Jump to content


Photo

Nohtki


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#21 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 17 August 2004 - 07:27 PM

Priporočam kristalno pilico YOIDA - cca 1200 SIT v trgovini Ypsilon na :
Stari trg 30
Dunajska 45
Židovska 1
Čopova 5
Miklošičeva 32
Nazorjeva 3
Rojčeva 18
imajo jo tudi v Maxi-ju 1190 SIT.

ali pa od ARTDECO, pravtako kristalna, je pa dražja - cca do 2500 SIT.

Jaz jo imam od YOIDE. Tako za eno kot drugo ni priporočeno da ti pade na tla, zaradi kristalnih delcev. Še vedno jo lahko uporabljaš, vendar ...
Pa še to, pri nakupu odprite škatlico in poglejte če je cela.
biggrin.gif
  • 0
LP, Finatina

#22 Kumarca

Kumarca

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:marsikaj...

Posted 24 August 2004 - 10:02 AM

Hey punce!

Sm si malo ogledala vaše predloge in izkušnje s pilicami, laki, odstranjevalci lakov in težavami z nohti. Pa sm se odločila d bi še js kej dodala ker sm opazila d nobena še ni...

Kar se pilic tiče, js uporablam od LCN-a (mislm d je to njihova pilica) pilico s 4-imi površinami (okol 1000 sit): prva je za oblikovanje nohta, druga za glajenje nohtne plošče, tretja za "zapiranje" nohtne plošče (prej ste govorile o ceplenju nohtov in da so "odprti" tako da lahko vstopa voda, prah, zrak,... no, to jih zapre smile.gif ) in četrta za poliranje nohta. Če bi jo katera želela imeti, nej gre v leclerca in se oglasi pri tistih dekletih ki izvajajo manikuro (izven same trgovine leclerc). Izgleda pa take sive barve, nč ne piše na njej. Bi pa vas opozorila (mogle bi vs tut une tm) da se glajenje nohtne plošče izvaja samo enkrat mesečno!!! To ne pozabt! Una stran za oblikovanje nohta je pa SUPER; ne premočna, ne premehka.

Kar se lakov tiče so za razcepljene nohte super taki s svilo. Enga vem d ma Avon (lak s proteini iz svile; 1100 sit), lastnik drugega, ki pa je po mojem mnenju še boljši, pa je spet LCN (nebi vedla cene). Ta lak pa mislm da pr tistih puncah v leclerku ne boste dobile, se ga pa da kupit pri Janji v Grosuplju (Kozmetični salon Tasja, Ulica ane Galetove 8 ).

Glede odstranjevalcev lakov je pa moje mnenje tako: zelo dober se mi zdi Avonov odstranjevalec laka (1100 sit), ki nej bi biu brez acetona in mislm d tut je. Smrdi samo ko je še moker; ko pa izhlapijo vse te kemikalije pa lepo diši (kolkr je za tako reč možno seveda).

Povdarila bi tudi to, da je treba lepe nohte in roke vsak večer izdatno namazat s kakovostno hranilno (mastno) kremo (nej bo taka k je za roke IN nohte) in jih ščitit pred kemikalijami kot so detergenti za posodo (če pa že negre brez gumjastih rokavic, pa po končanem pomivanju posode pjte umit roke s tekočim milom za umivanje rok in jih pol namazat s tisto mastno kremco k je za zvečer).

Uh sm napisala... Upam d vs dolžina tega posta nebo odvrnila biggrin.gif

Vam pa iz izkušenj lahko povem d so teli izdelki k sm ih navedla res kvalitetni :!:

Pridno uporabljajte te reči, predvsem pa uživejte v življenju wink.gif
  • 0

#23 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 24 August 2004 - 10:08 AM

[b]DOBRODOŠLA KUMARCA Hvala za reklamo,bomo nabavl pa sprobal biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
user posted image

#24 Kumarca

Kumarca

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:marsikaj...

Posted 24 August 2004 - 10:43 AM

UUUUUUU laugh.gif laugh.gif laugh.gif

tenkju za dobrodošlico biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#25 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 24 August 2004 - 12:31 PM

Jest hodim enkrat na mesec na LCN manikuro,takrat si dam cez moje nohte tudi en sloj gela tako da imam vedno lepe in urejene nohte,ker mi to zelo veliko pomeni smile.gif...Res pohvalna je kozmetika LCN...mam dva laka od njih in mojih namazani nohti so lepi bez problemov tudi do dva tedna...se itak navelicam pa si ga prej odstranim smile.gif Drugace pa cez poletje imam obvezno francosko manikuro...ampak ne namazano z belim lahkom kot klasicno...meni osebno je lepsa ko ti da kozmeticarka prav bel gel na konice...

Pozdravcek Nannnn

  • 0
Vsak dan je nekaj posebnega zato uzivajmo zivljenje...

#26 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 24 August 2004 - 12:59 PM

hi!

kam pa hods na manikuro nana28 in kok te cenovno pride?jst mam zelo svoh nohte pa me zanima ta gel ki se premaze cez.

p.s. ful lep mucek
  • 0

#27 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 24 August 2004 - 01:30 PM

Vesnica,

Hvala za pohvalo smile.gif jest hodim v Kamnik v Metropolis...tm men osebno cenovno najbolj odgovarja so dalec cenejsi od Ljubljane in tudi zelo kvalitetno naredijo...placam pa okol 5.000 sit.Vcas se mi jih po 14 dneh ne da pilit doma al pa nimam casa grem kr v salon pa placam piljenje in lakiranje okol 1.500,00....Ti lahko sporocim cifro salona ce zelis...

  • 0
Vsak dan je nekaj posebnega zato uzivajmo zivljenje...

#28 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 August 2004 - 09:28 PM

glede tega da se lakira cel noht, res je bolje.
ker si nisem hotla cel noht namazat, ker se mi je zdel vecji.. i potem se mi jej zacel cefrati ravno tam, kjer se nisem nalakirala..cisto ob koncu..
zdej pa delam tako; podlak nalakiram na cel noht, potem pa barvni lak, kot ponavad.
  • 0

#29 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 19 March 2005 - 12:54 PM

A kdo ve, ce je tudi v Ljubljani kak tak salon, ki ga omenja Nana...da ti z mrezico naredijo podaljsajo nohte, potem pa vsak mesec gel?
  • 0

#30 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 20 March 2005 - 01:53 PM

ti priporočam da si ne daš podaljšat nohtov z mrežico, ker nohti pridejo zelo ploščati in so manj obstojni kot če ti jih podaljšajo z umetno konico. pa z umetno konico zgleda zelo naravno
  • 0
lp, Martina

#31 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 20 March 2005 - 02:17 PM

[quote=sunflower]

Ne, imam izkusnje iz Kamniskega salona, kjer je veliko lepse in naravno zgledalo, ce je bila najprej mrezica in potem gel. Pri umetni konci se je bolj videlo, da so umetni. Vendar tja hodit, mi je zelo zamudno.
  • 0

#32 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2007 - 09:22 PM

Fant vas naproša za nasvet, ker jaz rešitve ne vem. tongue.gif
Ima ful probleme z nohti. V osnovi so trdi, jih težko striže, vendar se mu na obeh straneh nohta lomijo proč. V glavnem te štaleče zadeve ful motijo, ker zbadajo itd. Že vrsto let si jjih redno striže, večkrat na dan. Štrclji so vedno večji oz. se začnejo cepit bolj pri korenu nohta.
Zdej ne vam kaj mu priporočat. Kakšnih lakov za nohte z utrjevanjem ne bi. Računam na kakšne kreme ali kaj podobnega...
ima kdo kako idejo?
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#33 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2007 - 06:52 PM

Js bi sprobala lak za moške, je tak čist prozoren, točno kako se imenuje ne vem, dobiš ga pa v manikiri, v teh trgovskih centrih( City park), pa njihove pilce so men tud fantastične.
  • 0

#34 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 07 February 2007 - 07:32 PM

Mene pa zanima če se da narest da si daš gel sam na nohte, ker nimam dnarja da bi hodila k manikerki tongue.gif
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#35 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2007 - 08:26 PM

ja sej ti ni treba ke godt, sam kup pr njih izdelke,pilce, lak, serume majo tud za nohte pa še ful enih drugih izdelkov.
js za cajta k sem tm delala, sem mela res fulll lepe nohte, dolge, pa nč se mi niso cepl al pa lumil, no sicer mam pa že tko precej trde:)
  • 0

#36 rjavolaska

rjavolaska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts

Posted 07 February 2007 - 08:50 PM

Lak za moške sem pa vidla od Essie tudi. Na www.carodejka.si
  • 0

#37 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 February 2007 - 02:03 PM

QUOTE(*Slončica* @ 7. 2. 2007 - 19:32) View Post

Mene pa zanima če se da narest da si daš gel sam na nohte, ker nimam dnarja da bi hodila k manikerki tongue.gif



http://www2.lepa-si....?showtopic=8359
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#38 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 11 February 2007 - 01:20 PM

Če se mal vrnem k ceplenju in luskanju nohtov... jest sm mela tud ful problemov, nikakor nism mogla imet dolgih nohtov pa sm sprobala kar nekaj različnih proizvodov pa nič ni blo prav učinkovito, potem sm kupila od Mavale utrjevalec nohtov in sm lepo mazala 2x na teden pa se mi je stanje čist popravlo in zdj nimam nobenih težav več smile.gif res da je malce višja cena amapk zagotavljam da se splača wink.gif

IPB Image Za nohte ki se cepijo in luskanjo.
  • 0
We must let go to live on.

#39 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 13 February 2007 - 11:21 AM

Jp tale utrjevalc je res dobr, pa še ena krema je tud zlo vredu mislm, da se imenuje Dikla.
  • 0

#40 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16264 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 13 February 2007 - 03:10 PM

Tele trgovini Ypsilon v MB-ju najbrž ni ?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users