Jump to content


Photo

voskanje!?


  • Please log in to reply
180 replies to this topic

#21 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 21 April 2005 - 11:21 AM

Jaz tud nikol vec voska.Jaz sem tud vse vrgla stran,ker taksne packarije pa neucinkovitosti (1/2 ti se vedno ostane gor) in koza je cist boga po voskanju...
Jaz mam lepo depilator in ze tri leta nisem zapravila niti tolarja za razne voske,kozmeticarke,...
  • 0

#22 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 21 April 2005 - 11:28 AM

Ja ne vem, kakor sm že rekla, jst nimam takih problemov s voskanjem. Izpuli mi vse dlake, koža je na začetku mal rdeča - normalno - pol je pa ok. Je pa res da morš met min. 3 milimetre dolge dlake, da je kakšn učinek. Pa traku ne smeš povlečt vstran, ampak navzgor, pa ni nič podplutb ali krvi. Sej vse v navodilih piše.
  • 0
IPB Image

#23 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 April 2005 - 12:51 PM

QUOTE(callista)
Ja ne vem, kakor sm že rekla, jst nimam takih problemov s voskanjem. Izpuli mi vse dlake, koža je na začetku mal rdeča - normalno - pol je pa ok. Je pa res da morš met min. 3 milimetre dolge dlake, da je kakšn učinek. Pa traku ne smeš povlečt vstran, ampak navzgor, pa ni nič podplutb ali krvi. Sej vse v navodilih piše.


Sm prebrala navodila,pa vseen...
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#24 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 April 2005 - 05:43 PM

QUOTE(Katrin)
QUOTE(Nadi)

Po veetu sem imela take podpludbe  :? Mi je kr slabo ko se spomnim...čist modra sem bila naslednji dan. Se sploh ne upam več uporabljat teh zadev. Grem kar h kozmetičarki.


Jaz sem tudi najprej hodila, pol pa mal seštevaš pa računaš denarce... wink.gif sej ne rečem, da ni bolj praktično, ampak zdej se uležem na posteljo, dam vosek fantu v roke in... ponavadi mu prekolnem vsaj tri kolena sorodnikov za nazaj.


Ja, se strinjam da finančno je Veet zakon, ampak se ga ne upam več uporabit..moram fanta zaposlit ;) pa njegove sorodnike laugh.gif
  • 0

#25 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 23 April 2005 - 01:23 PM

QUOTE
voskanje - blazno dosti denarja zapraviš za te trakove (po enem potegu so takorekoč neuporabni... pri enem potegu pa ni šans, da ti populi vse dlake), pa ena sama packarija je s tem  
depilator - si kupiš enega poštenega in ga imaš za dlje časa... da ne omenjam, da je depiliranje precej bolj elegantno in komot ter predvsem učinkovito  


trakovi sploh niso dragi. jz kupim rolo s trakom dolgim 100m in dam zanjo 2900. sama narežem trakove in jih mam za ful dolgo. in ne drži en trak en poteg, z enim trakom si lahko podepiliram cel sprednji del nog do kolen. tko da za obe nogi do kolen porabinm štiri trakove. a je to velik?

trakovi od veeta so pa čist v redu, sam če si znaš pravilno potegnit
  • 0

#26 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 23 April 2005 - 01:35 PM

[quote=\"sunflower\"][quote]trakovi od veeta so pa čist v redu, sam če si znaš pravilno potegnit[/quote]

:thumright:
  • 0
IPB Image

#27 asja_

asja_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 23 April 2005 - 02:53 PM

ali ni pri depilatorju tko, da ti ne potegne dlak skupaj s korenino, ampak le povrhu održe- tko nekak kot britvica...vsaj pri fantu vidim, da ko se brije, nima kože nikol popolnoma gladke, ampak kšn milimeter dlak ostane...pa še hitr spet zrastejo po delpilatorju- a ni tko?
  • 0

#28 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 23 April 2005 - 03:32 PM

Razlika je med depilatorjem in brivnikom: brivnik samo po vrhu pobere dlake, depilator jih pa skupaj s korenino potegne ven.
  • 0
IPB Image

#29 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 April 2005 - 06:07 PM

Poleg tega ti tudi depilator zredči dlake, pri britvici pa se še zgostijo in potemnijo pa še bolj trde so.
  • 0

#30 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 April 2005 - 06:26 PM

Moje dlake so po desetletju britja povsem enake barve, gostote in debeline. Vedno me je zanimalo kako dlake vedo, da so brite in ne morda depilirane z depilacijsko kremo... Dlake so trše na otip, ker imajo zašiljeno konico in ne zaobljene kot pri normalni rasti.
  • 0

#31 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 23 April 2005 - 08:25 PM

QUOTE

SUNFLOWER:
trakovi sploh niso dragi. jz kupim rolo s trakom dolgim 100m in dam zanjo 2900. sama narežem trakove in jih mam za ful dolgo. in ne drži en trak en poteg, z enim trakom si lahko podepiliram cel sprednji del nog do kolen. tko da za obe nogi do kolen porabinm štiri trakove. a je to velik?

trakovi od veeta so pa čist v redu, sam če si znaš pravilno potegnit


Kje pa te trakove kupiš? Kaj to so že z voskom?
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#32 pupika

pupika

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 25 April 2005 - 07:40 AM

Te trakove lahko kupiš v trgovini Estella, ravno tako dobiš v tej drogeriji vosek, mašinco z asegretje voska in ostale potrebne stvari za depilacijo.
  • 0
user posted image

#33 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 26 April 2005 - 12:39 AM

Sama doma, se ne bi voskala, depilacijske pa tudi ne uporabljam ( prevec mi je nagravzno). Grem od casa do casa k kozmeticarki, drugace pa pena in klinca laugh.gif Dnarja za voskanje mi ni tezko dat, ker res neki casa ne zraste...Vsaj kar se nog tice!
  • 0

#34 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 27 April 2005 - 01:37 PM

Ve, ki se brijete..kaj se tudi pri vas že naslednji dan čuti pikanje, če z roko potegnete v nasprotni smeri rasti dlak na nogah? ermm.gif
  • 0

#35 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 April 2005 - 03:06 PM

Ja žal, najkasneje v dveh dneh...
  • 0

#36 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29034 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 April 2005 - 03:32 PM

QUOTE(Katrin)
Ja žal, najkasneje v dveh dneh...


tudi pri meni, pa se ne sekiram preveč. se ne brijem več kot dvakrat tedensko, ker se mi ne da, pa še kože nočem matrat.
  • 0

#37 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 April 2005 - 04:44 PM

QUOTE(Katrin)
Moje dlake so po desetletju britja povsem enake barve, gostote in debeline.

Resno? Moje dlake pa so se naveličale rasti. Na veliko predelih jih imam zelo malo, na nekaterih pa jih sploh nimam več. Pa si ponavadi noge samo brijem. Depilacija je preveč boleča zame.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#38 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 April 2005 - 09:48 PM

tongue.gif Jaz sem kar medvedek po nogah...
  • 0

#39 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 28 April 2005 - 12:52 PM

Oh, včeraj sem kupila tisto weetovo peno..saj so šle dlačice dol, vendar me motijo črne pikice ki so ostale..teh se pa ne da odstraniti. Zgleda, da se bom tudi jaz mogla poslužiti voskanja. Je boljši hladni ali topli vosek?
  • 0

#40 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 April 2005 - 01:20 PM

Hladni mislim da se dobi že nanešen na trakove. Imam prav? Enkrat sem probala te trakove pa... no ja, sej ni bilo tako slabo. Ampak ni odneslo vseh dlak.
Topli vosek mi je ljubši, čeprav je več pacanja. Trakove si potem lahko narediš sama (iz kakšnega odvečnega blaga) in gre.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users