Jump to content


Photo

NOROST DNEVA


  • Please log in to reply
3632 replies to this topic

#3561 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14902 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 29 March 2023 - 01:24 PM

Hahahaha :lol:

 

Klasika. 

 

Naša domača je najraje hodila pit umazano vodo iz ploščic ali zunanjih luž, ali pa iz kangle za zalivanje.

 

Sočustvujem s Frido in tvojo mami, Nincha. Meni so posrečene te njihove fore, ampak te napol prebavljene bruhce je pa res groza pucat, zdaj se pa že na zalogo sekiram, kaj bo s parketom (ko bo, če bo :D ), ko bo mela bruhijade.  :wacko:

 

Moja je imela tudi parkrat izpade zaradi točno določenih briketov, obvezno frišni, iz vrečke, je samo od ene firme, ko se zluftajo, je ne ganejo več. Sem ji pa za hec vzelo ene priboljške iz Mullerja, to je pa znorela. Mjavkala, težila, ona bi šeeeeeeeee, kje sooooooo, premikala vrrečko, jo grizla, obsedena je z njimi. Jih dam samo par, pa še to večkrat zgolj za 'lepo' vedenje, ko jo počešem, odbrijem zavozlano dlako.. da ima za nagrado in potolažit se. 

 

 

Ima pa zdaj foro, da želi skočit na mizo, ko delam in bi se ona rada družila. Sedi pod stolom in mjavka, moram vstat, da skoči na moj stol & s stola na mizo, potem je pa happy za naslednjih 20 min. Dela pa to vsem, odkar sem jo jaz navadila/razvadila, pobu, cimri, nema veze, če sediš za stolom (samo 1 je trenutno za mizo :D ) ji moraš odstopit plac, da lahko skoči gor in nato na mizo, čeprav se lahko tudi od tal odrine, samo zgleda je to preveč truda potrebnega. (: 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#3562 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18401 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 30 March 2023 - 12:01 PM

Hahaha faca, noče jest briketov, ker so bili 5 min predolgo na zraku in so "presuhi", hkrati pa hodi pit vodo iz mlakuže. :D Smešni so. :lol:


  • 0

After all this time?

Always.


#3563 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45608 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 March 2023 - 12:17 PM

Hahaha, jaaaaa! Moja Živa pa ne bo pila sveže vode iz njene skodelice, a pila bo vodo v kateri se je umival mulc in jo je prejšnji večer pustil v svojem lončku v banji. :lol: Kdo bi jih razumel


  • 0

#3564 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16762 posts
  • Gender:Male

Posted 30 March 2023 - 12:54 PM

Jaaa, Jostek tudi hodi v sekret ali v namocene lonce v korito. Tam recimo lahko izbira med razlicnimi okusi (mleko, kava, magnezij, corba...).
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3565 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14902 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 30 March 2023 - 01:01 PM

:lol:
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#3566 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16477 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 23 April 2023 - 09:17 PM

Zalozila sem daljinec od TV-ja. Prav ni mi jasno kam je prisel.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3567 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23871 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 05 June 2023 - 08:43 AM

Že par let imava barko nasproti enega ribiča, s katerim se precej dobro razumeva. D je že parkrat rekel, da bi res lahko enkrat pri njem vzela ribe&co, ker jih res tisto jutri privleče iz morja. 

In gre frajer do njega in naroči 1kg škampov, brez da bi sploh meni rekel/vprašal in naknadno ponosno pove, da jih je naročil. Jaz takoj, da jih po moje še v življenju nisem jedla, jih ne znam pripravit in naj se znajde. In seveda podvprašanje - ali so ščiščeni. Malo me je čudno pogledal, se nasmehnil in sva zaključila. 

Naslednji dan grem na sprehod, on na pijačo in spotoma po škampe. Ko sem prišla nazaj, so bili že v hladilniku in sva izplula. Še vse OK

 

Čez par ur jaz začnem, da sem lačna in vzame vrečko ven in mi pokaže vsebino. Odnesno me je en meter daleč, da to so še živi in se premikajo (niso bili, le ker je bila vreča, je seveda vse "migalo"). Pod črto, celo kilo škampov je pojedel sam, ker se jih nisem dotaknila. Čist preveč živi so se mi zdeli in jaz sem res mislila, da bodo očiščeni, da dobim samo repke.

 

Moj je bil pa med tem, da se mu je po eni strani zdelo zabavno in po drugi, da me je res vse minilo. K sreči sem imela sir za žar in sem jaz tega jedla. 

In zdaj vem, da za živo glavo ne smem nikjer naročit škampov, pa če je še raka fensiada. Očitno jih nisem niti do sedaj, če nisem vedela kako sploh izgledajo in kdaj dobiš. 

 

Vem, da sem dvolična, ker pojem precej mesa, ampak tega pa res nisem mogla. 

 

No za piko na i je še sosed v marini (samovšečnež, ki ga že tako ne prebravljam preveč) vprašal mojega kakšno je bilo kosilo in mu je povedal, da se nisem dotaknila, ko sem videla kako izgledajo.

In tip je bil toliko, da mi je enega, ki ga je imel pri sebi, prinesel pokazat. Sem precej ven padla, da naj se mi samo spelje s tem rakcom vred. Butl, kaj je res mislil, da če mi bo pa on pokazal, bom pa kar surovega pojedla al kaj. 

 

No moj se je pa seveda zabaval, ker  jaz sem res noro stran od kakšnega pokerface-a, tip me res ne bere že par let in je čisto v svojem filmu. Jaz se ga izogibam na vse možne načine, pa kar rine. In menda je bil precej presenečen nad mojo reakcijo in je pojamral, da sem bila jezna. Je D rekel, da zelo dobro vem kaj imam rada in česa ne in znam to tudi zelo nazorno pokazat :)


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#3568 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83955 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 June 2023 - 09:03 AM

Lol, moj otrok je imel pa par dni nazaj izpad, ker je bilo v rižoti premalo škampov. :lol1: Obožuje jih.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3569 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18401 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 05 June 2023 - 09:23 AM

Joj jaz štekam, jih isto obožujem, ampak včasih ko jih lupim, se moram prav ustavit za sekundo in nehat razmišljat o teh nogah, ki jih pulim stran.  :turned: 

 

Mi smo pa še vedno zatravmirani od priprave jastoga par let nazaj. Tast gre večkrat tedensko v ribarnico in enkrat mu je ta ribič podaril dva jastoga. Živa. Smo ju dali v hladilnik in sta "spala". Takoj, ko smo ju vzeli ven, sta začela lezt po pultu. Nismo jih želeli vreč v krop, baje je najhitrejši in najbolj human način ta, da mu nož zapičiš v male možgane. Ogabno, tast in mož sta skoraj bruhala zraven, jaz sem šla kr ven iz fleta. No in potem smo ta jastoga razrezali na manjše dele, cca 3cm široke - in vsak delček se je v pašti med kuhanjem še vsaj 10 min premikal (zaradi krčev). Rep se je odpiral in zapiral, zgledal je kot iz ene grozljivke. Nikoli več. 


  • 0

After all this time?

Always.


#3570 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23871 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 05 June 2023 - 09:28 AM

Jastoga pa vem, da ne smem nikoli naročit oz. biti priča pripravi. Mi je že nekdo enkrat razlagal podobno tvoji zgodbi in to res ni zame. Se ga ne dotaknem. 


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#3571 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45608 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 June 2023 - 09:46 AM

Tole me spomni, ko smo sli v Kyotu na suši in so priceli zvonit zvoncek. So polovili iz akvarija ribo, potem pa jo je sushi master 123 razkosal in pripravil susi, ribjo glavo in rep so pa razstavili na pultu in je se migala. Ko so prisli natalarji vprasat, ce bi se susija, smo vsi samo rekli, ne hvala.
  • 0

#3572 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18368 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 05 June 2023 - 10:08 AM

Lol, moj otrok je imel pa par dni nazaj izpad, ker je bilo v rižoti premalo škampov. :lol1: Obožuje jih.


A prav cele škampe daš v rižoto? 😯
  • 0

#3573 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83955 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 June 2023 - 10:20 AM

Očiščene repke. Na pici ponavadi dobi celega in prav uživa v lupljenju, on je tak gurman ... Včeraj je pred spanjem sanjaril o dimljeni šunki in suhi salami. :lol: Sploh mesa mu res ne bi mogla odreči. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3574 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18368 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 05 June 2023 - 10:21 AM

Haha faca.
  • 0

#3575 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3724 posts
  • Gender:Male

Posted 05 June 2023 - 10:21 AM

Jaoo naša pa samo kruh je za večerjo...
  • 0

#3576 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16762 posts
  • Gender:Male

Posted 05 June 2023 - 10:50 AM

Jaz sem pa ze kot otrok obozevala skampe na buzaro. To je bil ponavadi highlight pocitnic na morju :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3577 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3724 posts
  • Gender:Male

Posted 25 November 2023 - 08:42 AM

Včeraj ob 11 še nekaj naročam preko spleta in L. Na BS kupim darilo za božič. No pri plačilu označim paypal in mi javi, da je z naročilom vse ok, ne dobim pa obvestila od paypala, kar se mi je zdelo čudno ampak ok. Danes zjutraj mi pa L. pravi, če sem kaj kupovala na njegov paypal, ker ima eno transakcijo na mailu. 🤣 Potem sem se spomnila, da sva zadnje naročilo res naredila z njegovim paypalom ker sem jaz imela že zapolnjen mesečni limit.Izgleda, da si BS po zadnjem nakupu shrani podatke o plačilu in te niti ne vpraša na kateri paypal bi ti plačal. No, zdaj ve kaj bo dobil za božička.
  • 0

#3578 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14902 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 28 November 2023 - 07:41 AM

Ups, hehe.

Meni se je pa otrok par noci nazaj jokal/godrnjal ponoci, nevem, kake 2 je bila ura.. in sem bila tk nekje med sanjami, zavednim in nezavednim, da sem govorila sssssssh, tiiihoooo, da se mali ne zbudi!!
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#3579 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25483 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 28 November 2023 - 09:42 AM

😂
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#3580 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26579 posts
  • Gender:Female

Posted 30 November 2023 - 04:45 PM

Olivija :lol:

Brrr, kakšne zgodbe o rakih.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users