Jump to content


Photo

Suha, Razpokana Obnohtna Kožica


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11078 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 December 2007 - 07:49 PM

Jaz sem pa pred leti uporabljala Revlonovo kremo za obnohtno kožico. Tubica je bila bela, ne vem, če jo še imajo, nisem pozorna. Jaz sem se namazala ponoči in mi je ful pomagala.

Pri meni se je stanje ful izboljšalo, ko sem si začela kožico pri nohtnem korenu potiskat proti notranjosti...se mi ne cefra več toliko.
  • 0

#22 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 December 2007 - 07:51 PM

Jaz si po odstranitvi laka gor za par ur namažem navadno kremo za telo, ko se dobro vpije nalakiram. Pa še med tednom večkrat namažem dlani/prste (če le ne pozabim).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#23 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 December 2007 - 07:57 PM




Jaz pa moram rečti, da, odkar mam gelirane nohte (tri tedne že), nimam več veselja za cufanje obnohtne kožice, tak da se mi je ful popravila in nenormalno lepše izgleda.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#24 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16481 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 25 December 2007 - 08:38 PM

Jaz imam pa letos tak spokano kožico kot še nikoli. Pa ne samo striktno ob nohtu. Še malo ob straneh. Velikokrat tudi do krvi. Pa se mažem z kremo ampak ne pomaga kaj veliko. Znorela bom.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#25 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 26 December 2007 - 11:53 PM

meni se je kožica okol nohtov ful fajn porihtala odkar uporabljam LCN-ov Nail active (dobi se ga pri Manikiri, al pa v Grosuplju v enem salonu), pa sem imela prej res ful probleme, ker ko sem živčna si jo stalno cufam. Je pa zadeva take oranžne barve, gosta in ful fajn diši, si pa jo okol napacaš in pustiš da se vpije in tako to ponavljaš nekaj časa, dokler ne vidiš izboljšave. Meni je ful pomagal, res!
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users