Jump to content


Photo

Posoda in kuhinjski pripomočki


  • Please log in to reply
349 replies to this topic

#321 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3173 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 17 July 2020 - 08:30 PM

Meni je tudi estetsko beli mnogo lepši
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#322 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23634 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 17 January 2021 - 09:44 AM

Ora, kateri cajnih si potem vzela?
Jaz sem narocila tistega belega. Upam, da bo ok.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#323 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26467 posts

Posted 17 January 2021 - 10:05 AM

Rostfrei sta mi prinesla...drugih niso imeli.
  • 0

#324 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23634 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 17 January 2021 - 10:19 AM

Aha, ok.
Meni izgleda lep, pa upam, da bo uporaben. Zdaj ze ves cas v enih posodah kuham caj in se vsakic malo zraven polije, nerodno je za prelivat.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#325 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26467 posts

Posted 17 January 2021 - 12:02 PM

Ma super je in velik.
  • 0

#326 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17057 posts
  • Gender:Female

Posted 13 November 2021 - 03:08 PM

Ce kaksne fajn akcije za WMF in Tefal posode zasledite, se priporočam :-)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#327 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16583 posts
  • Gender:Male

Posted 13 November 2021 - 05:51 PM

WMF je prakticno povsod znizan. Mimovrste ali Lesnina poglej (imajo 15 posto na Fissler, ki ga mocno priporocam, in WMF). Un set za 99 je skoz 99 :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#328 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17057 posts
  • Gender:Female

Posted 15 November 2021 - 08:48 PM

Hvala.
Gledava tale set:
https://www.xxxlesni...elni-0037318781
Zanima pa me, koliko posode v praksi dejansko uporabljate? Se mi zdi, da bi bil velik, srednji lonec in kozica z ročajem povsem dovolj.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#329 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25374 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 15 November 2021 - 10:09 PM

Kaj ti bo toliko loncev za meso? (Joke, gledam opis seta)

Midva imava podoben set od WMF, uporabljava čisto vse + teflonsko ponev, vok in litoželezni lonec. Aja, pa se lonec na pritisk, evo.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#330 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16583 posts
  • Gender:Male

Posted 15 November 2021 - 10:25 PM

Vse uporabljam. Pa se ponve, ja. Vcasih kuham vec obrokov naenkrat (ali za enega v 4 loncih, lol) ali pa se zgodi, da mi kaksen kompot stoji v hladilniku v enem od njih :)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#331 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17057 posts
  • Gender:Female

Posted 16 November 2021 - 04:27 PM

Ne vem, zakaj se vsi lonci kličejo kao za meso. :D Ponve bova pa kar Tefalove imela, se mi zdi dobro razmerje med kvaliteto in ceno.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#332 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22525 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2023 - 11:00 AM

S katerimi krožniki ste zadovoljne? Jaz imam en komplet iz Ikee, mislim da Godmiddag in bi rada menjala. Tile so bili napačna izbira materiala in barve. Ker niso porcelanasti, se zdaj že na vseh na polno poznajo črte od pribora. Pa tudi oblika globokih krožnikov, ki so brez roba, je smotana za zlaganje v pomivalca.

Če je na krožnikih kak vzorec, to kaj zbledi zaradi pranja v pomivalnem stroju? Kaj pa kakšne vdolbine v krožnikih, kako je s tem, se lepo očisti ali se začne umazanija nabirat?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#333 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18060 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 04 May 2023 - 06:41 PM

Men vzorci niso všeč, glih gledam en lep set basic white v Lesnininem katalogu. Ko bom kupovala, bom sigurno kaj takega vzela.
  • 0

#334 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30922 posts
  • Location:Primorska

Posted 04 May 2023 - 06:43 PM

Haha, pojma nimam. En set mi je dala sestra, ker je imela toliko tega od poroke, enega pa kupila tašča ob vselitvi. Na obeh so še vedno vidni vzorci, pa peremo v stroju.
  • 0

#335 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 August 2023 - 08:34 PM

A ima katera Soda Stream ali podobno zadevo za mehurckanje navadne vode v vodo z mehurcki?
  • 0

#336 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13825 posts
  • Gender:Female

Posted 23 August 2023 - 09:44 PM

Ja, midva, ze leta.
Kaj te zanima?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#337 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 August 2023 - 09:04 AM

Dobro opravi svoje delo? Je voda res mehurčkasta tako kot npr. Radenska? Je poleg nakupa kartuš še kak drug skrit strošek? Se lahko ok očisti (vodni kamen)? 


  • 0

#338 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13825 posts
  • Gender:Female

Posted 24 August 2023 - 12:27 PM

Nama je nepogrešljiva. Z gumbom, najina ima še tako ročko-ne vem kako bi drugače opisala, določiš gaziranost. Očisti se super, kupuješ le bombo oz. zemnjaša polno za prazno. Midva imava dve, da je vedno ena polna doma.

Piše le, da na vsake 2 leti zamenjaš steklenice, ker lahko eksplodira oz. poči. Midva živiva nevarno in sva jo le enkrat :D Se tudi steklenice fajn očisti.

 

En nasvet: v trgovini ne rečt, da imaš bombo (jih imajo načeoma v skaldišču). Jazs em to enkrat rekla eni prodajalki in ni vedela za kaj gre in je prišel en starejši rpodajalec, vidno pretresen in živčen, "gospa, kakšno bombo imate" :lol:


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#339 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 August 2023 - 12:41 PM

Super, good to know. 😀 Hvala za porocilo. Samo se eno vprasanje, a imas prav SodaStream al katero drugo znamko?
  • 0

#340 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10798 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 August 2023 - 12:46 PM

Frcica, zakon, ful sem se narezala zdele :D
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users