Jump to content


Photo

Krema / serum za obraz


  • Please log in to reply
3464 replies to this topic

#3441 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16477 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 08 November 2023 - 08:52 PM

Kaj la niacinamid, s katerim ste zadovoljne?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3442 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18368 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 09 November 2023 - 10:26 AM

Jaz imam tega, že drugo flaško, mi je ok. 

 

61eBq+vKHYL.jpg


  • 0

#3443 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3724 posts
  • Gender:Male

Posted 09 November 2023 - 10:41 AM

Jaz uporabljam The Ordinary niacianamide in ga ne menjam.


  • 0

#3444 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18368 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 09 November 2023 - 10:43 AM

Jaz ne opazim razlike med tem in od the Ordinary, sem tudi prej tistega uporabljala dolgo. 


  • 0

#3445 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11075 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 November 2023 - 10:45 AM

Jaz pa se vedno nisem porabila od Ordinary in ne vidim neke razlike, mi je samo vlazilen.
  • 0

#3446 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11536 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2024 - 03:20 PM

 

Včasih je bil zelo popularen Melano CC serum, ne vem če še obstaja

 

Še vedno obstaja, celo neko novo verzijo imajo sedaj (premium essence), ki naj bi bila še boljša. Melano CC je bil moj prvi Vitamin C, ki sem ga pred davnimi leti preizkusila, edino mašiti zna. Mi je pa njihova embalaža ena boljših, minimalno doziranje, zrak ne more priti notri, res top iznajdba. 

 

Jaz trenutno ne uporabljam vitamina C, ker nisem do sedaj na trgu še nič kaj idealnega našla. Sicer mi je bil od Paule kar ok, ampak me izredno moti, če so serumi že rumeno/oranžno obarvani in da ne morem spremljati kdaj so oksidirali.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3447 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29183 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 January 2024 - 10:11 AM

Kako ste kaj zadovoljne z Miss Alice? Malo si ogledujem njihove serume in spf kremo, ker so cene bolj prijazne kot npr. Butters. Drgač mi je ful fajn Buttersov učvrstitveni serum, samo je (pre)drag kot žafran. 🤪
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#3448 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26578 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2024 - 07:31 PM

Od Skintre iz Dragocene.
Meni tetraforce ni bil vsec, mi je delal mozolje.

Enako za oboje. Meni je Teteaforce čisto precenjen, nobene razlike nisem opazila po uporabi.

Vitamina C od Hylamida že nekaj časa ni več, ja, sem ga dolgo uporabljala.

Niacinamid bom pa pomoje opustila, ne vidim učinka. Imam pa od Ordinary že od začetka.

Po testiranju sem si naročila Mizon Phyto pump collagen dnevno učvrstitveno kremo za obraz, pomoje mi “bo nucala” kot bi rekli v teh koncih pa ustreza mi korejska kozmetika, daje rezultate.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3449 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26578 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2024 - 08:04 PM

Tester te emulzije z vitaminom C sem porabila zadnje dni, mi je bil všeč (imam suho kožo), da glow koži, ampak ni za vsakodnevno uporabo, vsaj meni povzroči mozolje.

https://www.dragocen...nim-vitaminom-c
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3450 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16477 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 25 July 2024 - 06:21 AM

Kaj uporabljate od krem za obraz, kašna nova odkritja, priporočila?

 

Maja sem pri kolegici poskusila Biodermino Atoderm Intensive Baume in mi je bila ful fajn. Sem mislila bit pragmatična, kot npr. pri CeraVe in naročila veliko tubo. Zdaj pa ne vem ali so sestavine drugačne ali mi samo zaradi poletja ne ustreza, ampak mi ful ostaja kot nek film/sloj na koži zjutraj, če si npr zvečer namažem. 

CeraVe za suho kožo mi je sicer fajn, ampak mi je ful nepraktična embalaža na pumpico za prenašat okoli. Cicaplast mi je pa za poleti mogoče malenkost preveč. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3451 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26732 posts

Posted 25 July 2024 - 06:26 AM

Lrp lipikar,samo je tudi samo v veliki tubi. Za v sluzbo sem si toteirane vzela ampak je zasilna resitev.
  • 0

#3452 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11075 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 July 2024 - 06:57 AM

Jaz imam se vedno CeraVe. Zdaj sem kaksni dve leti kupovala Hadalabo, ampak sem ob zadnjem nakupu opazila, da zdaj dobivamo poljske izdelke, ne vec japonske. Tako krema kot serum se mi ne vpijeta vec v kozo, zjutraj se cuti, da vse sperem dol. Serum je cist lepljiv, ne bom vec kupila.
  • 0

#3453 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26732 posts

Posted 25 July 2024 - 07:24 AM

Meni je cerave premalo.
  • 0

#3454 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83955 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 July 2024 - 08:14 AM

Saj ves, da CeraVe ni samo ena, ane? :) Mislim, da vas vecina uporablja PM, ki naj bi bila za normalno do suho. Jaz sicer uporabljam tisto za suho do zelo suho kozo, ki mi je pa cisto pretezka cez poletje. Imam cisto drugacno nego kot v hladnejsih mesecih. Zdaj uporabljam samo Beauty of Joseon Glow serum ali CedeaVera Clear vlazilno kremo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3455 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31300 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 July 2024 - 08:36 AM

Jaz sploh ne čutim, da bi karkoli rabila med poletjem... Na jeseni pa moram poiskat eno novo kremo.
  • 0

#3456 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26732 posts

Posted 25 July 2024 - 09:48 AM

Cerave sem imela vec razlicnih,pred casom mi je pm ustrezala,potem pa tudi tiste za suho kozo niso bile vec dovolj in sem sla na Lipikar, pozimi bom verjetno Cicaplast uporabljala,ker se mi je tudi Lipikar vcasih zdela premalo.
  • 0

#3457 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83955 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 July 2024 - 09:53 AM

Jaz imam tole: https://www.notino.s...ozo/p-15692403/

Pa mi v hladnejših mesecih samostojno ni dovolj, rabim še oljni serum. Medtem ko poleti res nič ne bi rabila, ampak mi je vseeno fajn nekaj lahkega dat gor (SPF-ja ne uporabljam redno).

 

To je pomoje tudi malo genetsko, mami ima izjemno suho kožo, v drugih letnih časih ji zlepa ni nič dovolj hranilno, poleti pa sploh nič ne bi rabila uporabljat. Se spomnim, da je bilo pri babi tudi tako.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3458 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26732 posts

Posted 25 July 2024 - 09:55 AM

Jaz sem poskusila tudi samo s spfjem na morju ampak je bilo stanje noro,pa sploh ne da bi imela obcutek,da mi kaj manja,ampak gube postanejo grde,globoke, utrujena pride koza ...ful rabim kremo ocitno. Se bb krema mi ne koristi ravno,ampak se veliko bolje pocutim,ce si dam za cez dan vsaj to gor.
  • 0

#3459 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22760 posts
  • Gender:Female

Posted 25 July 2024 - 06:42 PM

Jaz imam še vedno CeraVe PM, tisto ameriško verzijo s pumpico. Za zvečer pa tudi Cicaplast Baume B5, malo menjujem. Imela sem vmes tudi eno od LRP Toleriane. Mi je bila tudi fajn in lažja od Cicaplast. Ampak za zvečer mi je čisto v redu tudi Cicaplast, še mi lepo vpije. Pa precej cenejša je od Toleriane in jo vsi uporabljamo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3460 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3230 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 01 August 2024 - 01:16 PM

Meni je kolegica, ki je vizažistka priporočala tole kremo in mi je super, taka lahka (obstaja tudi rich verzija) pa lepo mi navlaži kožo

https://www.notino.s...ronsko-kislino/
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users