Jump to content


Photo

Umivanje las


  • Please log in to reply
368 replies to this topic

#321 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 March 2006 - 07:55 PM

Kristy očitno imaš zelo občutljivo lasišče, torej bi bili zate primerni otroški šamponi, ki vsebujejo izredno nežne čistilce. Pa glej, da boš po vsakem šamponiranju lase resnično dobro sprala, da odstraniš z las in lasišča popolnoma ves šampon. Voda ne sme bit niti premrzla, niti prevroča.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#322 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 12 March 2006 - 08:01 PM

QUOTE(DiLeMa)
Kristy očitno imaš zelo občutljivo lasišče, torej bi bili zate primerni otroški šamponi, ki vsebujejo izredno nežne čistilce. Pa glej, da boš po vsakem šamponiranju lase resnično dobro sprala, da odstraniš z las in lasišča popolnoma ves šampon. Voda ne sme bit niti premrzla, niti prevroča.

ja sej spiram si ful doug tko da bo najbrš šampon kriv! evil.gif evil.gif
keri šampon bi biu pa bolš nivea al johnson's?? biggrin.gif
kaj pa pol kaki balzam??
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#323 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 March 2006 - 08:12 PM

Kristy ne vem kter je boljši, ker ne poznam sestavin. Ampak po moje ne moreš zgrešit, če vzameš šampon Babylove, to je DM znamka in je ful nežen.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#324 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 March 2006 - 08:15 PM

lahko probaš kakšno varianto kopf bis fuss gela (babylove - DM, beauty baby - mueller), boš še najceneje skos prišla, po pol litra pakunge so manj ko jurja.

za balzam pa ne vem.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#325 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 March 2006 - 08:17 PM

Aja glede balzama sem spregledala ... tle lahk vzameš ktergakoli, pa glej da na nanašaš samo na spodnjo polovico las, da ne bo prišel v stik z lasiščem.

Schauma ima dobre in zelo ugodne balzame, mislim da so okoli 300 tolarjev.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#326 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 12 March 2006 - 09:16 PM

Jst sm probala že vse žive šampone, doug cajta sm mela od joica-Silk result, sam mi nekak ni biu ušeč ker mi še bolj zmastiu lase, pol sm uporabljala Tigi-Sexed up,pa je fuul fajn , sam sm se ga naveličala pa zdj uporablam Got2b od Schwarzkopfa, nevem če je kera že slišala za to, z vonjem čokolade in sm zaenkrat zelo, zelo zadovoljna!
  • 0
Posted Image

#327 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 March 2006 - 09:22 PM

Sm slišala za ta šampon in balzam, nisem ga pa sprobala. Sem pa tudi pregledala sestavine in so zelo fajn.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#328 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 12 March 2006 - 09:51 PM

QUOTE(*naca*)
Jst sm probala že vse žive šampone, doug cajta sm mela od joica-Silk result, sam mi nekak ni biu ušeč ker mi še bolj zmastiu lase, pol sm uporabljala Tigi-Sexed up,pa je fuul fajn , sam sm se ga naveličala pa zdj uporablam Got2b od Schwarzkopfa, nevem če je kera že slišala za to, z vonjem čokolade in sm zaenkrat zelo, zelo zadovoljna!

a drugač imaš mastne lase?

je pol ta Got2Be za mastne?!

  • 0
Posted Image

#329 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 March 2006 - 09:53 PM

Tanjci, ni za mastne. Mislim, da piše, da je za suhe in poškodovane. Bi bil pa za mastne pomoje tudi, ker kolikor se spomnim, ne vsebuje olj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#330 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 12 March 2006 - 10:05 PM

QUOTE(DiLeMa)
Tanjci, ni za mastne. Mislim, da piše, da je za suhe in poškodovane. Bi bil pa za mastne pomoje tudi, ker kolikor se spomnim, ne vsebuje olj.

tnx undercover
  • 0
Posted Image

#331 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 12 March 2006 - 10:08 PM

jst sm si zdej kupla nekaj od garnier ki lepo diši po vaniliji-za dolge lase in mi je super. ponavadi sem si mogla po treh dneh lase nujno oprat, zdej je pa že četrti dan in še vedno zgledajo lepo- sploh niso mastni in se ne cufajo.
  • 0

#332 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2006 - 12:19 AM

Ja jst mam mastne lase pa mi ful paše ta šampon, sicer pa je dillema prov rekla da piše da je za suhe in poškodovane lase brez leska, sam jst nikol ne uporablam šamponov za mastne lase, vedno za poškodovane brez leska in mi je ql!
  • 0
Posted Image

#333 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 13 March 2006 - 02:21 PM

[quote=*naca*]Jst sm probala že vse žive šampone, doug cajta sm mela od joica-Silk result, sam mi nekak ni biu ušeč ker mi še bolj zmastiu lase, pol sm uporabljala Tigi-Sexed up,pa je fuul fajn , sam sm se ga naveličala pa zdj uporablam Got2b od Schwarzkopfa, nevem če je kera že slišala za to, z vonjem čokolade
a obstaja to tut balzam??
a pol recimo bi ga js lahko uporabljala?? biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#334 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 March 2006 - 02:35 PM

Ja, itak, da bi ga lahko.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#335 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 13 March 2006 - 02:41 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ja, itak, da bi ga lahko.


o hvala DiLeMa!!! IPB Image
kaj bi mi brez naše DiLeMe!!!

aja pa še neki!!kolk pa prbližn stane ? a se da sobit v BTC-ju v Mullerju al pa v DM-u? biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#336 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 March 2006 - 03:21 PM

QUOTE(Hevea)
jst sm si zdej kupla nekaj od garnier ki lepo diši po vaniliji-za dolge lase in mi je super. ponavadi sem si mogla po treh dneh lase nujno oprat, zdej je pa že četrti dan in še vedno zgledajo lepo- sploh niso mastni in se ne cufajo.

a lahko napišš ime od šampona pa balzama plisss
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#337 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 March 2006 - 03:29 PM

QUOTE(kristy)
aja pa še neki!!kolk pa prbližn stane ? a se da sobit v BTC-ju v Mullerju al pa v DM-u? biggrin.gif


Jaz cene ne poznam, pomoje mora bit okol 800 tolarjev, kej takega. wink.gif Mislim, da imajo v Mullerju.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#338 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 13 March 2006 - 03:53 PM

hvala DiLeMa biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#339 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 March 2006 - 04:35 PM

Mmmm čokolada. biggrin.gif A smo to kej ocenjeval že na forumu?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#340 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2006 - 05:26 PM

Ja obstaja tut balzam, maš tut z vonjem hruške sam ta je za barvane lase, pa z vonjem pomoranče, mislim da za večji volumen, sam pr men je čokolada zmagala! smile.gif drgač je pa ime got2b, dobi se pa v mullerju, cena je pa 1310 sit, isto za balzam!
  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users