Jump to content


Photo

Prvi francoski poljub oz. lizanje


  • This topic is locked This topic is locked
115 replies to this topic

#21 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 May 2006 - 06:54 PM

.
V 7. razredu OŠ.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#22 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29197 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 May 2006 - 06:55 PM

js sm bla stara 12, tko je blo romantiš, dež je padal pa sva stala pod marelo in se poslavljala, potem me je pa objel in kar zažvalil. waw, kok je blo fajn! 8)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#23 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 09 May 2006 - 07:18 PM

enemu tipu sem bla full všeč in me je non stop gnjavil da bi me peljall s skuterjem,no in enkrat sva se vozla pa je ustavil skuter se obrnil in sva se zažvalila biggrin.gif
no zdaj 11 let pozneje, je ta tip najboljši prijatelj od mojega dečkota
  • 0

#24 jagodka

jagodka

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 09 May 2006 - 07:19 PM

moj prvi kiss smile.gif ...mene je blo tud ful strah..sam pol k se je enkrat zgodl sm se zavedla da je biu vs strah odveč!tko da res ne se sekirat..pač k se bo zgodl te ne sme bit preveč strah pa ne k en kip stat tam..ne vem prim za okol bokov al pa okol vrata...pa mehke ustnce nared pol pa sam krož z jezikom..pa itak ponavad tip vod..ti se mu sam prilagod..sej boš v minutki skapirala kako to gre wink.gif
drgač sm se pa jst prvič lani na morju..blo je ful romantičn..tko zvečer je blo pa sva bla na plaži...sva sedela na mivki pol me je pa tko lepo pogledu pa se sam k men sklonu in ******** oops.gif full je blo lepo..pa res..pozab na svoje strahove..bul se boš sekirala slabš bo!! wink.gif pa še neki..ne razmišli med kissom...prepust se užitkom pa pozab stvari okol tebe wink.gif
  • 0
♥Love is like war,
easy to start,
hard to end,
imposible to forget!!♥

#25 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26736 posts

Posted 09 May 2006 - 09:11 PM

men je blo pa tud lepo prvič,mela sm 13 let.
z enim fantom k mi je biu preceu ušeč sva se čist sproščeno sprehajala in pogovarjala k me je tko nežno objelostala sm braz besed(kar se pr men redko zgodi),pol se je pa ustau in se mi tko nežno prbližau pa nežn kiss in vse je blo tok počas-kar mi je blo ful ušeč k čene bi se verjetn ustrašla.

mi je biu pa ful lep prvi kiss s sedanjim fantom,k ga res nism prčakvala. nekaj sem mu zavzeto razlagala in pr tem grozno mahala z rokami k sm vidla kok lepo me gleda po me je pa kr objeu in se prlepu name oops.gif
mmmmmmmmm,nkol nam pozabla kok lepo je dišau oops.gif
  • 0

#26 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 May 2006 - 10:27 PM

joj kake romanticne zgodbice mate biggrin.gif js se mojga sploh ne spomnem, vem samo s kom je blo pa kje... to je pa tut use biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#27 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 09 May 2006 - 10:48 PM

QUOTE(*pikica*)

s se mojga sploh ne spomnem, vem samo s kom je blo pa kje... to je pa tut use Very Happy


Ja no, pol se ga pa le spomnes, ce ves s kom pa kje...to je to, ane. twisted.gif

Jaz tud nimam posebne romanticne zgodbice k tej temi za dodat, kar pa ne pomeni, da nimam lepih spominov na prvo pravo lupckanje. Mi je blo fino, pa cetudi ni slo za nobeno kao romanco.
  • 0

#28 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2006 - 12:52 PM

mene je blo tega tud ful strah...
prvič sm se s kr enmu ermm.gif fora je blo v tem, da mu je en kolega povedu, da je blo to zame prvič- tko še zdej se bedn počutim zarad tega... drgač pa sam poljub- takrat je blo oh in sploh uaau
zdej pa če pomislm na zdejšnega fanta in na najin prvi poljub- to je blo neki čist drugega... tko res ful spontano, brez zadrege in tko počasn, nežen poljub- prvo sam na ustnice... no pol pa še kej drugega... ;)
drgač se pa vid, če tipu kej pomeniš. no saj js to vidm/čutim biggrin.gif
  • 0

#29 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29197 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 May 2006 - 01:01 PM

QUOTE(ananas)
zdej pa če pomislm na zdejšnega fanta in na najin prvi poljub- to je blo neki čist drugega... tko res ful spontano, brez zadrege


najlepši prvi poljub (to si bom za celo življenje zapomnila) je bil z mojim bivšim dečkom, ko mi je na tilniku dvignil lase, povohal kožo in se me rahlo dotaknil z ustnicami. (od takrat mam navado, da se božam/šlatam po tilniku, ki mi je sploh iber seksi del telesa)pa tut prvi zaliz z njim je bil tko kjut: kar naenkrat sva bla objeta, obrnjena en k drugemu in sva se polupčkala.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#30 Pesimistična

Pesimistična

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 132 posts

Posted 10 May 2006 - 01:55 PM

Moj prvi poljub je bil sosedom. Stara sem bila 13 on pa 3 al 4 leta starejši. Občasno sva se pogovarjala ampak to je bilo tudi vse. Jaz nisem imela interesa (ma kaki interes pri 13 bi pa naj to bil) on pa tudi ni dajal kakih znakov. No nakar nekega poletnega večera, sedimo za hišo na nekih klopcah in se malo pogovarjamo, ko se začne mračit in počasi se vsi odpravljamo domov. Jaz se tudi vstanem in sem že tik na tem da grem, ko me ustavi in reče da naj še malo počakam. Pojma nisem imela, kaj bi on rad od mene. In začne on meni govorit, da bi on mene imel (ja seveda), pa da sem mu všeč, pa bla bla bla bla. Jaz sem ga samo glupo gledala in mu rekla, da mi res ni jasno zakaj pri bogu milem si je ravno mene izbral. In namesto odgovora me je samo prijel za boke, se nagnil k meni (tu sem ga šele čudno pogledala) in me najprej nežno poljubil, se nato malo odmaknil me pogledal v oči, nato pa je sledil tisti pravi poljub. Tisti dan sem šla domov tako kot da bi hodila po oblakih. Ah vse skupaj je pa tako imelo kratek rok trajanja. Slab mesec in to je to. Sem pa tega trenutka nisem pozabila vse do danes. Kako ga pa naj ko mi je pa še zmeraj sosed smile.gif
  • 0
If I'm not back in five minutes... just wait longer!

#31 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 May 2006 - 02:11 PM

.
Ni bil sicer prvi poljub v splošnem, ampak prvi poljub s trenutnim fantom. Sem mu obljubila enega nedolžnega na lička in potem me je skos zajebaval zanj. In mu ga dam. In pol je rekel, da je mislil, da sem mu obljubila nedolžnega za na usta, hehe. In ko mu ga hočem dat, me on ornk, ampak res ornk zaliže. Sem bla čisto paf. Namreč, se nenormalno dobro poljublja. Ah, kako sem jaz srečna. biggrin.gif


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#32 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 10 May 2006 - 04:07 PM

QUOTE(Darla)
Nič sekirat ... jst sem bla stara 15 let (malo pozno morda laugh.gif ), ampak se nisem sekirala. Pa ne mislit, da so to že kar VSI dali čez. Eni malo nakladajo, veš biggrin.gif

jaz poznam eno, ki se še pri 20 sploh ni zalizala kaj šele kiss.. tud taki so ja blink.gif :tongue:
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#33 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 10 May 2006 - 09:44 PM

Ooo, kiisss, uufff kaj bi pasu zele wink.gif

Moj prvi kiss-nč posebnga, z enim tipom k nevem kaj sm tist trenutek na njem vidla, pa tut tko ni blo nč posebnga mi..
Drugi kiss-mal bolš, par dni bla v rožcah, potli sm pa že razmišlala kaj mi je blo, kaj sm vidla na tistmu tipu: sm misla da bo kaj več med nama, pa očitno ni blo zato, ker mu nism hotla dat kej več od kissa(predvidevam).

Ampk ostali poljubi so bli pa božanskiii, že sam zato ker za razliko od prvih dveh niso bli sam neko bluzenje, ampk je bla zravn še loveee in to stvar čist spremeni!

Je blo tut mene pri kakih 13-letih strah kakšen bo moj poljub, ni mi šlo v glavo kako bom jst to kdajkoli znala.. Ampk ko se enkrat "pripopaš" na njegove ustnice te kar samo nese..

Nikol ne bom pozabila poljuba na plaži, mmmmm: ponoči enkrat, bolj osamljena plaža, vsakih 15 minut morda kdo šel mimo.. Sedela sva z enim, ki mi je bil fuul všeč na mivki, dal mi je svoj pulover da me ni zeblo, objeta sva gledala v daljavo in debatirala.. Potli sva pa ostala brez besed, neki časa bla v tišini, potli se je pa približal mojim ustnicam, čiiistoo počaasii, čiiisto filmsko, pa me poljubi nežno, 1x, 2x, 3x.. potli me pa lepo pogleda, se mi simpatično nasmeji pa mooočno stisnee-tko sem se varno počutila takrat kot še nikoli.. U glavnem potli je pa sledil francoski poljub.. kr stresnem se ko se spomnim vseh tistih lepih občutkov, ful je blo lepo, res..
Potli sm pa še mal ležala v njegovem naročju, on se je mal igral z mojimi lasmi pa mi naredil kar par metuljčkov, da sem sredi poletja hodila v puliju da ne opazi mama... biggrin.gif

Če bi blo možno, bi takrat ustavila čas, ker je blo res božaanskooo... v živo imam vtisnjeno tisto noč v spominu..kar bedno se počutim sedajle tukajle sama pred računalnikom...
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#34 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22781 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2006 - 12:28 AM

Ma ne se tolko sekirat. Jaz sem se prvič zalizala pri 17-ih letih šele. In sm mela tudi ful strah, da ne bom znala in da bo šlo vse narobe. Potem pa nism mela niti časa razmišljat o tem, k sem na neki žurki bla, pijana dremala za mizo in me je en kolega kr "naskoču" in zalizal...bljak evil.gif
  • 0

#35 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 11 May 2006 - 04:15 PM

QUOTE(Pesimistična)
Kako ga pa naj ko mi je pa še zmeraj sosed smile.gif

Loooool biggrin.gif
In kaj je blo pol z vama??
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#36 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 11 May 2006 - 05:23 PM

QUOTE(Marmelada)
Ma ne se tolko sekirat. Jaz sem se prvič zalizala pri 17-ih letih šele. In sm mela tudi ful strah, da ne bom znala in da bo šlo vse narobe. Potem pa nism mela niti časa razmišljat o tem, k sem na neki žurki bla, pijana dremala za mizo in me je en kolega kr \"naskoču\" in zalizal...bljak evil.gif

Prosim ne zamert, ampak tole si tak smešno napisala, da sm se konkretno nasmejala zdejle biggrin.gif
  • 0

#37 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 11 May 2006 - 05:41 PM

QUOTE(Darla)
QUOTE(Marmelada)
Ma ne se tolko sekirat. Jaz sem se prvič zalizala pri 17-ih letih šele. In sm mela tudi ful strah, da ne bom znala in da bo šlo vse narobe. Potem pa nism mela niti časa razmišljat o tem, k sem na neki žurki bla, pijana dremala za mizo in me je en kolega kr \"naskoču\" in zalizal...bljak evil.gif

Prosim ne zamert, ampak tole si tak smešno napisala, da sm se konkretno nasmejala zdejle biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif Pa res ej ...
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#38 Pesimistična

Pesimistična

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 132 posts

Posted 12 May 2006 - 08:12 AM

QUOTE(Naty)
QUOTE(Pesimistična)
Kako ga pa naj ko mi je pa še zmeraj sosed smile.gif

Loooool biggrin.gif
In kaj je blo pol z vama??


A kaj je bilo z nama v smislu da se je najina zadevščina končala? Verjetno to, da je hotel še kaj več kot samo lubčkanje jaz pa tega nisem hotla. Sva sporazumno (kot v kaki politični stranki :-)) končala in se tudi vse do danes ne izogibava drug drugega. Si pa recimo sedaj sploh ne morem predstavljat, da bi se lahko sedaj z njim spet poljubljala ali imela kar koli z njim. A ne to pa ne.
  • 0
If I'm not back in five minutes... just wait longer!

#39 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 12 May 2006 - 06:20 PM

OK biggrin.gif biggrin.gif Sam če je luškan nimaš kaj zgubit ... hiii
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#40 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 13 May 2006 - 06:52 AM

Kaj bi te skrbelo. Men je tip prvič zabil jezik v grlo, tolk da se nisem zadavila. In pol bo mene skrbel, kako je njemu izpadl. biggrin.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users