Spletne trgovine
#321
Posted 25 November 2025 - 03:57 PM
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
#322
Posted 25 November 2025 - 04:12 PM
#323
Posted 09 December 2025 - 12:26 PM
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
#324
Posted 09 December 2025 - 12:28 PM
Jaz pa sem v petek vrnila na pošto Zalando paket, danes imam že vrnjen znesek. Tudi prejsnjič je bilo ekspresno!
#325
Posted 09 December 2025 - 05:59 PM
Kako mi je neumno, da na AY ugasnejo kupone za popust v času razprodaj. Za RD sem dobila 20 % in je sploh ne morem izkoristit.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#326
Posted 15 December 2025 - 01:51 PM
Od OVS sem po slabih 3 tednih dobila vrnjen denar, ker se je paket zataknil oz. sploh ni šel naprej iz IT. Res ni normalno, kaj se letos dogaja s temi paketi. In zdaj sem spet brez 3 daril ...
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#327
Posted 15 December 2025 - 02:10 PM
#328
Posted 15 December 2025 - 02:18 PM
Jaz bi tudi od tam naročila, ampak je zdaj prepozno.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#329
Posted 15 December 2025 - 03:38 PM
![]()
Damn Jina, res nimaš sreče letos s tem!
After all this time?
Always.
#330
Posted 17 December 2025 - 10:18 AM
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#331
Posted 17 December 2025 - 11:22 AM
#332
Posted 17 December 2025 - 11:24 AM
Haha, imamo srečo s tem očitno. Super! Jaz sem tudi danes dobila še pižamo za K. iz babycentra in paket dedoles nogavic.
#333
Posted 17 December 2025 - 11:36 AM
Ja, jaz sem čist vesela.
Še slikal mi je paket dostavljalec, je bil čist zaprepaden, da lahko preko aplikacije dvignem vrata doma.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#334
Posted 04 May 2026 - 04:56 PM
A to je klasika, da pri H&M traja več kot en teden, da sploh odpošljejo paket? WTF, res.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#335
Posted 04 May 2026 - 09:18 PM
Ja, ful so počasni.
After all this time?
Always.
#336
Posted 05 May 2026 - 04:55 AM
#337
Posted 05 May 2026 - 11:10 AM
#338
Posted 05 May 2026 - 03:56 PM
Sem mislila, da bo danes prišel paket, po 10 dneh, ker sem dobila sms od DPD, ampak je bil namesto tega LF paket, ki je prispel v 4.
Sem se spomnila, da na H&M že večkrat nisem naročila ravno zato, ker predolgo čakam.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#339
Posted 05 May 2026 - 04:41 PM
Pri nas ni nic drugace s H&M, se mi je ze zgodilo, da sem narocila paket poletnih oblacil za na dopust, pa ga je potem soseda prevzela in shranila do nasega povratka, unlol.
#340
Posted 05 May 2026 - 07:08 PM
Jaz sem bila razočarana z Victoria secret, ker nimajo brezplačnega vračila in ne mislim več naročevat pri njih.
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users









