Jump to content


Cosmerba - rjava energijsko prevodna krema


  • Please log in to reply
379 replies to this topic

#321 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 13 May 2007 - 03:26 PM

ni priporočljivo spodaj nanašat še tonika, ker so v njem lahko kakšne sestavine, ki cosmerbinim sestavinam onemogočajo prodor v kožo. ne vem pa kaj bi še takega obstajalo za čiščenje obraza. hmm.gif meni sicer gel odstrani vse dol. pol pa ne uporabljaj pudra in bo še najboljše tongue.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#322 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 May 2007 - 03:46 PM

Gel ne odstrani vsega pudra. Sploh če je ta kakšen Revlonov, ki se zacementira na kožo. Jaz si ga odstranjujem z odstranjevalcem MUja za okoli oči. Imam Diadermine, da mi ne zmasti kože, ga dam na vatko in čistim. Potem pa še z gelom za čiščenje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#323 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 May 2007 - 04:15 PM




QUOTE(sonchika @ 13. 5. 2007 - 16:46) View Post
Gel ne odstrani vsega pudra.

Meni od Clinique gel odstrani ves puder (je tudi fajn videt pri rokah, s katerimi si pudram fris in potem seveda ostane na njih puder, da mi milo, s katerim si sicer umivam roke, pudra ne ostrani popolnoma - potem pa si jih s Clinique umijem in gre lepo dol), pa tudi maskare.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#324 Estelle

Estelle

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts

Posted 13 May 2007 - 04:21 PM

QUOTE(Jenna @ 13. 5. 2007 - 17:15) View Post

Meni od Clinique gel odstrani ves puder (je tudi fajn videt pri rokah, s katerimi si pudram fris in potem seveda ostane na njih puder, da mi milo, s katerim si sicer umivam roke, pudra ne ostrani popolnoma - potem pa si jih s Clinique umijem in gre lepo dol), pa tudi maskare.

Najlepša hvala za vse odgovore! Samo če mi, Jenna, še poveš, kje kupiš Clinique? Thanx!
  • 0

#325 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 May 2007 - 04:51 PM



Clinique se kupi v Müllerju, Limoniju, itd.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#326 cokolina

cokolina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts
  • Location:koper
  • Interests:psihologija, zdravje, knjige, aktualnosti, zanimivosti<br /><br /><br />aerobika, pilates, plavanje

Posted 14 May 2007 - 09:39 AM

danes sem jo mislila kupit pa nimam časa brat vseh 17 strani sad.gif

a mi ve katera povedat če je krema komodogena?

Oz da je mastna vem, jo mislim uporabljat čez noč, zanima me če glede na sestavine maši pore? rolleyes.gif


hvala
  • 0

#327 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 May 2007 - 09:49 AM


Ne, ni komEdogena.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#328 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17025 posts
  • Gender:Female

Posted 16 June 2007 - 08:25 PM


Koliko časa vam je pa Cosmerba matirala obraz (če)? Aja a je katera imela res ful mastno kožo pa da se ji je manj mastila zaradi te kreme?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#329 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 16 June 2007 - 09:20 PM

Men se zdi, da mi krema ni nwem kako matirala bolj mastnega t-predela. Mi pa ni mastila kože, sam se mi vseen zdi, da mi je premastna, zato sm jo pa pred kratkim nehala uporablat, pa tud mislm, da je "pretežka" za polet oz. za te bolj vroče dni. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#330 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 17 June 2007 - 10:45 AM

Meni matira cel dan. Razen mogoče ko je res vroče ali ko telovadim in se spotim.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#331 cokolina

cokolina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts
  • Location:koper
  • Interests:psihologija, zdravje, knjige, aktualnosti, zanimivosti<br /><br /><br />aerobika, pilates, plavanje

Posted 17 June 2007 - 12:23 PM

jaz imam novo dvakrat uporabljeno.. če koga zanima nakup pošljem sliko in ostale informacije na privat smile.gif

PRODAM
  • 0

#332 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17025 posts
  • Gender:Female

Posted 26 June 2007 - 01:55 PM


Ne vem, ali je že katera opazila, ampak danes "zamerkam", da so sestavine 30 mL pakunge rahlo drugačne od tiste 100 mL:

AQUA, HYDROGENATED PEANUT OIL, PROPYLENE GLYCOL, CETEARYL ALKOHOL, SODIUM CETEARYL SULFATE, ALOE BARBADENSIS, JOJOBA WAX, GLYCERYL STEARATE CITRATE, CETHYL ALKOHOL, MARIS SAL, POTASSIUM SORBATE, CITRUS LIMONIUM, LIPPIA CITRIODORA, MELISSA OFFICINALIS, CYMBOPOGON CITRATUS

huh.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#333 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 June 2007 - 02:01 PM

Prvih nekaj snovi je enakih. Še vedno gre za dobro kremo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#334 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 June 2007 - 02:01 PM


Ja weird je pa še vseeno. blink.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#335 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 14 August 2007 - 07:24 PM

če sem prav razumela poleg te kreme ni treba rabit nobenih gelov za čiščenje in tonikov?
js bi si kupla to kremo ko porabim vse kremce in čistilce za kožo
  • 0

#336 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10745 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 August 2007 - 07:50 PM

To je pač krema za obraz in si prej komot daš še tonik na obraz. Pa tud milo za obraz.
  • 0

#337 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 14 August 2007 - 08:23 PM

hm... sm brala prejsne poste malo pa je blo neki da to ne gre ...
v bistvu me zanima če je ok uporablat samo kremo?
tonika tko al tko nikoli ne uporabljam
  • 0

#338 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10745 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 August 2007 - 08:31 PM

Ok je uporabljat samo to kremo, brez tonika. Mislim, da fora samo v tem, da pred tem ne nanašaš kakšne mineralne zadeve. Občutek tonika na obrazu pa jaz sovražim in ga sploh ne uporabljam, ne glede na kremo.
  • 0

#339 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 14 August 2007 - 08:36 PM

aha hvala smile.gif no mislim da bom jo kar počas kupla smile.gif
  • 0

#340 155

155

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 735 posts

Posted 07 October 2007 - 12:02 PM

^ A si kupla pol?

Jz sm zle prebrala vseh 17 strani in se odločla, da jo kupim. biggrin.gif Zaenkrat 30ml, ker za kej več nimam keša.
Pa drugič, odvisno al se bo stanje izboljšalo al poslabšalo.
  • 0
You can't buy happiness. Steal it.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users