Jump to content


Photo

Ideje & svetovalnica za moderiranje naglavnega okrasja


  • Please log in to reply
3763 replies to this topic

#3361

  • Guests

Posted 21 September 2012 - 07:39 PM

:w00t2:
  • 0

#3362 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 October 2012 - 09:38 PM

Čudno vprašanje na vidiku :D

Tiste ki imate malo daljše lase, spite s spuščenimi lasmi? A imate drugi dan po pranju, ali pa tretji, nima veze, pač zjutraj ko se zbudite, a imate enako frizuro? Če nimate enake, jo uspete uredit da je takšna kot je bila prejšnji dan? Jaz imam s tem ful težave in se zbudim s ful čudnimi lasmi, ne znam opisat, ampak zgoraj pri lasišču se mi naredi tako kot na kvadratasto, če razumete, LOL. In meni gre ful na živce, ker jih nikakor ne morem uredit tako kakor morejo biti, in nikoli ne morem imet tako lepe frizure kot prvi dan. Če spim s čopom pa se mi potem še cel dan pozna sled čopa.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3363 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 08 October 2012 - 09:46 PM

Jaz mam iste probleme, iste! Samo da me najbolj moti, da meni se pa ful konice scufajo, ker spim na njih in jih čisto zvozlam. Zdaj sem našla kolikor toliko ok rešitev, in sicer eno čisto zrahljano, ampak debelo elastiko iz blaga - ta mi ne pušča odtisov, pa vseen jih ravno toliko spe, da jih ponoči ne scufam čist. Ni pa čist isto kot prvi dan, že zaradi volumna, žal. :(
  • 0

After all this time?

Always.


#3364 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 October 2012 - 09:47 PM

Ja, jaz imam iste probleme. Žal :/ Ponavadi imam zato drugi dan čop, kito, ... Potem pa spet operem.
  • 0
Viens, reste ici!

#3365 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82811 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 October 2012 - 09:54 PM

Jaz si lase perem večinoma zvečer, imam takrat ful skravžlane, spim pa tako, da si jih vržem nazaj, ko se vležem, da se ne cukam.
Šele neslednji dan si jih počešem in umiram zraven, ko imam razčesane, se mi tudi precej zravnajo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3366 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25328 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 09 October 2012 - 05:53 AM

Jaz si ponavadi lase v rahlo figo spnem - so pac zjutraj malo skodrani, ampak ni tistega odtisa od elastike.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#3367 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 October 2012 - 10:14 AM

Aha okej, samo da nisem edina :lol:
Jaz s konicami nimam problemov, ampak samo zgoraj, na lasišču. Ma ne vem kaj bom naredila, lahko bi spala s kito ampak mi niso všeč potem neki na pol kodrasti lasje.

Sem pa malo googlala "second day hair" in je za američanke nekaj redkega, da sploh pride do second hair day, one si umivajo lase vsak dan, Go figure :D
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3368 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25328 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 09 October 2012 - 10:27 AM

Joj, meni je to tako stran metanje casa, res. Meni se v tem butastem vremenu (in ce mi kdo po laseh sari) zmastijo v 2h dneh in mi je ze to bozjastno veliko. Drugace normalno zdrzijo ee 3-4 dni. Bom mogla pogledat za kak sampon za suho pranje al nekaj, menda v sili pomaga tudi baby puder (da lahko odlozis pranje las in vseeno nekako kulturno izgledas).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#3369 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 October 2012 - 10:35 AM

Ja to glede baby pudra sem brala, tudi probala parkrat, samo meni ni kul. Prvo kot prvo se te voha, ful, kot drugo pa nikakor ne moreš odstranit vsega praha z las, vedno se pozna malo "belo" gor in izgleda grdo, sploh na temnejših laseh.

Suh šampon pa se tudi jaz spravljam kupit že celo večnost, ampak kaj ko pri nas ni nič. Jaz bi Batiste imela.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3370 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 09 October 2012 - 11:18 AM

Jaz vedno spim s tako gumico, si naredim z njo figo, mi je všeč ker nič ne cuka....ampak se vseeno zbudim z rahlo kodrastimi lasmi...tako, da ne vem rešitve.

Posted Image
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3371 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 09 October 2012 - 03:46 PM

Sem pa malo googlala "second day hair" in je za američanke nekaj redkega, da sploh pride do second hair day, one si umivajo lase vsak dan, Go figure :D


JA! Znanka je študirala v Ameriki in je pravila, kako je enkrat pokomentirala nekaj v smislu 'joj, sem si morala nardit kito, je 3, 4. dan od pranja, si nisem utegnila oprat las' in so jo takoj napadle, da če je normalna, fuj, pa jo etiketirale kot umazanko, itak. :lol:
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3372 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 09 October 2012 - 06:00 PM

Ja, je res. Jaz sem zadnjič prebrala v eni frizerski reviji, da v Ameriki sploh nimajo šamponov za mastne lase, ker si jih baje vsak dan perejo. Pa itak nima nihče mastnih.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#3373 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 October 2012 - 06:03 PM

:thumbup:
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3374 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82811 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 October 2012 - 06:05 PM

Saj tega se lasišče tako navadi, da bi imeli po dveh dneh že mastne.
Jaz si jih perem 2x na teden, če bi si jih začela vsak drugi dan, bi si jih morala še naprej.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3375 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 09 October 2012 - 10:55 PM

Nihče razen Britney Spears.
  • 0
Viens, reste ici!

#3376 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 12 October 2012 - 07:03 PM

Fru fru da/ne?

Nujno rabim spremembo, pa nimam pojma, kaj naj naredim, lasje me blazno živcirajo, najraje bi se pobrila, ampak vem, da bi mi bilo žal že po dveh sekundah.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3377 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 12 October 2012 - 07:07 PM

Ne.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3378 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 12 October 2012 - 07:09 PM

Bah, kaj pa naj pol. Hočem nekaj, s čimer se ne bom rabila dosti ukvarjat. :lol:
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3379 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 12 October 2012 - 07:14 PM

Kako pa si postrižena zdaj? Dolge ravne lase imaš, spredaj enako dolge, brez fraz, ali se motim? S takimi lasmi je najmanj dela, če mene vprašaš :lol: Pa še najmanj motijo. Frufru bi te še bolj motil, sploh kak daljši, počesan na stran. Moje mnenje.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3380 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 12 October 2012 - 07:18 PM

V bistvu imam malo daljše franze s prečo na strani, ampak so tako zrastle, da jih nekako zbijem skupaj in dam za uho in se niti ne vidi, da so franze :lol:, dolge ravne, ki so lepi, ko so počesani, pol pa grem ven iz stanovanja in malo zapiha veter in so takoj razmršeni in zgleda kot gnezdo (butasto mi je nosit krtačo s sabo in se česat vsake 3 minute). Aja, pa postriženi so stopničasto, samo so že malo zgubili obliko, zgleda precej monotono in brezveze vse skupaj.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users