Jump to content


Photo

Umivanje las


  • Please log in to reply
368 replies to this topic

#341 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30826 posts
  • Location:Primorska

Posted 13 March 2006 - 07:25 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(Hevea)
jst sm si zdej kupla nekaj od garnier ki lepo diši po vaniliji-za dolge lase in mi je super. ponavadi sem si mogla po treh dneh lase nujno oprat, zdej je pa že četrti dan in še vedno zgledajo lepo- sploh niso mastni in se ne cufajo.

a lahko napišš ime od šampona pa balzama plisss


To je zihr Garnier Ultra Beauty linija z izvlečkom vanilije:

IPB Image
  • 0

#342 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 March 2006 - 01:08 AM

a pol ta od got2be čokolada šampon ne vsebuje olj in je namenjen tud za mešane lase-mastne ...karkol-?
kaj pa tista hruška-kakšnim lasem je namenjena?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#343 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 14 March 2006 - 07:52 AM

Jst mislim da je promeren tut za masne lase, ker jst mam res dost mastne lase pa mi je ful u redu.
Od hruške je pa za barvane lase, pa ga bom tut probala k porabm tega ker me ta vonj hruške fuul privlači smile.gif
  • 0
Posted Image

#344 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 March 2006 - 08:39 AM

QUOTE(rea)
a pol ta od got2be čokolada šampon ne vsebuje olj in je namenjen tud za mešane lase-mastne ...karkol-?
kaj pa tista hruška-kakšnim lasem je namenjena?


A se ta got2be dobi tudi v DM?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#345 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 14 March 2006 - 12:08 PM

js sm si p učer umila glavo z nim drugim šamponom pa me ni nč srbel pa nč!!sam si pa še nism ubavla baby šampona!to pride dons!! biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#346 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 March 2006 - 01:06 PM

QUOTE(Verja)
QUOTE(rea)
a pol ta od got2be čokolada šampon ne vsebuje olj in je namenjen tud za mešane lase-mastne ...karkol-?
kaj pa tista hruška-kakšnim lasem je namenjena?


A se ta got2be dobi tudi v DM?

Mislim, da ja, ker sem bla v pon. v DMju in so imeli njihove styling proizvode (laki, voski, itd.). Kej podrobneje pa nism gledala (ker bi drugače spet kej kupila, poca za lase mam pa že tko dovolj, denar pa kar kopni). biggrin.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#347 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 14 March 2006 - 10:37 PM

Got2b šamponi in balzami se zaenkrat še ne dajo dobit u dm-u, sam najbrž bojo hmal ker je že par ljudi povpraševalo po njih,zaenkrat majo sam te izdelke za oblikovanje kot je že napisala crna.
  • 0
Posted Image

#348 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 March 2006 - 11:04 PM

QUOTE(*naca*)
Got2b šamponi in balzami se zaenkrat še ne dajo dobit u dm-u, sam najbrž bojo hmal ker je že par ljudi povpraševalo po njih,zaenkrat majo sam te izdelke za oblikovanje kot je že napisala crna.

a pol niti garnier vanilija niti got2be čokolada ne mastita?
kaj pa cene od obeh?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#349 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 14 March 2006 - 11:08 PM

Za got2b cokolada sm sigurna da ne masti, cena je pa 1310 sit, isto za balzam!
  • 0
Posted Image

#350 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 March 2006 - 01:35 AM

.
Jaz bom zdaj počasi porabila Fitoval šampon, pa me zanima, če je šampon Ultra Beauty (z limono in olivnim oljem) solidna konkurenca Fitovalu?



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#351 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30826 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 March 2006 - 09:08 AM

Mene tudi zanima, kako se ti šamponi Ultra Beauty obnesejo?
zdej imam samo balzam pa maske, mi pa zmanjkuje L'Oreala, pa bi tega kupla..
  • 0

#352 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 March 2006 - 12:06 PM

Kaj pa vem glede Fitovala ... moja sestra in mami pravita, da nima konkurence in se vedno znova vračata k njemu. Meni se tudi zdi to odličen šampon, so pa tudi Ultra Beauty zelo fajn ... jaz sem bila totalno navdušena nad onim z orehovim oljem in breskvinimi listi ... mmm ... super je bil!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#353 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 15 March 2006 - 12:07 PM

QUOTE(crna)
QUOTE(Verja)
QUOTE(rea)
a pol ta od got2be čokolada šampon ne vsebuje olj in je namenjen tud za mešane lase-mastne ...karkol-?
kaj pa tista hruška-kakšnim lasem je namenjena?


A se ta got2be dobi tudi v DM?

Mislim, da ja, ker sem bla v pon. v DMju in so imeli njihove styling proizvode (laki, voski, itd.). Kej podrobneje pa nism gledala (ker bi drugače spet kej kupila, poca za lase mam pa že tko dovolj, denar pa kar kopni). biggrin.gif


Jaz sem v DM-ju kupila lak za lesk, pa teh proizvodov nisem zasledila, al sem pa slabo gledala.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#354 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 15 March 2006 - 12:31 PM

Laki, geli pa take stvarčice od got2b se 100% dajo dobit u dm-u že neki cajta, tko da si najbrž res mal slabo pogledala wink.gif
  • 0
Posted Image

#355 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 15 March 2006 - 02:01 PM

Mislim, da je Verja hotela povedat, da je zasledila styling proizvode Got2B, negovalnih pa ne. wink.gif

Se pravi so vsi tile omenjeni šamponi (Fitoval, Got2B, Ultra Beauty, Garnier, verjetno sem še kakega spustila) nekak na istem nivoju; dobre sestavine, ne mastijo, supr dupr vonj??? Kaj pa količina in cena? Sicer mam doma še dovolj šampona, naslednjič bi pa rada imela tudi kakega fajn, a z "boljšim" vonjem (čokolada, vanilija, taki mlečni so mi ful všeč).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#356 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 15 March 2006 - 02:18 PM

QUOTE(crna)
Mislim, da je Verja hotela povedat, da je zasledila styling proizvode Got2B, negovalnih pa ne. wink.gif


Tako je. Lahko pa, da sem slabo gledala.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#357 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 March 2006 - 03:21 PM

QUOTE(DiLeMa)
Kaj pa vem glede Fitovala ... moja sestra in mami pravita, da nima konkurence in se vedno znova vračata k njemu. Meni se tudi zdi to odličen šampon, so pa tudi Ultra Beauty zelo fajn ... jaz sem bila totalno navdušena nad onim z orehovim oljem in breskvinimi listi ... mmm ... super je bil!

Spet sem čisto zmedena..... oh. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#358 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30826 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 March 2006 - 03:45 PM

QUOTE(crna)

... vsi tile omenjeni šamponi (Fitoval, Got2B, Ultra Beauty, Garnier, verjetno sem še kakega spustila) nekak na istem nivoju; dobre sestavine, ne mastijo, supr dupr vonj???

Kaj pa količina in cena?


Ultra Beauty od Garniera se men zdijo poceni - v Müllerju so po 480 sit za standardno flaško po 250 (300??) ml. Balzami enako.
  • 0

#359 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 March 2006 - 05:34 PM

Mja...-to je res pocen,tisti got2be je pa kr drag.
Ej dilema a od garniera z limono in olivnim oljem je tud uredu?Za kake lase pa je un?A sta ta in un t.voj,ko praviš da je super,lahko za mastne lase?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#360 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 March 2006 - 08:42 PM

Rea ... ti nimaš mastnih las. Drgač pa sama sm probala od olivnega olja sam masko, šampona pa ne in ti ne znam povedat.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users