Jump to content


Photo

Kreme proti celulitu


  • Please log in to reply
414 replies to this topic

#361 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 13 July 2006 - 04:54 PM

Kake pa so, te hlače? A to jih zraven dobiš?
  • 0
Memento mori.

#362 malička

malička

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 278 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 13 July 2006 - 05:02 PM

ne, hlače moraš posebaj kupit. Stanejo pa okoli 2-3 tisoč. so pa take zelo oprijete. več pa ti ne znam povedat, ker jih jaz nimam. smile.gif
  • 0
Vedno je bolje obžalovati nekaj, kar smo storili, kot pa nekaj česar nismo!

#363 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 13 July 2006 - 05:09 PM

Hlače so kot triko. Dobiš jih lahko v črni ali v zeleni barvi. Velikosti so različne (piše na škatlici).
Prepojene so eteričnim oljem grenivke (se mi zdi... pozabla sem s čem točno), ki pa se kasneje spere (hlače pereš na roke po potrebi). Vendar vseeno delujejo. Debelina je podobna, kot pri debelejših (več denskih) hlačnih nogavicah, vendar so drugačne teksture... zdi se mi, da malo masirajo kožo. 20% je bombaža, ostalo pa je nekaj umetnega... po mojem je bistvo podobno, kot pri body-wrappingu... koža hitreje sprejme sestavine iz kreme... pa tudi poti se bolj (hlače imajo blag toplotni učinek).
Jaz sem dala za njih 2.500 sit.
Se mi zdi, da pomagajo.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#364 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 13 July 2006 - 09:26 PM

pol si bm pa tud jst menda kupla to kremo od afrodite d vidm upam d se bo kej poznalo..
  • 0

#365 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 13 July 2006 - 09:33 PM

QUOTE(fabulous)
Hlače so kot triko. Dobiš jih lahko v črni ali v zeleni barvi. Velikosti so različne (piše na škatlici).
Prepojene so eteričnim oljem grenivke (se mi zdi... pozabla sem s čem točno), ki pa se kasneje spere (hlače pereš na roke po potrebi). Vendar vseeno delujejo. Debelina je podobna, kot pri debelejših (več denskih) hlačnih nogavicah, vendar so drugačne teksture... zdi se mi, da malo masirajo kožo. 20% je bombaža, ostalo pa je nekaj umetnega... po mojem je bistvo podobno, kot pri body-wrappingu... koža hitreje sprejme sestavine iz kreme... pa tudi poti se bolj (hlače imajo blag toplotni učinek).
Jaz sem dala za njih 2.500 sit.
Se mi zdi, da pomagajo.


Se zahvaljujem za izčrpno razlago. biggrin.gif

Tud tebi malička wink.gif
  • 0
Memento mori.

#366 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30851 posts
  • Location:Primorska

Posted 14 July 2006 - 07:18 AM

Za te hlače sm jaz zasledila, da lahko povzročijo - zaradi toplotnega učinka, ki ga imajo - pokanje kapilar na nogah. Menda se je to zgodilo kar nekaj uporabnicam.
Jaz tako ali tako preferiram pri teh zadevah hladilni učinek, kot ga ima recimo cekropija gel od Afrodite. smile.gif
  • 0

#367 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 14 July 2006 - 12:50 PM

To sem tudi jaz slišala, vendar do zdaj tega še nisem opazila (pa sem kar nagnjena k temu). Mogoče zato, ker imajo hlače res minimalen toplotni učinek. Čuti se samo malo toplote... zvečer me je zeblo, ko sem si pa dala gor hlače, me ni več. To je vse. Mogoče pa tega nisem opazila tudi zato, ker redko v njih telovadim... mogoče bolj ''grejejo'', če telovadiš.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#368 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 July 2006 - 03:19 PM

QUOTE(_M_)
Za te hlače sm jaz zasledila, da lahko povzročijo - zaradi toplotnega učinka, ki ga imajo - pokanje kapilar na nogah. Menda se je to zgodilo kar nekaj uporabnicam.
Jaz tako ali tako preferiram pri teh zadevah hladilni učinek, kot ga ima recimo cekropija gel od Afrodite. smile.gif


Jaz ga uporabljam izključno v te namene. laugh.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#369 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 19 July 2006 - 02:36 PM

jst sm si kupla od afrodite cimetov gel proti celulitu(body slim) ..in upam d bo mel kej učinka...
a je kera tega probala???
  • 0

#370 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 19 July 2006 - 03:16 PM

Moj glas gre: Nivei Goodbye cellulit, ker je res šov pa-pa! biggrin.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#371 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 July 2006 - 04:32 PM

QUOTE(žeula)
Moj glas gre: Nivei Goodbye cellulit, ker je res šov pa-pa! biggrin.gif


Ampak je poln alkohola. ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#372 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 19 July 2006 - 05:22 PM

QUOTE(Jinadaze)
QUOTE(žeula)
Moj glas gre: Nivei Goodbye cellulit, ker je res šov pa-pa! biggrin.gif


Ampak je poln alkohola. ermm.gif


Sej ga je bandidos tut pa ga vsi pijemo! biggrin.gif hec...

ej, men pomaga pa če ma alkohol nej ga pa ma! Js mam lepo kožo!
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#373 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 20 July 2006 - 06:16 PM

QUOTE(žeula)
ej, men pomaga pa če ma alkohol nej ga pa ma! Js mam lepo kožo!


kaj pa dolgoročno, misliš, da bo alkohol v gelu kaj dobrega naredil koži? Ko se še nisem poučila biggrin.gif na tem forumu, da alkohol v kremah ni za na kožo, mi je šele bilo jasno, zakaj sem imela tko vzdraženo kožo z mozolji na bradi - ker sem se po bradi mazala s kremo, ki je vsebovala alkohol! Zdaj uporabljam alkohol edinole v kremah oz. gelih ki se nanesejo direktno na mozolj (drugače se ga ne znebim, potem pa že veš kaj dela alkohol)...
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#374 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 20 July 2006 - 06:27 PM

Za enkrat nimam težav in mi je ta krema res super. Ne vem pa kaj bo. Vsaka koža reagira drugač. Moja npr. ne prenese Dove silk kreme - rata čist pikasta in me ful srbi. Pa to kremo vsi hvaljo. Kokr mi je znano so tut to Niveo ene dost hvalile. Ne vem...
Aja, js sem mela skoz mozolčke po stegnih - zdj jih ni! Mogoče je to zarad alkohola al pa zarad česa druzga!
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#375 vanna.p

vanna.p

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 20 July 2006 - 07:23 PM

Jaz pa uporabljam od Avona cellu sculpt pa se mi zdi da ni kakih opaznih rezultatov ermm.gif Je pa res da se ne mažem tudi zjutraj kot piše v navodilih ermm.gif
  • 0

#376 yasmine

yasmine

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 25 July 2006 - 02:02 PM

žeula!

Dej povej mi, kolk časa si se mazala s to kremo, da maš zdej lepo kožo? Pa če si imela ogromno celulita, a sam čist tko mal?

Če ti je res pomagal, bi jaz tud probala to kremo.

A si potem tud veliko pila tekočine, pa strogo držala pri prehrani?

Ker kar ne morem verjet, da bi sam krema pomagala. No ne vem.
  • 0

#377 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 25 July 2006 - 04:06 PM

Mislim da je govorila od Goodbye cellulite... ker sem ga tud jst mela, pa ga zaradi alkohola nisem več uporabljala... Če se motim, se globoko opravičujem. wink.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#378 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 July 2006 - 04:19 PM

Saj ni spraševala, katero kremo je uporabljala.

Sicer pa ta Nivea nima nobene take sestavine, ki bi pripomogla z zmanjšanju celulita (jih pa ima Afrodita, pa še brez alkohola je 8) ).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#379 yasmine

yasmine

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 26 July 2006 - 05:42 AM

Ja sej ne ve kaj bi človek naredu, vsaka svojo kremo zagovarja. Jaz ne morem nič rečt, ker rezultatov še ni. Bi pa rada slišala od žensk ki jim je to uspelo in na kakšen način so ga odpravile.

Sam če mene kdo vpraša da bi sam z kremo ga odpravila je nemogoče. Pač je treba velik tud na seb delat z telovadbo, prehrano, pitjem tekočine, potem je pa zagotovo že kakšen učinek.

Pa še to me zanima kot sem že prej spraševala v prejšnjem postu, tiste ki ste ga imele, pa ste res odpravile celulit v kolkem času ste ga odpravile? To more bit zanimiv podatek ali je to samo en mesec, več mesecev morda več??
  • 0

#380 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 26 July 2006 - 11:36 AM

yasmine - zs!

hehe... počutm se kt ena grešnica, ker uporabljam kremo z alkoholom! biggrin.gif hec! kt sem že rekla: vsaka koža drugač reagira in men je ta krema naredla lepšo kožo. ;)
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users