Jump to content


Photo

NOROST DNEVA


  • Please log in to reply
3632 replies to this topic

#3581 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14902 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 02 December 2023 - 02:38 PM

Za poba (bozicno darilo) sem pred casom narocila eno malo ambientalno usb lucko (kao sunset) in je prisla po posti v sredo, pa se on jo je gor prinesel, ampak nic komentiral. No, tist vecer/sredi noci sem sla malega previt med spanjem, ob kake 4h zjutraj, sem mimogrede sprobala lucko, da vidim, ce dela in kako sveti. Po tem sem jo pa spravila nekam, da je ne bo nasel.

Zdej se pa ne spomnim vec, kam sem jo spravila. Prav ne spomnim se.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#3582 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25483 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 02 December 2023 - 02:49 PM

Hah 😂 Včeraj sem imela podobno prigodo z Miklavževo vrečo. Šla sem jo iskat v garažo in jo odnesla v hišo, da bi dala notri darila in potem vse skupaj postavila nazaj v garažo, da lahko t&t potem še svoje dodata, preden prideta ... In sem jo tudi nekam tako odložila, da sem šla 7x čez celo hišo, preden sem jo nekje slučajno našla. Pa še to se ne spomnim več, kje 🙈 Ups.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#3583 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45608 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 December 2023 - 09:44 PM

Joj, meni se to cist prepogosto dogaja. Danes sva pol ure iskala kombinizon, ki sva ga pred P. rojstnim dnevom pospravila v omaro, kao da bo pri roki za takrat ko bo sneg. A pogledala sem prej v vse ostale omare kot v tole. 🙉
  • 0

#3584 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3724 posts
  • Gender:Male

Posted 08 December 2023 - 11:35 AM

Mene je danes ob 3 zutraj zbudil čuden zvok. Sem že mislila mojega zbudit, nakar sama vstanem in v kopalnici ugotovim, da se je naši sonicare ščetki zmešalo. BTW ta ščetka ni delala in sem jo imela pri umivalniku samo zato, da jo ob priliki L. razstavi in pogleda, če se da popravit. No ščetka se je odločila, da zdaj pa dela in se je uspela zrolat v sam umivalnik, tam pa je lepo brnela dokler nisem prišla v kopalnico. Itak je z gumbom nisem mogla ustavit, sem pa jo položila na tepih na podu, kjer je vsaj po tihem vibrirala, dokler se ni sama odločila, da je dovolj  :lol1:  Po pogovoru s sodelavkami to ni tako nenavadno, da se ščetka sama prižge....


  • 0

#3585 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26579 posts
  • Gender:Female

Posted 13 December 2023 - 11:54 PM

^^
To sem pa že enkrat pri Evi (Ostrokljun) na Ig videla in je tudi rekla, da so ji sledilci sporočili, da se rado dogaja starim Sonicare zobnim ščetkam.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3586 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3724 posts
  • Gender:Male

Posted 14 December 2023 - 08:10 AM

Ko jo je L. razstavil, je ugotovil, da je voda prišla v ščetko. Mogoče zaradi tega.


  • 0

#3587 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23871 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 14 December 2023 - 08:20 AM

:lol1:

dobro da vem!

Moja se ni še nikoli prižgala oz. je kopalnica tako daleč, da je niti slišala ne bi. Bi me pa kap, verjetno, če bi sama od sebe začela delat in bi me ponoči to še zbudilo. 


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#3588 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3724 posts
  • Gender:Male

Posted 14 December 2023 - 08:49 AM

No pri meni še ni bilo tako nerodno, kot pri sodelavki, ki se ji je ščetka prižgala v toaletni torbi na potovanju. Je baje dobila kr nekaj stranskih pogledov od mimoidočih kaj hudiča ji vibrira v torbi :D


  • 0

#3589 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26579 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2023 - 11:14 PM

: )))

Moja ima tudi že svoja leta, baterija ne zdrži več prav dolgo, ampak izpadov še ni imela. Jo pa po vsakemu umivanju zob v celoti na hitro splahnem z vodo, tako da nekaj jo močim.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3590 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16477 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 20 December 2023 - 01:23 PM

Strgala sem edine kavbojke, ki jih nosim. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3591 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14902 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 21 December 2023 - 11:50 AM

Obraba al zahaklala kam?

Meanwhile.. jaz sem nasla tisto lucko/darilo za poba (po nakljucju, v eno vrecko sem jo dala).
In pol spet nekam dala, da si ja zapomnim tokrat in on ne bo našel.. in sem SPET pozabila, kam. Cri cri…
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#3592 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3724 posts
  • Gender:Male

Posted 21 December 2023 - 11:55 AM

Jaz tudi ne vem več kam vse sem skrila božična darila...to bo ena veselica iskat po vseh kotičkih in torbah.


  • 0

#3593 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16477 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 21 December 2023 - 02:29 PM

Obraba al zahaklala kam?

Malo obojega. Hlače že tako imajo te manjše umetne luknje. Ko sem jih potegnila gor, sem zgleda potegnila ravno pri oz za tisto luknjo in se je samo razparalo dodatno.  <_<


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3594 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14902 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 21 December 2023 - 02:47 PM

Ma skoda. Ce mas kako sivilijo blizu, ji nesi pokazat. Da se s kosckom blaga spodaj presit, da je oblacilo se nosljivo.

Bellini :lol: mene ze pri tej eni mali zadevi nervira. Res mi ni jasno, kam bi to lahko na novo vtaknila..
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#3595 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26579 posts
  • Gender:Female

Posted 21 December 2023 - 08:07 PM

Jaz sem se tudi danes v trgovini spomnila, da sem že pred časom ene termo nogavice za M. kupila in jih skrila. Sanja se mi ne, kam. Problem je, ker je vedno večji, vse doseže, vse pretakne, morda bi kar njega spustila nad omare.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3596 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18401 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 27 December 2023 - 10:17 AM

Včeraj si začnem točit vodo v banjo in se spomnim, da bi lahko prižgala eno ogromno 1kg svečo, ki sem jo kupila za black friday. Jo odprem in vidim, da je na vrhu par smetk, zato jo obrnem na glavo nad wc-jem, da bi padle ven... In pade celoten vosek ven iz stekla in direktno v školjko. Pljusk vode me je zalil od las do štumfov. :lol: Skoraj sem se zjokala. Zdaj pa čakam, če bom mela pink eye za novo leto.  :turned:


  • 0

After all this time?

Always.


#3597 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14902 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 December 2023 - 07:52 PM

Neeeeeein 🥲
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#3598 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25483 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 12 January 2024 - 09:16 AM

R. je zjutraj kot vsak petek odpravil V. v šolo in mi zdajle pove, da kitke ji ni uspel narest, ker bi za to opravilo rabil vsaj 3 ali 4 roke 😅, in da jo je oblekel v tisto, kar je imela vceraj oblečeno. Rečem ok, saj je bilo še čisto, potem se pa spomnim, da ji je zvečer malo ušlo v hlače in sem ji potem že kar spodnji del pižame oblekla 😂😂😂 Zvečer jo je očitno v drugo pižamo preoblekel, zjutraj pa nazaj v tisto toplo belo z roza pikami, ki je že od daleč prepoznavna kot pižama, ahaha. Na srečo ima vsaj roza unicorn pulover zraven in ne zgornjega dela pižame. Prav fajn sem se nasmejala zdajle.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#3599 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26733 posts

Posted 12 January 2024 - 10:03 AM

A ja saj tako posteno povedano,me smo toliko casa z njimi doma in postopoma vse nastudiramo,potem pa partnerji prevzamejo pa me pricakujemo da kar vse obvladajo.
  • 0

#3600 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83956 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2024 - 10:09 AM

Ocitno imam jaz visoka pricakovanja, da bi me to razjezilo, ne nasmejalo. Ne me basat, da niso z otroki toliko, da ne locijo trenirke od pizame.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users