Jump to content


Photo

Bež (Kožnat) Gloss :)


  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#21 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 January 2006 - 05:40 PM

Tole je sicer mimo teme, ampak.... zadnjič mi je prijateljica razlagala, da je brala članek o tem koliko šmink in glossa pojemo v enem letu. Baje pojemo do 5 kg glosa in 2 kg šmink. Vštete so uporabnice, ki redno in večkrat na dan uporabljajo šminke in glosse.
Strašljivo biggrin.gif
  • 0

#22 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2006 - 05:47 PM

Samo v enem letu?!? Koliko je potem to že od samega začetka uporabe!?! blink.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#23 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2006 - 06:25 PM

Jaz pa tistega filmčka ne najdem na chanelovi strani evil.gif , saj ne, da sem se ga kaj posebej trudla najt... oops.gif v glavnem, ne vem, kam morem it. anyone?
  • 0

#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 January 2006 - 06:56 PM

Greš na Chanelovo stran, izbereš kontinent in jezik (Europe, English) in potem na novi strani ki se odpre klikneš kjer piše Fragrance & Beauty. Potem spet na novi strani ki se odpre v levem navpičnem stolpcu klikneš Products in izbereš Make Up. Potem ko se spet odpre nova stran izbereš Lips in potem se ti odpre Range Of Products desno spodaj in klikneš Lip Glosses. Potem se ti odpreta dva različna glossa in ti klikneš na LÈVRES SCINTILLANTES. Ko se odpre stran tega glossa pa boš na strani spodaj levo našla filmček.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 January 2006 - 07:30 PM

Aja pa vprašala bi, če ktera ve kolk približno stane ta CHANEL LÈVRES SCINTILLANTES?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#26 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 January 2006 - 07:54 PM

chanel ma ful dobro narejeno stran res pohvalno. tisti filmcki so fajn, da ne govorim o nakitu smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 January 2006 - 09:04 PM

.
Chanelovi glossi so vsi tam okoli 5k. Jaz mam enega, no ja..... zdaj gre že bolj proti koncu, s ta plavim šajnom, je zelo kvaliteten. Ampak spet pa ne tak, da bi kupovanje redno prakticirala, sploh ob takšnem bađetu, kot ga mam.

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 07 January 2006 - 09:09 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(kristy)
QUOTE(Jenna)
Dilema, mislim, da bi bil kar ta pravi gloss od Revlona - Super Lustrous in sicer odtenek 08 Toast To Shine. Jaz ga imam in je super.

IPB Image
dons sm šla v mullerja pa se mi zdi da je takle bil 1490!! biggrin.gif biggrin.gif

Pol pa je najbrž bil znižan al pa je šla cena trajno dol, kaj jaz vem.

ne vem no saj men se zdi da je tko pisal!! oops.gif oops.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 January 2006 - 09:17 PM

[quote=Jenna].
Chanelovi glossi so vsi tam okoli 5k. Jaz mam enega, no ja..... zdaj gre že bolj proti koncu, s ta plavim šajnom, je zelo kvaliteten. Ampak spet pa ne tak, da bi kupovanje redno prakticirala, sploh ob takšnem bađetu, kot ga mam.

.

Kterga pa maš? Tega LÈVRES SCINTILLANTES al kterga drugega?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#30 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2006 - 10:50 PM

Aha, našla filmček, hvala Dilema! wink.gif

Pa kaj je res taka razlika med temi glossi, ki stanejo 5k in npr. enim l'orealovim, ki stane 2k?
  • 0

#31 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 07 January 2006 - 11:14 PM

cena pa firma!! biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#32 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 January 2006 - 11:47 PM

QUOTE(DiLeMa)
Kterga pa maš? Tega LÈVRES SCINTILLANTES al kterga drugega?

Ja, tega imam. Samo na tej Chanelovi strani ni tega odtenka. Čudno. Sem pa namazana z njim na eni slikci, ki sem ti jo poslala.


QUOTE(Michelle)
Pa kaj je res taka razlika med temi glossi, ki stanejo 5k in npr. enim l'orealovim, ki stane 2k?

Razlike so bolj izjema kot pravilo, se mi zdi. Če pa že so razlike, pa so razlike v sami kvaliteti glossa, seveda - da se ne nabira v grudice/črte, da je obstojen, da ne začne smrdet po enem mesecu, po sami konsistenci, kvaliteti gobice za nanos, morda tudi zanimivi paleti barv..... pa nenazadnje tudi embalaža in kajpak firma zadevi dodata vsekakor neko dodatno vrednost.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 January 2006 - 09:49 AM

QUOTE(Jenna)
Sem pa namazana z njim na eni slikci, ki sem ti jo poslala.


Hehe, ja sem se zdle spomnla, ja. Sej mi je takoj padlo v oči kok se ti na taprvi fotki zanimivo ustnice svetlikajo pa sem potem pozabla vprašat kar maš to gor. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 January 2006 - 01:46 PM

Emm še eno vprašanje imam ... našla sem fenomenalno lepo Shiseido šminko, popoln odtenek, barvi se reče Praline in je zelo lepa bež, kožnata.

Zanima me, kako se kaj gibljejo cene Shiseido šmink? Baje da so okoli 6k, ampak mene zanima točna cena za tole mojo šminko, torej Perfecting Lipstick. Nikjer na netu ne najdem! cry.gif

Aja pa zanima me, če ima katera od vas že izkušnje s Shiseido šminkami in kako se obnesejo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#35 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 January 2006 - 02:18 PM

http://www.lorealpar...etics/index.asp
kaj pa odtenek prima donna ali pa glam shine sorbet (js mam odtenek 57) ni cisto kozne barve, malo vlece na roza oz. zlato, pa mikro zelene blescice so not biggrin.gif slis se cudn ampak zgleda ful naravno smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#36 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 February 2006 - 11:48 AM

[quote=kristy][quote=Jenna].
Dilema, mislim, da bi bil kar ta pravi gloss od Revlona - Super Lustrous in sicer odtenek 08 Toast To Shine. Jaz ga imam in je super.

IPB Image



.

dons sm šla v mullerja pa se mi zdi da je takle bil 1490!! biggrin.gif biggrin.gif[/quote]

Ful huda barva, najbrž je v Lekovi trgovini na Verovškovi ceneje.
  • 0

#37 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 10 February 2006 - 01:48 PM

Hm, jaz pa že dalj časa iščem barvico za ustnice v taki barvi!Enkrat sem si kupla maxfactorovo pred leti v taki ful lepi nežni bež barvi, ampak sem jo zgubla in je več ni. Če majo vse barvice v nekih grozno rjavih tonih rolleyes.gif Jih je katera zasledila kje?

Pa tega Revlonovega sem nabavla, mater ma vonj po onem sirupu proti vročini, al samo moj?
  • 0

#38 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 10 February 2006 - 02:03 PM

MUF ima tako barvico za obrobo ustnic, sem že gledala: na eni strani je barvica, na drugi pa čopič, cena je okoli 2500-2700 (ne spomnim se točno), dobiš v Milerju. Jaz jo bom sigurno kupila.
Aja, pa ne sprašuj prodajalk kaj imajo kje, ker nimajo blage veze. Preverjeno.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#39 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 25 March 2006 - 10:53 AM

ok malo offtopica oops.gif : rada bi si kupila tale revlonov lip-gloss pa me zanima če katera ve do kdaj je muller na čopovi danes (sobota) odprt?
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#40 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30936 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 March 2006 - 10:54 AM

Do 20. ure pomoje, kot med tednom..
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users