Jump to content


Photo

Parlamentarne volitve 2008


  • Please log in to reply
497 replies to this topic

#21 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15478 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2008 - 02:04 PM



QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 5. 9. 2008 - 14:53) View Post

Saško je dober v verbalnih soočenjih, treba priznati.

Aha. Kr glej kakšne prispevke ma na forumu. biggrin.gif

Ne, sam res, jst ga že neki cajta opazujem in res dobr govori.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#22 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 05 September 2008 - 02:05 PM

Hja, pri politiki je vedno tako, da probaš od najslabšega najboljše izbrat!!! blink.gif

Vsi prazno slamo mlatijo več ali manj.

Se tudi strinjam glede Saškota, ima jajca reči bobu bob - dasiravno se ne strinjam glih z vsem kar ima za povedati, ampak vseeno - dober retorik je.



Če Slovenceljni še enkrat volimo isto vlado.......


sveta pomagavka, samo to bom rekla. huh.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#23 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15478 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2008 - 02:08 PM



FTSE jst sem mislila, da so se prej zmotle, sm bla ziher, da je GolUbič. Hvala za opozorilo. wink.gif

Nisem hribovka.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 September 2008 - 02:10 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 5. 9. 2008 - 15:03) View Post

No, saj jih ne bomo volili na podlagi pričesk, mar ne? laugh.gif


Dragica bo. Pa tudi glede na obutev in še kaj.
Če bi imel Jelinčič sexy bob frizuro in dobre špičake, je Dragica numero uno fan.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#25 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 September 2008 - 02:11 PM

QUOTE(Kinky @ 5. 9. 2008 - 15:05) View Post
Če Slovenceljni še enkrat volimo isto vlado.......
sveta pomagavka, samo to bom rekla. huh.gif

Nori so zadosti. Jaz se ne prištevam med te idiote.

Dragica,
pardon, nisem opazla.


QUOTE(DiLeMa @ 5. 9. 2008 - 15:10) View Post
Če bi imel Jelinčič sexy bob frizuro

Kakšna frizura je pa to? laugh.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 September 2008 - 02:12 PM

To je ono, ko je zdej ful moderno, torej frizura od Beckhamove, pa Rihanna jo je imela, itd.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 September 2008 - 02:12 PM


Aha, aha.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15478 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2008 - 02:14 PM



Zakaj sorry, sej jst sem res mislila, da je GolUbič. Kok je zdej? laugh.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#29 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13797 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2008 - 02:15 PM

Jaz sem tudi levicarka, volila bom pa ali Zares ali SD.
So bili pa obupni vceraj na soocenju, res nobenih manir.

Jelincica tudi jaz rada poslusam, ampak samo zato da se dobro nasmejim zraven. Njegove izjave in resitve so itak na prvo zogo, pa zame mnogo prevec posplosuje.
Pece pa, ja je dober retorik, ampak je prevec posladkan, pa preveckrat je zasel s teme in takoj butal notri socialo...oddaja je bila pac o orozarski aferi!
Ta od stranke mladih me pa ne preprical. Sploh. Itak je skupaj z SLS tako da...
Jansa mi pa nikli ni bil vsec, revcek je vedno neka zrtev. rolleyes.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#30 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15478 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2008 - 02:17 PM



Točno, z SLS je, fuj. down.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#31 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 05 September 2008 - 02:17 PM

Ej jaz sem isto mislila - ko so bile v Ameriki predsedniške volitve in je Bush drugič kandidiral. Sem mislila, tako neumni pa spet niso, da bi ga še enkrat izvolili. Ampak zgodilo se je prav to. Sem pa optimist in upam/mislim, da se slovenski narod ne bo pustil zavesti.

In če povzamem besede Lukšiča iz ene tiskovne konference: "Samo glas za SD, je glas proti tej vladi!"

Sašo pa ne vem, saj sem napisala da me je pozitivno presenetil, ampak imam še vedno nek čuden občutek glede njega, mi deluje malo zahrbten. Ravno pred volitvami je postal tako glasen.

Me pa zanima, kako se bo odvijalo pri aferi Patria. To bo še napeto. ;=)
  • 0

#32 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 September 2008 - 02:18 PM

QUOTE(Freya_ @ 5. 9. 2008 - 15:17) View Post
In če povzamem besede Lukšiča iz ene tiskovne konference: "Samo glas za SD, je glas proti tej vladi!"


closedeyes.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#33 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15478 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2008 - 02:19 PM



Jst upam, da se bo kej spremenilo, no. Kr čist nobenga ne poznam, ki je za Janšo.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#34 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 September 2008 - 02:22 PM

QUOTE(Kinky @ 5. 9. 2008 - 15:05) View Post

Če Slovenceljni še enkrat volimo isto vlado.......
sveta pomagavka, samo to bom rekla. huh.gif

^^ Oni, ne mi. sleep.gif

Se pa strinjam s Freyo (danes imaš očitno blažen dan, najprej izpit, zdaj pa še neke razsvetljenske ven skačejo iz tebe laugh.gif), že za Američane sem, si rekla da ne morejo bit tako glupi. Upam da so Slovenci malo manj vojaško nastrojeni.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#35 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25762 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2008 - 02:25 PM

Jst mam pa eno veliko dilemo - moja mati kandidira na listi LDS, sama pa vem, da bi bilo treba volit za SD, če hočemo spremembo v vladi. Torej - volim LDS in "reskiram" še 4 leta SDS, ali pa volim SD in "zajebem" mati....


Sicer pa: tudi pred 4 leti ni NIHČE volil za J.J. (kogarkoli smo doma vprašali)...Kako hudiča pa je bil potem izvoljen?
  • 0

#36 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 05 September 2008 - 02:26 PM

QUOTE(crna @ 5. 9. 2008 - 15:22) View Post

(danes imaš očitno blažen dan, najprej izpit, zdaj pa še neke razsvetljenske ven skačejo iz tebe laugh.gif)


lol1.gif Lol crna. Ja, moja genious plat prihaja na dan. ph34r.gif

edit: Ancka, sem vidla plakate za tvojo mami ja! smile.gif Pa zakaj ni kandidirala na naši listi? Imam filing da bi bla super poslanka. Huh, zdaj ne vem. Jaz bi ziher glasovala za svojo mami, čeprav sem v SDju in vem da vsak glas šteje itd itd. Moja mami je le moja mami! :=)
  • 0

#37 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 September 2008 - 02:26 PM


Meni se zdi precej velik problem to, da se tisti, ki so proti tej vladi, ne udeležijo volitev (tisti, ki pa sicer niso striktno proti tej vladi, pa tudi kaj prida za njo niso, se pa smatrajo kot za neopredeljene in se spet ne udeležijo volitev... nekaterim se pa pač zdi brezveze iti na volitve, sicer pa imajo ogromno povedati na račun rezultatov).
Vsi, ki so za Janšo, bodo sigurno na volitvah (vse do raznih mamc, ki gredo takoj po maši, z opranimi možgani s strani župnikov (ali po domače pedofilov), na volitve in obkrožijo tisto, kar je bilo v cerkvi svetovano).

Sicer pa - Slovenci SO nori, jaz skos pravim, da nisem prepričana, da ne bomo ponovno imeli JJ vlade.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#38 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 05 September 2008 - 02:35 PM

Problem je, da je levica preveč razkropljena, in kot je bilo že prej rečeno v debati - edino glas za SD lahko spodnese sedanjo vlado.

Jaz tudi ne poznam nikogar, ki bi za famoznega JJ glasoval, vvzgojena sem bila v levičarskem duhu, če lahko to rečem, obkrožajo me ljudje, ki so po večini ateisti in/ali levičarji.

Verjela bom ko bom videla....verjela, da se Slovencelji učimo/učijo na lastnih napakah....in ne volimo ponovno teh podlasic. Dvomim, da bo situacija kaj boljša, ampak mi vsaj dvolične face JJ ne bo potrebno več gledati tako zelo pogosto.


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#39 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 05 September 2008 - 02:36 PM

Ja sej to, desničarji so precej zvesti kar se tega tiče (lahko vidite že po komentarjih na raznih spletnih časopisih itd, desničarski so najbolj intenzivni, čeprav vemo, da je med levico ogromno intelektualcev ki bere te zadeve, a jim je komentiranje in prepiranje neumno). Zato je najbolj pomembno, da ljudi spravimo na volitve. Jaz prepričujem prijatelje in to, jim skušam prikazat kako velika odgovornost je v bistvu volilna pravica.
  • 0

#40 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 September 2008 - 02:37 PM



Ali kdo dobiva na dom brezplačno Slovenski Tednik? lol1.gif




  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users