Jump to content


Photo

S.O.S. Topic - Hilfe


  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#21 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 March 2007 - 09:55 PM


Hja, zaj ne vem, kaj ti bosta rekli glede tega, velikokrat zdravniki (sploh pa lekarnarji) svetujejo kakšne čudne reči - meni je npr. dermatolog predpisal totalno neuporabne žaube, res, čisto nič niso pomagale, tudi s "pametovanjem" lekarnarjev nimam glih pozitivnih izkušenj (so pa pri obojih izjeme, se razume). Tale L2 je pa vsaj po mojih izkušnjah čudežni, no.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#22 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 March 2007 - 10:05 PM

Vprašat ni greh, sploh ker ne vem kako je pri dermatologu (še nikdar nisem bila tam) in koliko moja zdravnica sploh kaj ve (imam novo in grem komaj drugič k njej) pa bom najprej malo povrtala po njunem znanju pol pa sama precenila kako in kaj. Verjetno ne gre za neke "normalne" reakcije kože, ampak je v povezavi s ščitnico, tak da bo verjetno kaj več treba ukrenit v zvezi s tem.
Je pa lekarnarica v neki lekarni bližje doma zelo razgledana in dejansko ve kaj prodaja, pa sem se mislila it malo k njej pozanimat (testerjev za to verjetno ne bi mogla dobit?).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#23 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 March 2007 - 10:36 PM

QUOTE(crna @ 4. 3. 2007 - 22:05) View Post
(testerjev za to verjetno ne bi mogla dobit?).

Vichy ima na razpolago kar veliko testerjev za njihove izdelke, ampak za Lipidiose2 pa prav ne vem, ej! Vprašaj v lekarni!


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#24 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 March 2007 - 10:40 PM

Bom.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#25 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 05 March 2007 - 04:13 PM

QUOTE(sonchika @ 4. 3. 2007 - 12:59) View Post

Saj sem že prej napisala - Vichy lipidose ali pa celo olivno olje.
Pa tuširaj se z zelo blagimi mili za otroke.


sonchika oprosti nisem vidla huh.gif ..
  • 0

#26 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 March 2007 - 05:49 PM

Tako; do zdravniškega mnenja nisem uspela prit, je bila namreč ob 8h zjutraj taka gužva kot je še nisem videla (pa sem vajena gužve pri zdravnikih) in bi sigurno zamudila predavanje, tako da sem obisk preložila na kasneje ta teden.
Sem pa zavila v mojo preljubo lekarno in malo pobarala lekarnarico o mažah za suho kožo. Me je prvo vprašala, če se mi koža tudi lupi in sem rekla da ja, potem pa je s poličke vzela "ultimativno rešitev" Eucerinov losjon s 3& ureo, češ da je to ena zelo učinkovitih reči. Zraven mi je še predložila (pozor: sama od sebe! smile.gif ) 3 mini plastenke/testerje istega proizvoda, le da je en z 10% uree, druga dva pa z 3%, tako da lahko oboje sprobam in če želim vrnem veliko boco.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#27 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16245 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 06 March 2007 - 08:22 PM

Moji mami je tale Eucerin zlo pomagal. Po nadalahti je mela neke lišaje in koža se ji je lupla. Ko se je začela mazat z eucerinom pa se je stanje znatno izboljšalo.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#28 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 March 2007 - 08:33 PM

Ok, bom še jaz tle prištulila svojo težavo in se poslužila dotične teme.

Stvar je taka ... imam sicer zelo lepo kožo, ne poznam nekih dejanskih težav z mozolji in večinoma je moja koža na obrazu takorekoč brez nepravilnosti, vendar pa vseeno kdaj pa kdaj fašem kakšen mozolj, tako ene parkrat na leto. Stvar je v tem, da so moji mozolji neverjetno trdoživi, dobesedno ugnezdijo se mi na obraz in potem nikakor nočejo stran. Tako imam, kot že rečeno, mozolj samo parkrat na leto, vendar pa takrat, ko se pojavi, ostane zelo dolgo, včasih imam tistega enega na faci tudi 14 dni ali celo več, torej je tale moj proces od pojavitve mozolja do ozdravljenja nenormalno dolg. Skoraj vedno mi po izginotju mozolja ostane tudi flek, ki pa potem izginja več mesecev (ampak ok, to se z malo pudra takoj prekrije in ni taka strahota). Kaj sploh zdej hočem vprašat? Zanima me, kaj ve dajete na mozolj, da pospeši njegov razvoj oz. povzroči, da tisto mesto čimprej ozdravi. Sama nimam s temi proizvodi skoraj nobenih izkušenj, ker pač načeloma nimam teh problemov, ampak zdej pa me je res začelo motit, ker se mi je že pred enim tednom med obrvema pojavil mozolj in noče nikakor stran, pa še boli ko hudič. Sem nabavila tisti Garnier SOS Anti Blemish Pen, ga uporabljam na mozolju zdle drugi dan in nimam nekega občutka, da sploh kaj pomaga. Zato me zanima, kaj uporabljate ve, da tudi sama poskusim.

Hvala!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#29 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 06 March 2007 - 08:41 PM

QUOTE(DiLeMa @ 6. 3. 2007 - 20:33) View Post

Zanima me, kaj ve dajete na mozolj, da pospeši njegov razvoj oz. naredi, da tisto mesto čimprej ozdravi. Sama nimam s temi proizvodi skoraj nobenih izkušenj, ker pač načeloma nimam teh problemov, ampak zdej pa me je res začelo motit ...


a maš podkožne? k men pr podkožnih najbolj cosmerba pomaga. odkar jo uporablam jih skor nimam - če pa se že kakšn nrdi se pa še enkrt namažem pa je nasledn dan že skor kul ;)
sm pa tud jst mela en tak svinčnik (mislm da od manhattna) pa je bil rezultat bol klavrn še polno alkohola je mel not tko da je že šel v smeti. nekaterim tud kamilice pomagajo, sam pomoje je to bl za pomiritev kože (v primerih de si kakšn mozolj stisneš biggrin.gif) druzga pa jst e prakticiram - če še kj najdem napišem ;)
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 March 2007 - 08:42 PM

Ne, nimam podkožnih mozoljev sploh nikoli, ampak one običajne.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#31 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 06 March 2007 - 08:43 PM

Ne priporočam, da slediš moji metodi, a ker si vprašala... Najprej ga razmrcvarim, dezinficiram s 70% etanolom. Počakam, da se posuši. Nanesem od Balee gel za odpravo mozolja. Ko začne dozorevat, ponavlam postopek tako dolgo, dokler se ne začne sušit. Nadaljujem tako le še z Baleinim izdelkom. Počakam, da se posuši. Nanašam Bepantehn Plus.
Že napisala, da ne priporočam, a ne zdržim brez kraspanja. Poleg tega mam občutek, da sestavine ne pridejo tako učinkovito v notranjost, če ga ne odprem. :blush:

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 March 2007 - 08:49 PM

Jaz ga odprem takrat, ko se pojavi malo belega, glih tolk, da ga lahko nekoliko stisnem, ker z onim belim ne bi hodla naokol, se rajši fentam. Ampak prav mrcvarim ga pa ne, ker izrazito ne presenem te bolečine, mi začnejo kr solze tečt in ne morem, pa še moji mozolji so res zelo boleči. Pa drugače presenetljivo nisem občutljiva oz. imam visok prag bolečine, ampak bolečih mozoljev in stiskanja pa ne morem prenašat. Študiram, da je moja koža očitno tako zelo občutljiva na mozolje, ker jih ni navajena in potem zato tako burno reagira in se tako počasi zdravi ... nimam druge, manj neumne razlage, ker v splošnem gledano niti nimam občutljive kože. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 06 March 2007 - 08:50 PM

Dilema, jaz imam enake probleme. Danes je ena gospa pri frizerju govorila, da starejša ko je koža, težje se oziroma se sploh ne celijo več ti flekci od mozoljev. Verjetno ima prav, ha?
Sonchika je nekje napisala, da na posamezne mozolje oz. njihove zametke nanese kremo Avene Cleanance K in me zato matra tole probat.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 March 2007 - 08:52 PM



DiLeMa, pod oceno Cosmerbe si napisala:
me pa preseneča, da sem imela ob nosu en podkožni mozolj, ki se mi je kar čez noč posušil kot suha sliva. Morda bi probala ful Cosmerbe nanest na mozolj? =)



QUOTE(DiLeMa @ 6. 3. 2007 - 20:49) View Post
ker z onim belim ne bi hodla naokol, se rajši fentam.

laugh.giflaugh.giflaugh.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 March 2007 - 08:54 PM

Jenna, sem probala in dejansko mi je pri tistem podkožnem ful pomagala, ampak pri teh močno vnetih površinskih mozoljih pa nima nekega presunljivega efekta.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 March 2007 - 08:56 PM



Te pa ne vem več pomagati. /blush/


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 06 March 2007 - 08:58 PM

Se mizdi, da so mi kar precej tudi pomagali Baliini obliži. Seveda, ko je mozolj dovolj zrel.

Sama sem tudi precej občutljiva na bele kapice. Ne štekam, a spoštujem ljudi, ki hodijo okoli ko kaktusi.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 March 2007 - 09:01 PM

QUOTE(Adriane @ 6. 3. 2007 - 20:58) View Post

Ne štekam, a spoštujem ljudi, ki hodijo okoli ko kaktusi.


Muahahahaha!! laugh.gif laugh.gif thumbup.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#39 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29013 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 06 March 2007 - 09:04 PM

jaz nič ne delam z mozolji, pustim jih, da zginejo glih tko kot so prišli. me ne spravijo iz tira do mere, da bi si nadela gosto tkano tančico čez obraz, ako se mi pojavi. pa me zadnje čase fant prepričuje, da ni nič hudega, če se jih stiska in mu pustim, da mi jih postiska, čez pa nanese Klimicin (tako tekočinco v mini beli flaškici, da razkuži) in pomaga, se res hitro posuši. sem pa ravno prečitala, da se dobi na recept.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 March 2007 - 09:10 PM

QUOTE(Špela @ 6. 3. 2007 - 21:04) View Post

me ne spravijo iz tira do mere, da bi si nadela gosto tkano tančico čez obraz


Kdo pa to dela? laugh.gif laugh.gif Sej vem, da ne bi smela dobesedno vzet, no. biggrin.gif tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users