Jump to content


Photo

Spet mozolji


  • Please log in to reply
130 replies to this topic

#21 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 15 April 2005 - 10:44 AM

Jaz sem ga kupovala v Mercatorjevi drogeriji. Ponavadi jim je vedno zmanjkal, tako da sem vzela kdaj tudi 2 na zalogi. Stane pa cca 2.300 sit, samo meni je bil res najboljši za posušit grde mozolje. laugh.gif
  • 0

#22 Ines

Ines

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts

Posted 15 April 2005 - 12:54 PM

Ojla!!!!

Kja je kira že poskusla eucerinovo masko?Jaz bi jo sam se rada prej pozanimam pri drugih kaki je učinek.

Hvala


Ines
  • 0

#23 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 15 April 2005 - 12:57 PM

Živjo!

Nadi je že napisala test te maske: klik


lp
Damjan
  • 0

#24 Ines

Ines

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts

Posted 15 April 2005 - 01:06 PM

Ojla!!!

Vem sem si prebrala test sam bi vseeno rada še slišala izkušnje od drugih ker če je večim koristla je več možnosti da tud meni.Če je nekaj dermatološko testirano še ne pomeni da bo meni pomagalo.Mam zlo občutljivo kožo in se rada prej prepričam.

Hvala


Ines
  • 0

#25 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 15 April 2005 - 01:09 PM

:thumleft:
  • 0

#26 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 16 April 2005 - 07:25 AM

QUOTE(Nadi)

A je katera probala nov stik, Garnier pomeri, pritisni, ustreli biggrin.gif
Neki tazga.

LP N


Nadi jaz sem to mela in sem mela obcutek na kozi ,kot da se nekaj res dogaja (prav cutis kako ti deluje na mozolj) .Ampak en mozoljcek sem si mazala skoraj en teden in se je na koncu le posusil in ratal mi je flek-o tem smo pa ze govorile,da se jih ne znebis prav zlahka.
Od takrat raje pustim mozoljcke pri miru,saj skoraj vedno sami izginejo prej,kot v enem tednu pa se flekasta nisem po obrazu.
  • 0

#27 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 April 2005 - 02:54 PM

QUOTE(Susy)
Nadi meni tisti stik od Garniera (ni tako nov, v IT je že nekaj časa na trgu) ni pomagal prav nič. Dosti bolj, ga tudi še zdaj kdaj rabim (pa tudi se ga veliko proda) je stik od SANSOUCSI (je res ful fajn)


V IT je tako lai tako vse prej ermm.gif Reklama je bila očitna, zato mi je ostal v spominu. Hvala za info.
  • 0

#28 lana

lana

    sramežljivec

  • Člani
  • 71 posts
  • Location:primorska
  • Interests:vse

Posted 18 April 2005 - 08:41 AM

Jaz imam od La prairie gelček za lokalno uporabo. Sem v službi zato ti ne morem prav točno povedati kako se imenuje. Je iz zelene linije za mastno kožo, v steklenički s kapalko. Meni RES pomaga. Je pa drag, žal. sad.gif
  • 0
živi in pusti živeti

#29 kaya

kaya

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 April 2005 - 09:19 AM

Koliko pa stane ta La prerie gel?
  • 0

#30 lana

lana

    sramežljivec

  • Člani
  • 71 posts
  • Location:primorska
  • Interests:vse

Posted 18 April 2005 - 10:28 AM

QUOTE(kaya)
Koliko pa stane ta La prerie gel?


La prairie je strašno drag kozmetika. Gel stane cca 15.000. Prav toliko stane čistilni gel pa dvofazni tonik. Kreme pa so čez 35.000 SIT.
  • 0
živi in pusti živeti

#31 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 April 2005 - 04:53 PM

QUOTE(lana)
Jaz imam od La prairie gelček za lokalno uporabo. Sem v službi zato ti ne morem prav točno povedati kako se imenuje. Je iz zelene linije za mastno kožo, v steklenički s kapalko. Meni RES pomaga. Je pa drag, žal. sad.gif


Imela sem njihov tonik (zelena embalaža) in mi je res pomagal, pa še koža je bila mehka, gladka...je pa res, da sem dala pred 3 leti cca 15000 sit.

Hvala

LP N
  • 0

#32 lana

lana

    sramežljivec

  • Člani
  • 71 posts
  • Location:primorska
  • Interests:vse

Posted 19 April 2005 - 08:18 AM

Imela sem njihov tonik (zelena embalaža) in mi je res pomagal, pa še koža je bila mehka, gladka...je pa res, da sem dala pred 3 leti cca 15000 sit.

Hvala

LP N[/quote]

Jaz imam celotno zeleno linijo. Moram povedat, da imam mastno kožo, nagnjeno k nečistočam in mesečno se mi pojavljajo hormonski mozolji. Stara pa sem 39 let. K kozmetičarki hodim mesečno in preizkusila sem ogromno krem in nobena, ma res nobena mi ni pomagala. Potem pa sem dobila namig, da je La prairie zelena linija res dobra. Dva meseca sem zbirala vzorčke tako, da sem res dobro stestirala, saj si pri taki ceni ne morem privoščit, da mi nebi odgovarjala. Zdaj jo uporabljam cca 9 mesecev in rezultati so enkratni. Ni mi žal denarja. Raje prihranim kje drugje. smile.gif
  • 0
živi in pusti živeti

#33 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 April 2005 - 06:36 PM

Lana

jaz sem samo po toniku opazila spremembe na koži. Verjetno je pa cela linija še toliko bolj učinkovita.

lp N
  • 0

#34 cool_girl

cool_girl

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:tu pa tam;P
  • Interests:vse po malem=)

Posted 25 April 2005 - 03:57 PM

amm Susy je rekla da full pomaga Differin, Skinoren a to sam od zdravnice dobiš al kako? a tko v lekarni se pa ne da nabavt?
lp wink.gif
  • 0

#35 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 25 April 2005 - 07:05 PM

to se dobi na zdravniski recept, men ful pomaga, namazes pa na cisto kozo in to cisto natenko!!!
  • 0

#36 pupika

pupika

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 26 April 2005 - 08:11 AM

Meni pa najbolj pomaga himalajska sol. Jaz jo uporabljam kar namesto tonika, ker vsebuje res vse sestavine ki jih koža potrebuje, pa še kože mi ne izsuši.
  • 0
user posted image

#37 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 08 May 2005 - 01:44 PM

Ravno danes sem brala, da jabolčni kis pomaga proti mozoljem! Na mozolje si baje "nakapaš" jabolčni kis 4-5x na dan in ti BAJE mozolji po 2-5 dneh izginejo..
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#38 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 May 2005 - 02:00 PM

A ni premočen, glede nato, da je kar možna kislina?
  • 0

#39 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 08 May 2005 - 02:02 PM

Ja, men se je tut to mal čudn zdelo.. ampk sm to prebrala pod naslovom "zdravje"..
Če tko pogledaš je pa itak za mozolje potrebno nekaj močnega, da se jih zares odpravi.
Več o tem jabolčnem kisu, pa jabolkah sem prilepila na temo "zdravje in rekreacija"-"jabolčni kis"
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#40 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 May 2005 - 02:04 PM

Še vedno je najboljši Differin. Ali Skinoren. Sicer močna zadeva, ampak dobra.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users