Jump to content


Photo

Silikonske kapljice


  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#21 Zasanjana

Zasanjana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 452 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:drsanje, umetnost

Posted 12 March 2006 - 10:01 PM

Dilema, Razcepljenih konic se mizdi da nimam (no ja kaksen las mamo vsi razcepljen..), sem jih pa imela pred casom, in sem se ostrigla, in zdaj se redno strizem ceprav se nocem, samo mi ej frizerka rekla da mi bodo tako zrastle gostejse lase??

je to res? ermm.gif Namrec bi mela zelo rada malo bolj goste lase pa nevem kako cry.gif Da bi si jih dala pa podaljsat, kar hkrati tudi zgosti pa nevem no, ... ker je ful dnarja pa to mas lahko za cca. 6 mesecev.

Help ! cry.gif
  • 0

#22 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 March 2006 - 10:18 PM

Reč tvoji frizerki, da je blesava. Oprosti, ampak je res. Striženje konic ti ne bo zgostilo las, tudi hitreje ti ne bodo rastli ... to so navadne bedarije. Ti bodo pa ti serumi obvarovali špičke pred cepljenjem.

Mogoče lahko poskusiš s kakšno kremo ali peno za volumen, ki privzdigne lase in odebeli lasno steblo ... s tem daje efekt bolj gostih, košatih las.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#23 Zasanjana

Zasanjana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 452 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:drsanje, umetnost

Posted 13 March 2006 - 12:22 AM

hehe dilema biggrin.gif mislm rekla mi je, da bodo kao mal bolj gost, ne zdaj nekaj ful,..ampak malo.

Samo odkar uporabljam Glis Kur šampon, pa ta schauma spray za lase itd, imam res boljše in lepše lase.

Bom probala ja še s peno za volumen.
  • 0

#24 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 13 March 2006 - 10:29 AM

Jaz uporabljam Alfaparf Semi di lino tekoče kristale, in so mi fenomenalni.
  • 0

#25 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 March 2006 - 06:04 PM

Jst sem včearj zvečer (po pranju) v roke vzela moje silikončke za konice (Swiss O Par), ki jih nucam že fuuuul dolgo, pogledala sestavine in zaprepadeno ugotovila,da (sicer bolj proti koncu) vsebujejo čisti alkohol. No go. Itak jih je blo ful mal še in sem vrgla stran, zavila danes med predavanji v DM in kupila nek Balein losjon za konice.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 March 2006 - 06:05 PM

Crna ... če ima zadeva alkohol čisto na koncu seznama ni panike in bi lahko zadevo mirno uporabljala še naprej ... zelo nizka vsebnost alkohola ni problematična.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 March 2006 - 06:12 PM

Hvala, zlata si - zmeraj poveš ko kej nucam oops.gif . smile.gif In ja, uradno se bom preimenovala v Eno ornk zmedeno biće biggrin.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#28 katty

katty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 193 posts

Posted 18 April 2006 - 10:01 PM

QUOTE(TiTa)
uporabljam Klasov silikon


jaz tudi, sm ful zadovolna :toothy6: drgač mi je pa frizerka svetovala da je od avona tud kul, sam ga se nism sprobala. cena je pa približno enaka.
  • 0

#29 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 18 April 2006 - 10:38 PM

[quote=katty][quote=TiTa]uporabljam Klasov silikon[/quote]

jaz tudi, sm ful zadovolna :toothy6: drgač mi je pa frizerka svetovala da je od avona

tud js se kr klasovga držim....ni neki cheap stuff...ni pa nek gliss kur, k je zamo dijaski zepek predrag ermm.gif (ceprav sm obsedena z gliss kurjem)
  • 0
it's not pms, it's you..

#30 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 06 May 2006 - 03:49 PM

Po čem se pa tekoči kristali razlikujejo od silikonskih kremic? Kakšen je efekt na laseh, kaj je boljše (verjetno gre za bolj ali manj jako slično zadevo)?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#31 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 June 2006 - 08:11 PM

Kje pa se kupijo Gliss Kur izdelki? Samo v frizerskih salonih ali tudi v trgovini?
  • 0

#32 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 June 2006 - 08:13 PM

Gliss Kur se dobi tudi v drogerijah (muller, dm) wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#33 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 June 2006 - 08:15 PM

Hvala wink.gif
  • 0

#34 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30845 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 June 2006 - 08:28 PM

Dans sem kupla Klasov silikon in ga tud mal že sprobala in moram priznat, da nisem vedela, da tako lepo diši.
Pa še malo znižan je bil, sm dala sam jurja.
  • 0

#35 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 June 2006 - 04:32 PM

QUOTE(_M_)
Dans sem kupla Klasov silikon in ga tud mal že sprobala in moram priznat, da nisem vedela, da tako lepo diši.
Pa še malo znižan je bil, sm dala sam jurja.


Kje si ga pa kupila?
  • 0

#36 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30845 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 June 2006 - 04:37 PM

Tuševa drogerija Lepota in zdravje. tongue.gif
  • 0

#37 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 26 June 2006 - 09:52 AM

Jst pa se zmer vztrajam na Gliss kur-jevih pa jih ne menjam. tongue.gif
  • 0
Posted Image

#38 Tinkica

Tinkica

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 14 July 2006 - 08:57 PM

A bi mi morda lahko katera prosim priporočila kakšen fajn sprejček za lase, tak, ki bi mi malo zmastil lase, dal lesk, naredil bol mahke lase in imel uv zaščito? Cena pa tam do ene 3000 sit. To bi uporabljala dodatno poleg Schauma negovalne kreme brez izpiranja za scepljene in suhe lase, ker mi je čisto premalo.
  • 0

#39 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 15 July 2006 - 12:36 PM

Jst sm hotla Gliss Kur, pa ga niso mel, tko da sem pol kupila kr silikon od Elvitala, sam mi ga je že skor zmankal. blink.gif biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#40 Tinkica

Tinkica

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 15 July 2006 - 03:07 PM

QUOTE(Tinkica)
A bi mi morda lahko katera prosim priporočila kakšen fajn sprejček za lase, tak, ki bi mi malo zmastil lase, dal lesk, naredil bol mahke lase in imel uv zaščito? Cena pa tam do ene 3000 sit. To bi uporabljala dodatno poleg Schauma negovalne kreme brez izpiranja za scepljene in suhe lase, ker mi je čisto premalo.


Sam meni je silikon čisto premalo.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users