Jump to content


Photo

Dnevna nega obraza!!!!


  • Please log in to reply
134 replies to this topic

#21 kaya

kaya

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 April 2005 - 12:41 PM

Nisem sicer Sonchika, ampak vseeno ti lahko zagotovim, da je Garnier Fresh zelo lahka krema za obraz, primerna (tudi) za mlado kožo. Tonik je pa tudi zelo dober.
  • 0

#22 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 April 2005 - 07:40 AM

Fresh je pravzaprav namenjen mladi koži.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#23 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 15 May 2005 - 07:31 PM

jst mam pa zdj 3 razlicne sete za ciscenje obraza pa sploh nvem kaj nj. al nj najprj neki porabm do konca, pa pol grem na drugo al kuko. Kaj svetujete?
ena je od Vichyja, ena od Nivee pa ena iz avona. rolleyes.gif
  • 0

#24 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 15 May 2005 - 07:32 PM

za kakšno kožo pa so te linije?
  • 0
lp, Martina

#25 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 15 May 2005 - 07:35 PM

za normalno in mešano kožo biggrin.gif
  • 0

#26 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 15 May 2005 - 07:46 PM

jz ti priporočam da če ti vse tri linije ugajajo najprej porabi eno do konca pa potem šele naslednjo, ker baje za kožo ni tok fajn če skos mešaš.
  • 0
lp, Martina

#27 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 May 2005 - 08:50 PM

Kaj za ene pa so te zadeve? Imena če mi napišeš...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#28 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 04 June 2005 - 07:10 PM

SE oproščam za zamudo!
Torej imam od Vichyja: čistilni peneči gel za odvajanje strupenih snovi za normalno in mešano kožo pa pol še eno kremco Thermal S1. Tuki me zanima, ce si morm obraz vedno najprj ocistiti preden se lahko namazem s kremco?
Potem imam od Avona: Aloe facial wash in aloe protective moisture.
Pa se od Nivee visage young: čistilni tonik, čistilni gel za obraz ki odstranjuje make-up pa se odstranjevalec za oci.
Zj me pa zanima al nj najprj eno kolekcijo ponucam pa pol presedlam na drugo al kuko? oops.gif ermm.gif:
Hvala za odgovor!lp
  • 0

#29 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29184 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 June 2005 - 07:23 PM

laično ti svetujem, da najprej ponucaš eno in potem nadaljuješ z drugo. zakaj maš pa kar tri različne? a si to naenkrat kupila? to mi mal ne gre v račun. no, kakorkoli že, če ti pa slučajno katera ne bo odgovarjala, pa prenehaj z uporabo in jo zamenjaj. pa poročaj, kako in kaj s posameznimi kolekcijami.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#30 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 June 2005 - 08:48 PM

Tale od Vichy-ja ti po mojem ne bo odgovarjal. Ker je zadeva porazna - totalno, ampak res totalno izsuši kožo... ne očisti dobro in če pride vsaj malo v oči, je cela pizdarija. Povrh tega pa je še drag.
Jaz ekstremno nisem bila zadovoljna z njim. Pa nobena, ki jo poznam in ki ga je imela. Z različnimi tipi kože.

*Ar|anchY*, a to si res vse tri kupila? Hm... Po moje bi ti še najbolj pasala kakšna linija od Schellerja...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#31 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 June 2005 - 07:46 AM

A ima tisti gel od Vichyja alkohol? Ker ko si napisala ime (čiščenje...), sem najprej pomislila na to.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#32 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 05 June 2005 - 03:34 PM

nene nisem vse tri naenkrat kupila. Najprej sm si kupila od Vichyja. Pol mi je mami narocila tist iz Avona pa sm zvedla sele k sm ze dobila. Tist od Nivee sm pa kupila bl za odstranjevanje make-upa pa ciscenje koze, zato ker mi od Vichyja res ne ustreza prevec.
p.s. kako pa vem, ce je notri alkohol?je kaksna sestavina, po kateri bi to videla? oops.gif
  • 0

#33 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 June 2005 - 05:16 PM

Ja, alkohol denat. Ali pa druge različice alkohola (čeprav pa niso nujno vse slabe).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#34 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 05 June 2005 - 05:19 PM

ej ne prov besede alkohol med sestavinami ni navedene. rolleyes.gif
  • 0

#35 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 05 June 2005 - 06:05 PM

Se eno vprasanje imam: sedaj uporabljam kremo od vichyja Thermal S1, ali bi za poletje mogoce mogla izbrati lazjo in z zascito proti soncu kremco?
mi katera lahko kaksno priporoca?(stara sm pa 18 let) wink.gif
Nasplosno me zanima, ce se poletna nega kaj razlikuje? kaj vse potrebujem za eno celovito poletno nego?
lp
  • 0

#36 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 June 2005 - 06:38 PM

Moje laično mnenje je, da je za poletje primernejša bolj lahka krema. Torej krema na vlažilni osnovi in z UV zaščito, medtem ko se za zimo uporabljajo bolj mastne hranilne kreme, ki ščitijo kožo pred mrazom.
  • 0

#37 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 June 2005 - 06:44 PM

Za poletje res koža ne potrebuje toliko maščobe, ampak več vlage. Fajn vlažilne kreme so Garnier Fresh, Avon M24, Clinians jabolko... je pa res, da nobena od teh krem nima UV zaščite.
Z UV zaščito je fajna krema Super Defence od Clinique-ja (stane okoli 11 tisočakov), fajna je pa tudi Avonova za sončenje za obraz (anti aging) s faktorjem 30.
Če vzameš katero od zgoraj naštetih, ki nima zaščite, se potem čez to kremo namaži še z navadno kremo za sončenje in zaščita bo tu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 June 2005 - 06:48 PM

Jaz pa imam filing, da vse kreme za sončenje ful mašijo pore. Tudi če je krema namenjena prav za obraz in ne za telo in tudi, če je kao še nevem kako kvalitetna ... meni se zdijo vse te kreme blaaaazno mastne in vedno dobim kakšen mozoljček. Tako da ne vem, če bi na svojo mešano kožo prek kreme nanašala še kremo za sončenje ...

Drugače pa ima UV zaščito 15 Avonova vlažilna dnevna krema Recharging Day Radiance Cream, ki meni sicer na kožo zelo paše, mi pa ni všeč to, da ima v sebi neke svetlikajoče delce in potem izgledam kot en svetleč bronast kip! biggrin.gif
  • 0

#39 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 June 2005 - 07:30 AM

Ta Recharging Day ima samo UVB filter.
sej pravim.. najbolj zanesljiva Avonova je tista za sončenje za obraz. Pa ni mastna, ampak lepo vlažilna.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#40 Vilinka

Vilinka

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 June 2005 - 08:30 AM

punce, jaz prisegam na kozmetiko murad, ki je res fajna. :thumright: tako za dnevno, kot za nocno nego in izpostavljanje na soncu. ne samo da njihovi izdelki sestavine, ki zelo odgovarjajo kozi, pomagajo vam odpraviti tudi razlicne tezave npr. z mozolji ali hiperpigmentizacijo. njihove izdelke si lahko ogledate na: www.bmstudio.si

jst sm preden sem srecala tole kozmetiko, zapravila tisoce in tisoce sitov v iskanju res kvalitetne kreme za dnevno in nocno nego mojo suho/mastne kozo na obrazu, zdaj pa kar se tega tice zivim breskrbno - juhej! povrhu vsega se mi je struktura koze tako izboljsala :toothy4: , da nimam v omarici nobenega pudra za obraz vec. prej npr. pozimi nisem sla iz hise brez pudra, ker sem imela vedno vso flekasto kozo. btw, njihove kreme vam pozdravijo tudi brzgotinice, ki ostanejo od stiskanja mozoljev.

res priporocam pocekiranje njihove strani!
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users