Jump to content


Photo

Holiday skin body lotion od Johnsons


  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#21 Milenushka

Milenushka

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 May 2005 - 07:30 PM

Najprej si celo telo zmasiram s pilingom, potem pa uporabim gel za tusiranje in nisem nic mastna.
  • 0

#22 marjetica

marjetica

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 17 May 2005 - 03:54 PM

a je to podobno kot ima Avon kremo za noge?

pise cellu-sculpt leg perfector-ga je katera ze uporabila? sem vidla reklamo v eni reviji (se ne spomnim)- od BEBE (young care)- holiday skin bebe-tud okol jurja tolarjev. a pri nas pordajajo bebe? :)
  • 0

#23 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 May 2005 - 04:18 PM

Leg Perfecotr od Avona ima na drugem mestu alkohol. Kar ni najbolj zdravo.
Drugače pa je rjavkaste barve in pušča lepo barvo na nogah. Samo ne se prehitro obleči, da ne bi bilo kakih pretresov pri pranju oblačil. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#24 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29034 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 May 2005 - 05:45 PM

[quote=marjetica]sem vidla reklamo v eni reviji (se ne spomnim)- od BEBE (young care)

bebe yc celotno kolekcijo (šampon, gel za tuš, losjon, krema za telo, linija izdelkov za nego obraza) dobiš v muellerju, tega losjona prou od bebe nisem opazila, verjetno ga pa imajo. tut cenovno je dost dopadljiva, se mi zdi. samo sestavine bi blo treba prečekirat. biggrin.gif
  • 0

#25 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 17 May 2005 - 08:57 PM

od avona leg perfector je ful dobra zadevica.res lepe noge naredi in ker ma mal samoporjavitvenega učinka je celulit malo manj viden.pa še čist mal čist drobnih bleščic ma.
  • 0
lp, Martina

#26 denza

denza

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 19 May 2005 - 11:38 AM

no sem probala holiday skin body lotion in sm ful zadovoljna. nč nism bla flekasta in tud koža je bla navlažena čez cel dan. edino kar me mot je vonj tega lotion(prav un zani vonj, k majo kreme za porjavitev).
pred tem lotion sm pa vedno uporabljala lotion od sun mixa with selftannning action(vlažilna krema za podaljšano porjavitev) in je tud kul. edina razlika je v ceni.
  • 0

#27 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 19 May 2005 - 12:24 PM

Losjon za telo Holiday skin ohranja nežno zagorelo barvo vaše kože vsak dan, celo leto. Brez prog, brez tveganja.

Inovativen in edinstven, saj kupec prvič:
- ohrani barvo svoje kože z uporabo losjona za telo
- z redno uporabo ohranja lepo, zagorelo barvo
- Holiday Skin – Johnson’s zares skrbi za vašo kožo
TO NI:
- proizvod za samoporjavitev

TO JE PRVIČ:
- Body Lotion , ki poleg vlaženja kože hkrati ohranja nežno zagorelo polt.

Novi losjon za telo ohranja vlažnost in nežnost vaše kože, hkrati pa ohranja lepo, nežno zagorelo polt.

Po poletnih počitnicah je vaša koža lepo zagorela in želite si, da bi takšna ostala celo leto. Uporabljali ste proizvode za samoporjavitev, a z njihovo uporabo niste bili popolnoma zadovoljni. Barva, ki ste jo pridobili, je vedno trajala le nekaj dni.

Z uporabo Johnson’s Naturally Soft Holiday Skin losjona, lahko sedaj ohranjate lepo, zagorelo barvo s preprosto vsakodnevno uporabo.

Ker Johnson’s skrbi za vašo kožo in želi zanjo le najboljše celo leto, so v njihov najboljši losjon dodali naravne sestavine, ki ohranjajo lepo barvo vaše kože. Z vsakim nanosom se bo zgodila neopazna sprememba, ki bo pomagala ohranjati barvo vaše kože. Na ta način, bo vaša koža vsakodnevno nežna in vlažna, hkrati pa bo ohranila naravno zagorelost brez neprijetnih presenečenj.
Johnson’s Holiday Skin losjon za telo: Za nežno in vlažno kožo ves dan IN lepo, naravno zagorelo kožo celo leto.
  • 0

#28 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 May 2005 - 02:37 PM

Nekaj takega je reklamirala Nivea. Kao, podaljšuje zagorelost. ni bila pa tista stvar nič drugega kot samoporjavitvena krema.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#29 sammy

sammy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 228 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 May 2005 - 06:36 AM

A potem ta losion uporabljaš takrat, ko si že zagorel?
Prej verjetno nima smisla, če nimaš barve? ermm.gif:
  • 0

#30 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 20 May 2005 - 07:34 AM

s tem negujes svojo zagorelost wink.gif
  • 0

#31 Milenushka

Milenushka

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 May 2005 - 08:22 AM

Sammy, po moje ima smisel - jaz sem bila bela kot jogurt, pa mam zdaj barvo smile.gif
  • 0

#32 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 20 May 2005 - 09:53 AM

zdj mam pa jst eno vprasanje....kaj zdj a pol je to samoporjavitvena krema???jst imam ful lepo rjavo polt in se obcasno zaidem v solarij in a je priporocljivo da se mazem s to kremo ker bi rada negovala svojo barvo??? ampak da ne bi bila pol flekasta k bom sla naslednjic v solarij!¨!!!???
  • 0

#33 sammy

sammy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 228 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 May 2005 - 11:18 AM

Tudi jaz imam malo barvice od solarija.

Bo treba kar nabavit in sprobat. V Sparu je v akciji! smile.gif
  • 0

#34 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 20 May 2005 - 04:31 PM

jz mislim da se ne splača s to kremo mazat če itak v solarij hodte. pa zdej je že tok sončka zuni da se mi sploh neumno zdi
  • 0
lp, Martina

#35 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 May 2005 - 04:32 PM

Ta Johnsonova je samoporjavitvena krema pomešana z navadno kremo. Tako da ni tako močna kot sama samoporjavitvena krema.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#36 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29034 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 May 2005 - 02:32 PM

ravno tako videno v katalogu drogerije tuš: johnson's holiday skin lotion, 250 ml za 1039 sit ....
  • 0

#37 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 24 May 2005 - 03:33 PM

Jaz sem jo sprobala: nisem flekasta sem pa že za odtenek bolj rjava kot pa včeraj!smile.gif
  • 0
user posted image

#38 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 May 2005 - 07:40 PM

Jaz sem pa danes sprobala eno Avonovo samoporjavitveno kremo. In sem navdušena. Prvič, ker je barva precej močna in drugič, ni oranžna. Pa še smrdi ne pretirano (včeraj sem se namazala z Niveino kremo in sem grozno smrdela še cel dan).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#39 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 25 May 2005 - 01:55 PM

sonchika a maš uno v spreju?jz sm si zdj še posebi za obraz naročila, k je lažje doziranje(je namreč v tubi, za telo jo mam pa v spreju).
  • 0
lp, Martina

#40 *Vanilija*

*Vanilija*

    sramežljivec

  • Člani
  • 35 posts

Posted 29 May 2005 - 01:08 PM

Pozna kdo še kakšno kremo za samoporjavitev razen avonove in te johnsonove za že zagorelo kožo?? ermm.gif smile.gif Pa da je tudi cenovno ugodna - tam nekje do 2000 ali 2500 SIT... oops.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users