Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
481 replies to this topic

#361 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 12 October 2007 - 04:08 PM

Sem Dercos že tudi uporabljala, ampak me je zelo zelo motil njegov vonj pa meni se je tudi zdel preagresiven. Poleg tega mi je čist izsušil lase, lasišče sem imela pa hitro spet mastno.

Tale šampončič je pa super, ravno nekaj takega sem iskala! thumbup.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#362 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 12 October 2007 - 08:46 PM

DiLeMa, kje se da kupiti Satne Brilliant Care Conditioner ?
  • 0

#363 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 12 October 2007 - 08:49 PM

Na oni isti strani kot Logono. (Živa center)
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#364 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17186 posts
  • Gender:Female

Posted 18 October 2007 - 07:20 PM


Dilema, sem bila hudo pozorna, ampak a imam prav da nisi pri AO regeneratorju nisi omenila vonja? Ker sem prav požirala, kje boš pisala, da neopisljivo lepo diši. biggrin.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#365 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 October 2007 - 07:27 PM

Bom nemudoma napisala. In res zelo lepo diši. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#366 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 15 November 2007 - 09:17 PM

Upsss, jaz sem ravnokar objavila novo temo za Laverin šampon in sem sliko pozabla pripopat. Se globoko opravičujem moderatorkama za dodatno delo. oops.gif Tule je slikca:

IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#367 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 November 2007 - 10:14 PM

Sarah, sej ima drgač Lavera tudi en šampon, ki je prav za volumen, pomarančno mleko ... to si že sprobala?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#368 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 15 November 2007 - 10:19 PM

Nisem. Sem pa brala tukaj ocene in so punce rekle da od tega ni nič. Hmm, ne vem, plavico bom zagotovo še probala, mogoče pa še tega. A ti misliš da bi blo za pričakovat kak dejanski učinek od tega?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#369 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 November 2007 - 10:35 PM

Ne vem. Pomoje je zate za volumen boljša Logona, ker naredi take bolj trde lase, ima oni squeeky clean efekt in res doda volumen (četudi ne gre za volumenski šampon). Drgač pa od nobenga šampona ne moreš pričakovat dolgoročnega volumna, ker ga spereš z las. Za dolgotrajen in veeelik volumen so pene.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#370 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 November 2007 - 10:41 PM



Ja, se strinjam z DiLeMo, od šampona kakšne povečave volumna ne moreš pričakovati, jaz ga imam in seveda ni kakšnega povečanega volumna. Je pa tudi res, kar je še napisala - jaz opažam, da če mam bolj slamnate lase (katerih si potem ne "omehčam" s kakšnim balzamom/masko - samo jih je potem nemogoče razčesati in si jih ful spipam - kar pa spet ni ok, če bi to redno prakticirala, bi bla že najbrž plešasta), mam seveda tudi večji volumen. Drugače pa ja, pene so prava rešitev - čeprav rade mastijo lase oz. lasišče - ker se treba za pravi efekt jih nanesti tik ob lasišču, da se tam privzdigne.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#371 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 November 2007 - 11:47 AM

QUOTE(DiLeMa @ 15. 11. 2007 - 22:35) View Post

Pomoje je zate za volumen boljša Logona, ker naredi take bolj trde lase


Tudi jaz tako mislim. Še plavico poskusim, potem pa si bom naročila spet kakega od Logone (tistega limoninega najrbž, pa bambus za volumen.) Ampak mi je vseeno žal, ker Logona pa le vsebuje ta alko.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#372 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 November 2007 - 12:15 PM

Sarah, sej alko nima nobene veze, res ne. Itak takoj spereš, tak da ni efekta.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#373 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 November 2007 - 12:24 PM

Ja saj.. ampak jaz sem vseeno malo skeptična da bi mi dolgoročno lahko izsušil in tako povzročil še večje mastenje. oops.gif A pol misliš da tudi dolgoročno bo čisto ok?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#374 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 November 2007 - 12:44 PM

Ja, zihr.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#375 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45609 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 November 2007 - 11:34 AM

Eno vprašanje, no par vprašanj o zaščiti za lase pred likanjem. Kateri preparati so po vašem mnenju najboljši, kje se jih kupi in približne cene.

  • 0

#376 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 November 2007 - 11:53 AM

Meni je najboljši Tigi Fashionista Smooth & Shine. Lase dobro zaščiti pred vročino likalnika, ob enem pa niti malo ne obteži ali zmasti. Pa zdi se mi, da so z njegovo uporabo lasje dlje ravni in lepše padejo. Sicer zdej las več ne likam, sem jih pa nekaj časa kar precej in takrat je bil ta proizvod zame nepogrešljiv. Kupiš pa v frizerskem salonu, kjer držijo Tigi.

http://www2.lepa-si....h...1&hl=smooth
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#377 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6738 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 23 November 2007 - 12:03 PM

Še jaz imam eno vprašanje:

Rabila bi nek proizvod, ki bi ga dala na lase (imam na sveže pobeljene, pa še likam si jih) potem ko so že suhi, v prvi vrsti zato, da bi "ponegovala" konice, pa še, da bi jih malo "uredila" (ne mislim, zdaj želeja)...nekaj takega kot so silikoni, ampak da bi dejansko imeli kak negovalen učinek.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#378 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45609 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 November 2007 - 01:45 PM

Dilema hvala za odgovor. Samo to bi še vprašala, kje v MB so sploh ti saloni, ki prodajajo Tigi. Sama ravno ne hodim ful okrog frizerjev, da bi vedela. oops.gif
Aja pa tale Hot Glatt od L'Oreala, ki ga omenja Jenna, nisem našla ocene, sem pa vidla, da ga dosti punc uporablja, a bi ga lahko katera ocenila? Prosim.
  • 0

#379

  • Guests

Posted 23 November 2007 - 01:56 PM

A ta plavica je ful dober za prhljaj? Moj fant ima prhljaj in bi mu kupila en res dober šampon. kolko pa stane ta plavica?
Sory, če sprašujem nekaj, na kar ste že odgovorile na forumu. oops.gif
  • 0

#380 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 23 November 2007 - 01:58 PM

Ja kar tega mu kupi. Stane pa ene 6,7€.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users