Jump to content


Photo

napetost v prebavilih


  • Please log in to reply
434 replies to this topic

#341 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17836 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 29 February 2012 - 03:42 PM

@Sinnaia: spij kozarec, dva mineralne vode Rogaške z magnezijem (Rogaška Mg), ziher bo bolje, iz prve roke ti povem.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#342 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 February 2012 - 05:06 PM

Kok časa se ti pa to dogaja? Poskusi s kakšnim jogurtom ala activia... pa magar počaki, da greš sama. Odvajala res v skrajnem primeru!
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#343 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82815 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 February 2012 - 09:25 PM

Donat bo bolj težko dobila tam.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#344 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 01 March 2012 - 12:01 AM

Sem popoldne šla nekaj za silo, ravno toliko, da me ni več bolelo. Zdaj sem ruknila 3 gintonic-e in se magično izpraznila. :lol: Vsaj toliko, da bom lahko normalno funkcionirala, no.
  • 0

#345 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 March 2012 - 12:07 AM

Gintoniki so čudežni on so many levels. :lol:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#346 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82815 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 March 2012 - 12:08 AM

:lol:
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#347 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 01 March 2012 - 12:08 AM

Res je. -_-
  • 0

#348 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 March 2012 - 12:15 AM

Posted Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#349 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22460 posts
  • Gender:Female

Posted 01 March 2012 - 01:02 AM

Iberogast je baje tudi v redu. Nekaj kapljic zmešaš z vodo in spiješ.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#350 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 24 April 2012 - 07:22 PM

Okej, danes sem končno, po mesecih, dočakala pregled v diagnostičnem centru Bled. First impression: katastrofa.
V glavnem.. jaz sem imela napotnico za testiranje na intolerantnost. Pridem danes tja, najprej pogovor z zdravnico (ki je imela tam nekje cirka 150kg in mi je pridigala o zdravi prehrani - vem da to ni relevantno in ne me razumet narobe, ampak mene je zmotilo, si nisem mogla pomagat) če me to res tako moti da bi rada delala te teste (ja, me), potem pa mi začne opisovat obremenilni test s katerim odkrivajo laktozno intoleranco. V enaki sapi mi pove da moraš za ta test biti tešč in da je očitno prišlo pri njih do pomote, saj me o tem ni noben obvestil (wtf, really?) in da bom morala prit še enkrat ampak da ona razume če nočem, ker sem kao prišla od daleč. Valda hočem, sem čakala 6 mesecev da pridem na vrsto, zdaj pa to.. Res sem bila jezna. Na srečo se je vsaj potrudila in mi našla en datum v maju, da ne čakam spet vse znova 6 mesecev. So mi pa danes vseeno vzeli kri, da preverijo tudi celiakijo, za vsak slučaj. Izvide dobim naknadno po pošti. Aja, pa ta laktozni test NI zastonj, se plača tudi če si z napotnico (28€)
All in all - danes sem šla gor za BV.

Aja pa še to, jaz sem njej povedala da sumim na laktozo, oz da sem 95% da je to, ampak da sem tudi ziher da je še nekaj poleg tega. Zdaj jaz upam da mi bo naredila tudi tiste alergijske teste na roki, in ne samo za laktozo. Fail, res. :AJEBEŠ:
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#351 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82815 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 April 2012 - 08:09 PM

:/ To bi bilo že bolje, če bi šla kar k alergologu.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#352 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 24 April 2012 - 08:22 PM

Ma ne vem če, ker jaz drugih problemov razen napetosti nimam. Hodim normalno na WC niti me nič ne boli, zato dvomim.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#353 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 29 April 2012 - 01:26 PM

Osebe z laktozno intoleranco, imajo ponavadi tudi fruktozno intoleranco. To se tudi da testirat.
  • 0

#354 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 29 April 2012 - 02:28 PM

Ja saj me bodo testirali na vse te sladkorje.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#355 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 May 2012 - 02:24 PM

Ravnokar z Bleda. Niso našli nič. Tisti dihalni test na laktozo je negativen, testi na roki so negativni, vsi, niti en mi ni ratal rdeč. Zdaj čakam edino še izvid za test na celiakijo, ampak sem 100% da bo negativen.

What to say? Nič mi niso našli.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#356 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25757 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2012 - 02:26 PM

Lej, jaz sem korenito spremenila prehrano in je napenjanje izginilo. Pri meni so krivci razne testenine, krompir, zelje itd. Poizkušaj se opazovat?
  • 0

#357 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82815 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 May 2012 - 02:28 PM

Kaj pa za kandido, so preverili s krvnim testom? Verjetno ne, glede na to, da jo medicina zavrača.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#358 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 May 2012 - 02:30 PM

Ja, sem bila 99% da je laktoza.
Ampak vseeno jaz imam konstantno vsak večer ogromen trebuh, in že več kot leto poskušam ugotovit kaj je. Najprej sem črtala laktozo (za to lahko rečem da je zdaj že slabo leto odkar se sploh ne dotikam jogurtov in mleka, sir zelo redko - malo mocarele), en mesec sem tudi črtala cuker, potem sem črtala belo moko in praktično skoraj vse OH za en mesec. Ne morem ugotovit kaj je, pa pika.

Aja, odkar ne uživam več skoraj nič laktoze so vetrovi ponehali, napihnjen trebuh pa imam še vedno, in me GROZNO moti.

Za kandido niso ne, samo kaj pa vem no.. to imamo skoraj vsi, skoraj dvomim da bi bilo (samo) to lahko krivec za tako napihnjen trebuh.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#359 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 May 2012 - 12:32 PM

Sarah, kaj ko se zjutraj zbudiš imaš ful raven trebuh, potem pa takoj ko kaj poješ se ti napihne in imaš pač cel dan tako?
Pri meni je podobno in mi gre ful na živce. Laktoze praktično ne uživam, ker mleka sploh ne pijem, jogurte jem ful redko, tako da to dvomim da je. Morala bi še poskusit to, kar si ti rekla, da bi vso belo moko črtala, pa cuker, ampak to bo malo težja. :D
  • 0
Viens, reste ici!

#360 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 13 May 2012 - 12:37 PM

Ja Ana, tocno tako je. Jaz ne vem vec kaj nardit, lahko se ubijam v fitnessu pa ne bo nic pomagalo. Bwo.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





2 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users


    Bing (1)