Jump to content


Photo

Instagram


  • Please log in to reply
4055 replies to this topic

#3801 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30858 posts
  • Location:Primorska

Posted 30 April 2024 - 06:55 PM

Saj jejo koprive 😆
  • 0

#3802 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17020 posts
  • Gender:Female

Posted 30 April 2024 - 08:32 PM

Ja ta ignoranca je najhujša češ, če nam lahko uspe tako poceni skozi, lahko tudi vsem ostalim. Tako kot s hišo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3803 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26443 posts

Posted 30 April 2024 - 09:25 PM

Ja od tega ocitno zdaj zivi, saj sledilcev ima dovolj. Meni je pa ze od zacetka precej brezvezna, da bi pa za dopust ali kaj pa avto kaj manj dali verjetno ni recunica 🤣 pa telefone in podobne statusne simbole ima verjetno tudi v nulo, tam pa ne bi 1000€ privarcevali.
  • 0

#3804 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 April 2024 - 09:34 PM

Jaz sem vedno bolj prepricana, da se onadva tudi s kriptom ukvarjata ze precej casa, je ze parkrat namignila v to smer. Potem imas pa na eni strani njiju, na drugi pa … Tamaro. 😂

Ora, telefon ipd. stvari imata baje ful poceni, je enkrat celo studijo naredila. Avtomobila pa sploh, ker jima to ni prioriteta.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3805 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26443 posts

Posted 30 April 2024 - 10:34 PM

Posebni so no,eni in drugi 🙈
  • 0

#3806 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15262 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 01 May 2024 - 05:58 AM

Jaz sem tud vcer kar gledala kok ma tamara mejkapa pa se nic ne maze. Kaj rabi vse to matr.
Jaz imam eno bb kremo, en svincnik za obrvi, eno maskaro, en tekoci eyeliner, eno paleto s sencili, ok smink imam 5, dva parfuma pa oba uporabljam in evo, to je vse kar imam.
170 e na mesec za hrano, ja mogoce ce jes podravkine konzerve za kosilo in vecerjo vsak dan.

Pa pri Tamari mi ni jasn kam oni vse te pakete k jih vsak dan odpirajo dajo v tistem stanovanju, men bi se zmesalo ce bi imela tok balasta v prostoru kjer zivim, fak.
  • 0
 

#3807 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22481 posts
  • Gender:Female

Posted 01 May 2024 - 09:50 AM

Ja jaz ne vem, a kupujejo samo S Budget ali kaj. Sem šla pogledat, koliko sem prejšnji mesec zapravila v živilskih trgovinah. 330 €, pa fant je tudi šel v trgovino. Ni pa to samo hrana, ampak tudi čistila, pralni prašek, wc papir ipd, si ne zapisujem posebej samo hrane. Pa tu je všteta tudi hrana, ki si jo jaz kupim med službo za malico. Imamo svoje mleko, jajca, nekaj mesa in zelenjave, koliko bi šele prišlo, če bi vse to morali kupovati. Mi je teh 170 € za 4 ljudi mal znanstvena fantastika.

Za Tamaro tudi jaz vedno pomislim, kam dajo vse te pakete, ki jih non stop odpira, pa igrače.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3808 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15262 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 01 May 2024 - 11:29 AM

Mogoce pa laze o tem koliko porabijo za hrano, je kera kdaj to pomislila?
  • 0
 

#3809 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10738 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 May 2024 - 11:47 AM

A sploh kdo misli, da govori resnico, vsaj glede tega?


  • 0

#3810 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17020 posts
  • Gender:Female

Posted 01 May 2024 - 12:06 PM

Saj je možno, da je res, ampak "pozabi" na kup detajlov, verjetno tudi dosti živil dobijo. Jaz z rezervo to vse jemljem.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3811 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10738 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 May 2024 - 12:14 PM

Ja, saj je treba.
Mislim, saj je res mozno, da porabi samo toliko, ampak pod pogojem, da ji mama, tasca, kdorkoli da se polno stvari.
ADP je zadnjic za njo rekla, da je oh in sploh od slovenskih vplivnic, z nalezljivo karizmo :D
  • 0

#3812 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 May 2024 - 12:27 PM

Ne sledim, sem pa sla pofirbcat. Ce zivijo od hrenovk, tune in makaronov pol verjetno res ne zapravijo veliko. Ugibam pa, da pozabi omenit, al jima malice krijejo v sluzbi ali kuhajo babice ipd. Drugce pa mi veje iz tega profila izjemno nadlezen pokroviteljski ton. Ni mi vsec.
  • 0

#3813 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 May 2024 - 01:02 PM

Ja, ful mora bit prikrojeno vse skupaj in skupek večih faktorjev, mene bi bilo potem sram tako pametovat. Niti ne vem, zakaj izgublja toliko časa s pojasnjevanjem vsega, če nima nobenega smisla. Se strinjam glede njenega tona, vedno bolj je dosadna. Sploh ne vem, zakaj jo še spremljam, saj storyje s samopromocijo itak preskočim.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3814 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10738 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 May 2024 - 01:11 PM

Vse so po istem kopitu. Moraliziranje, kvazi duhovnost, lažna skromnost, pametovanje... v resnici pa samo razkazovanje kaj vse imajo, ena sama nepotrebna šara, ki jo prodajajo in vsiljujejo potrebe... uspava me.


  • 0

#3815 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15262 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 01 May 2024 - 01:20 PM

Ano gledam. Res. Po eni strani kako vit skromni, po drugi strani pa neko faking krizarjenje, lol, neka masovna zadeva, kjer pulijo denar od tebe z vseh strani, res ne stekam tega. Ampak saj ne rabim, lahko pa povem da ne stekam ane.
Lani na uni Sardiniji un fail dopust, zdaj to tlele...pol se se pohvali da lahko 500 e zapravi ker je vzela cenejso kabino ki je ne more prezraciti :lol:
Pac tocno se vidi kako jih vse denar pocasi pokvari, kako zacnejo zivet na res veliki nogi, sicer pa skoz ze govori kako je njej pomemben komfot in udobje.
Pac res mi je to tako skregano z vsem kar sicer govori...govori ze, zivi pa tega ne niti slucajno.
  • 0
 

#3816 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 May 2024 - 01:24 PM

Lani na uni Sardiniji un fail dopust

 

Temu se še zdaj lahko smejem. :D Res moraš bit prizadet, da si narediš tako sfejlan dopust na Sardiniji. Obup, res.

Se mi pa ona nikoli ni zdela skromna, a to je zdaj postala, v zadnjih letih?


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3817 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15262 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 01 May 2024 - 02:20 PM

Ma ne skoz govori o neki skromnosti, tko kot je Frida napisala, pa poduhovljenosti, pa temu kao humble lajfu, velikrat ima neke take talke pol pa k jo pogledas zivi diametralno nasprotno.

Me je pa totalno strigiru dvakrat zdaj ta njen Starbucks, pa kako je to oh in sploh kava, a pol sveta jih (uspesno, zapirajo trgovine) bojkotira ker podpira situacijo v Gazi.
Pac tko mi je polna dvojnih meril, res.
Pa da Damjanu ne gre na k ko cel ta lajf streama prek neta tud ne razumem.
Ceprav, mogoce mu pocasi gre. Zadnjic je na sihtu rekel da je Ana vec "priklopljena" kot "odklopljena".
  • 0
 

#3818 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10738 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 May 2024 - 02:31 PM

Non stop snema ja, men bi se zmešalo.

A poznaš njenega moža Fiona?


  • 0

#3819 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 May 2024 - 02:51 PM

Sodelavca.

Ancka pa mogoce njo pozna?
https://www.instagra...G03enN1OWoweHNq
Njihov lifestyle je tudi next level, tamala spedenana kot iz Harrods kataloga in matchy z mamo, na dopustu spijo v dvorcih …


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3820 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25762 posts
  • Gender:Female

Posted 01 May 2024 - 04:08 PM

Ne poznam...vsaj zdi se mi da ne, no. Po čem sklepaš?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users