - je Avonova za definiranje kodrov (v rdeči embalaži). Ne morem je prehvaliti. Res da ima močan vonj, ampak je učinkovita.


Uuu, to tudi mene zanima! Vonj me ne moti, samo zanima me, če je sestava tudi v redu? tongue.gif
  • 0

#36

  • Guests

Posted 10 August 2006 - 11:07 PM

QUOTE(MLadoLetNa)
Pa skoz kamor kol pridm me ful hvaljo zarad las ,tko da skodranke bodte ponosne na svoje kodrčke laugh.gif


Podpis! 8)
  • 0

#37 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 August 2006 - 06:37 AM

QUOTE(Nila)
QUOTE(sonchika)
Zelo dobra krema za kodre - če že imate malo skodrane lase in bi rade imele še bolj skodrane - je Avonova za definiranje kodrov (v rdeči embalaži). Ne morem je prehvaliti. Res da ima močan vonj, ampak je učinkovita.


Uuu, to tudi mene zanima! Vonj me ne moti, samo zanima me, če je sestava tudi v redu? tongue.gif

Temu se reče Krema za oblikovanje kodrov - Define it! Curl Definition Cream. Je pa v rdeči tubi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#38 rona

rona

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 149 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 August 2006 - 09:14 AM

No, zdej se pa naj hitro kakšna Avonova "dilerka" javi, da naročimo wink.gif
  • 0

#39 Zazi

Zazi

    sramežljivec

  • Člani
  • 79 posts

Posted 11 August 2006 - 09:15 AM

QUOTE(MLadoLetNa)
Pa skoz kamor kol pridm me ful hvaljo zarad las ,tko da skodranke bodte ponosne na svoje kodrčke laugh.gif
We are biggrin.gif zato kr me nardijo special. i like to be special 8)
  • 0
I love you and you love me and that's all that counts.

#40

  • Guests

Posted 11 August 2006 - 11:05 AM

Hvala, Sonchika! wink.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users