Jump to content


Photo

Kakšen svinčnik za oči???


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#21 ŁoŁika

ŁoŁika

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 28 December 2006 - 01:59 PM

jst mam črno..barvico od kajal-a..sm tmne polti tko da mam najrajši črno..maskare nikoli sploh ne uporabljam mam že tko močne in dolge trepalnice

lp..

jst mam črno..barvico od kajal-a..sm tmne polti tko da mam najrajši črno..maskare nikoli sploh ne uporabljam mam že tko močne in dolge trepalnice

lp..
  • 0
**What would you do, if your friends die tomorrow, and you never go to tell him have you fell? I just want you to know: even, if i never talk to you again in my life, you are special to me, and you have made a difference in my life! I will be there till the end, I will always and forever be your friend.**

Če bi prijatelji imeli etiketo, bi na tvoji pisalo: 100% edinstvena barva: ZLATA cena: NEPRECENLJIV in na koncu bi pisalo... MADE IN HEAVEN*

MeJtE sE ŁaDi Pa Ne BiT zAlOsTnI (hAhA) ŁaDa VaS mAm _sarčyy_*

#22 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 28 December 2006 - 06:08 PM

jst mam eyeliner od revlona - rjav pa zlo redko uporabm zeleno al pa črno barvico od miss sporty. od revlona mi je pač najbolša kar sm jih do zj mela
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#23 Ewa

Ewa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1866 posts

Posted 28 December 2006 - 06:10 PM

črno barvico miss sporty
  • 0

#24 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17015 posts
  • Gender:Female

Posted 28 December 2006 - 08:07 PM


Od ArtDeco so menda dobri svinčniki.
Jst mam črno barvico pa je ok.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#25 aŁyaska

aŁyaska

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 31 December 2006 - 12:53 PM

jast pa uporabljam črno barvico od volare..je zelo učinkovita..zelo ti poudari oči..
ampak pr volare je samo en problem...pač ta barvice zelo potemni oči..in če se slučajno razmažeš si potem fulll grozna...ker pri nekaterih barvice so zelo slabe in imajo zelo majhen odtenek tako tudi ko se razmežš ni tako hudo..ampak pri tej barvici je pa še kr...
saj vam jo priporočam ampak morate malo paziti da se ne razmažeše.. tongue.gif
  • 0

#26 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 31 December 2006 - 01:30 PM

Jaz imam trenutno lorealovo črno barvico in sem zlo zadovolnja z njo biggrin.gif

je obenem mehka in se tako lepo nanaša tako na notrajno stran očesa, kot pod sp. veko, a kljub temu dobro pigmentirana in obstojna.
Če se namažem zjutraj, ponavadi po šoli nisem takorekoč nič razmazana thumbup.gif

  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#27 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 31 December 2006 - 01:42 PM

Jst imam črno barvico Max Factor in Bourjois, ampak nobena ne zdrži dolgo na spodnji notranji liniji veke.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#28 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6708 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 31 December 2006 - 02:06 PM

Jaz pa sem jih sprobala že kar nekaj: sem mela eno 50-let staro od Jade (ni bla nič posebnega, obstojna celih 5minut tongue.gif ), od Essence (tale mi je bla najbolj zanič, je kar hitro odpotovala v koš, v bistvu se je ful težko namazala, pa še nikakršnega duha ne sluha o obstojnosti) od Avona (tudi nič posebnega), zajle mam pa od Max Factor-ja sivo in črno (ki se fajn mažeta, ampak ni neke strašne obstojnosti)...pa še eno od Artdeco mam, ki mi je trenutno najbolj všeč, pa se mi zdi da je tudi kar fajn obstojna
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#29 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 January 2007 - 04:21 PM

Jaz pa imam črno Manhattnovo. Zdrži zgleden čas, se lepo nanaša. Sem kar zadovoljna z njo. Imam pa še eno modro, ne vem katere firme, ker je nikoli ne uporabljam. Na mojih rjavih očeh pride ful nenaravno, tako da ostajam pri črni barvici.

  • 0

#30 ŁoŁika

ŁoŁika

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 02 January 2007 - 08:21 PM

jst mam črno barvoco od kajala pa mi je full uredu pa full je močna in se ne packa




lp,sara
  • 0
**What would you do, if your friends die tomorrow, and you never go to tell him have you fell? I just want you to know: even, if i never talk to you again in my life, you are special to me, and you have made a difference in my life! I will be there till the end, I will always and forever be your friend.**

Če bi prijatelji imeli etiketo, bi na tvoji pisalo: 100% edinstvena barva: ZLATA cena: NEPRECENLJIV in na koncu bi pisalo... MADE IN HEAVEN*

MeJtE sE ŁaDi Pa Ne BiT zAlOsTnI (hAhA) ŁaDa VaS mAm _sarčyy_*

#31 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 January 2007 - 08:24 PM



Ja samo dojeli.
  • 0
Viens, reste ici!

#32 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 January 2007 - 08:24 PM

ŁoŁika. Zakaj je treba dvakrat enako pisat? Saj znamo brat in smo že na vrhu te strani prebrali kakšno barvico imaš. rolleyes.gif
  • 0

#33 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82864 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 January 2007 - 08:35 PM

barvoco od kajala laugh.gif laugh.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#34 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 02 January 2007 - 09:06 PM

a dej, sam ta je pa res mal prekruta laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 January 2007 - 09:19 PM

Dejte no mir, babetne tečne!! laugh.gif laugh.gif Gremo zdej nazaj na temo ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 January 2007 - 09:54 PM

barvico od kajala umiram lol1.gif lol1.gif lol1.gif wallbash.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#37 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 January 2007 - 10:47 PM

butl.gif

Jaz imam pa barvico od Manhattna, rjavo sicer, črne ne uporabljam. Pa mi je še kar ok no, ..je obstojna, čeprav je med cenejšimi.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#38 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 16 January 2007 - 03:24 PM

jst uporablam črno barvico od miss sporty, mi je kr vredu, ker je dost mehka in dobro se nanša. Pa še eno mam od S-he stylezone, sam mi ni preveč všeč, ker je pa dost trda in ne maže dobr. So mi ljubši svinčniki, ki se ošiljo (ta S-he se odvija ven iz svinčnika, al kako bi rekla... )... Sam bi se pa ful rada že enkrat naučila mazat s eyelinerjem, sam se mi roka tako trese, da je čist sam še za brisat. huh.gif morm enkrat dobr povadt smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#39

  • Guests

Posted 16 January 2007 - 07:55 PM

Js mam pa od ArtDeco in sm sicer zadovoljna z obstojnostjo, kamot zdrzi na notranji strani veke tut cel dan, samo intenzivnost barve pa ni najbolj.. saj je crna, ampak ze ko naneses ni tk crno crna, intenzivna. In vidim kdaj na kaki punci tako crto kot jo hocem met in kr pozelenim od zavisti biggrin.gif
Kaj ta od manhatna je ful mocna crna? Ne vem ce ne bom po to volare skocla..
  • 0

#40 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 16 January 2007 - 07:59 PM

Lorealova je zelo črno črna, če je lepo ošiljena smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users