Jump to content


Photo

Strije...


  • Please log in to reply
123 replies to this topic

#21 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 10 August 2005 - 10:04 AM

Kolko pa pride ta krema?Tako informativno ker bo itak moja in uapm da bo vsaj malo pomagalojava script:emoticon('biggrin.gif')
Very Happy,kolikokrat na teden si pa uporabljala piling?kakšnega posebnega?Hvala dilema!
  • 0

#22 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 August 2005 - 10:11 AM

QUOTE(bluberry)
Kolko pa pride ta krema?Tako informativno ker bo itak moja in uapm da bo vsaj malo pomagalojava script:emoticon('biggrin.gif')
Very Happy,kolikokrat na teden si pa uporabljala piling?kakšnega posebnega?Hvala dilema!


Bluberry ... jaz sem si naredila piling vsak dan ali pa vsak drugi dan zvečer ... ampak ne preveč drgnit, da ne poškoduješ kože, samo lepo s krožnimi gibi vmasiraj tisti piling gel, da prekrvaviš kožo ... potem pa speri in fajn popivnaj kožo ter takoj za tem nanesi kremo, ker se bo na tak način bolje usrkala v kožo.

Krema pa stane če se prav spomnim, malo manj kot tri tisočake. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#23 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 10 August 2005 - 10:39 AM

aha okey bom pridna in vse to uporabljala pa res upam da bo kaj boljšejava script:emoticon('smile.gif')
Smile,še enkrat hvala dilema!!Bom poročala!
  • 0

#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 August 2005 - 05:09 PM

QUOTE(bluberry)
še enkrat hvala dilema!!Bom poročala!


Ni problema, Bluberry! wink.gif Bom vesela, če boš poročala in držim pesti, da bodo učinki tako dobri kot pri meni. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#25 Kr_ena

Kr_ena

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 16 August 2005 - 05:11 PM

Js mam tuji strije, ma sj ni tak hudo sam...grdo je pa res ermm.gif sad.gif Sm moje so še rdeče..bom jest tuji uporabla tisto kremo.. drugač pa sem ravno brskala po netu in sem najdla da mandeljevo olje tudi zmanjšuje strije. Za probat je tongue.gif smile.gif Sicer pa sem se sprijaznla s tem kwa je je. Ne nosim skor nikol kratih hlač..razznn če je reeeees vroče, pa poleti seveda kopalke.. mam probleme z obliko nog ermm.gif E kwa morem blink.gif laugh.gif
  • 0
Just me;)

#26 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 August 2005 - 05:52 PM

Samo masaža in ohranjanje kože vlažne pomaga. Čudežev ni za pričakovati.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#27 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 15 September 2005 - 10:55 AM

A je kera ze probala od oriflame-a tisto vijolcno stvar kremo al whatever proti strijam?
  • 0

#28 didalina

didalina

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts

Posted 17 September 2005 - 06:17 PM

a ma katera stije na dojkah??? ermm.gif
  • 0

#29 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 18 September 2005 - 09:30 AM

Jap.Been there, done that.

Jaz jih mam po prsih (ker so mi seveda čez noč pognale, pa še majhnih nimam), pa na spodnjem delu hrbta, pa še po notranji strani stegen. Jupiii, vse zaradi prehitre rasti.Ampak ko so bile rdeče nisem nič delala, potem pa je že bilo prepozno.

Drugače pa sem probala vichy kremo, ki bi naj rdeče strije popolnoma odpravila, bele pa vidno zmajnšala za ne vem kolko procentov.Aha bullshit.Uporabljala sem jo 3 mesece (kot piše) 2x na dan - zjutraj in zvečer.Najprej sem si domišljala da so rezultati neverjetni - psiha pač.Zmetala sem za kremo sigurno okoli 25 k, pa recimo da je blo za kaki procent boljše.
  • 0

#30 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 18 September 2005 - 11:57 AM

QUOTE(didalina)
a ma katera stije na dojkah??? ermm.gif


daaaa.
sam se nisem lih kej dosti s tem ubadala, je pa res, da ni lih lepo videt.
a se da SPLOH kej narest? (razen da ne nosiš prozornih kopalk biggrin.gif )

in vichy da ne dela?! u, to me je pretreslo. cry.gif
  • 0

#31 didalina

didalina

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts

Posted 18 September 2005 - 12:05 PM

QUOTE(Blondi)
Jap.Been there, done that.

Jaz jih mam po prsih (ker so mi seveda čez noč pognale, pa še majhnih nimam), pa na spodnjem delu hrbta, pa še po notranji strani stegen. Jupiii, vse zaradi prehitre rasti.Ampak ko so bile rdeče nisem nič delala, potem pa je že bilo prepozno.

Drugače pa sem probala vichy kremo, ki bi naj rdeče strije popolnoma odpravila, bele pa vidno zmajnšala za ne vem kolko procentov.Aha bullshit.Uporabljala sem jo 3 mesece (kot piše) 2x na dan - zjutraj in zvečer.Najprej sem si domišljala da so rezultati neverjetni - psiha pač.Zmetala sem za kremo sigurno okoli 25 k, pa recimo da je blo za kaki procent boljše.


ja jst jih mam tut zard hitre rasti.ampak sm na eni,pa še to čist mal mal,čeprov sta obe enak velki oops.gif.drgje pa čist nč smile.gif
  • 0

#32 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 September 2005 - 01:32 PM

Jz mam pa bele strije, in se ne premaknejo in ne spremenijo. Pa sem se mazala z vsemi žavbami, tko da sem sprijaznena. Nimam jih fuuuuul velik, imam pa jih le. Recmo da sem se sprijaznila, ker ima to težavico velik procent žensk. Boli me đoko laugh.gif
  • 0

#33 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 01 November 2005 - 11:39 AM

QUOTE(lejck)
A je kera ze probala od oriflame-a tisto vijolcno stvar kremo al whatever proti strijam?


ja, prov razmišljam o nakupu... dobr bi blo sprobat wink.gif
  • 0

#34 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 02 November 2005 - 11:34 PM

ja ena moja kolegica je bla ful nazdovolna , men se pa sploh ne da mazat vsak jutr pa zvecer tko da mi ze par mescov sameva v omari pa caka tongue.gif
  • 0

#35 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 November 2005 - 09:41 AM

A to je katera že sprobala??

IPB Image


Postopek: nega proti strijam
Namen: zmanjšanje izrazitosti obstoječih in preprečevanje nastajanja novih strij.

Kako deluje?

Ob večjih spremambah telesne teže se zaradi pretrganih vlaken kolagena in elastina na koži trebuha, stegen in zadnjice pojavijo sprva rdeče, kasneje pa svetlo obarvane proge.
Njihov nastanek lahko preprečite s pravočasno nego, kakršno vam zdaj zagotavlja nova krema Amai body action proti strijam.
Krema proti strijam Amai body action z edinstveno kombinacijo aktivnih učinkovin kofeina, izvlečka mikroalge Chlorella in oljčnega olja opazno zmanjšuje izrazitost obstoječih in preprečuje nastajanje novih strij. Sočasno zveča elastičnost in čvrstost kože. Izvleček mikroalge Chlorella krepi elastinska in kolagenska vlakna ter zmanjšuje strije. Kofein obnavlja vezivno tkivo in kožo učvrsti. Oljčno olje kožo zmehča in vlaži ter izboljšuje čvrstost vezivnega tkiva.

Kako uporabiti kremo?

Kremo proti strijam en- do dvakrat na dan s krožnimi gibi vmasirajte v kožo trebuha, bokov, zadnjice in prsi, da se popolnoma vpije. Poskušajte de izogniti predelu prsnih bradavic.
  • 0

#36 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 November 2005 - 11:07 AM

To so spet obljube. Resnica pa je v tem, da moraš strije masirati s katerimkoli losjonom za kožo. Samo da kožo navlaži, lahko tudi z oljem. Res pa je, da škode ta losjon ne bo naredil, ampak zadostuje že katerakoli krema.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#37 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 November 2005 - 04:38 PM

QUOTE(sonchika)
To so spet obljube. Resnica pa je v tem, da moraš strije masirati s katerimkoli losjonom za kožo. Samo da kožo navlaži, lahko tudi z oljem. Res pa je, da škode ta losjon ne bo naredil, ampak zadostuje že katerakoli krema.


Pa si ti sonchika že to poskusila? Kakšni so rezultati?
  • 0

#38 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 November 2005 - 06:19 PM

Ne, nisem probala. Govorim na splošno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#39 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 November 2005 - 08:09 PM

Mene je včeraj zvečer skoraj kap. Opazla sem, da so se mi pojavile strije malo pod boki. Mislim kr čez noč. Zaradi prehitre rasti kajpak. So takšne vijolično-rdeče barve.
DiLeMa vem, da si že dosti napisala o tisti Cliniansovi čudežni maži ampak še enkrat: Kaj res pomaga? oops.gif

  • 0
Viens, reste ici!

#40 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 27 November 2005 - 08:48 PM

Zadnjič sem v Avonu vidla kremo proti strijam, ki "ublaži izgled strij".Jo je že kera uporabljala?
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users