Jump to content


Photo

Ideje & svetovalnica za moderiranje naglavnega okrasja


  • Please log in to reply
3763 replies to this topic

#3321 Kath

Kath

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 15 August 2012 - 07:16 PM

Ko sm bla mlajša, sm bla vedno na paž postrižena in so se mi lasje vedno tak čudno zavihal...mal se spogledujem s tem kratkimi pixie frizurcami, kot jih ima Emma Watson..sam ne vem če bi mi pasal, pa kuk dela je stemi lasmi?
  • 0

#3322 Kath

Kath

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 16 August 2012 - 06:18 PM

http://shrani.si/f/2...5q/untitled.png Katera je boljša?
  • 0

#3323 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 16 August 2012 - 06:26 PM

Kakšno frizuro in barvo las pa imaš zdaj?
  • 0

#3324 Kath

Kath

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 16 August 2012 - 06:32 PM

Lasje skoraj do pasu (uničeni kr urnk), temno rjava barva..
  • 0

#3325 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 16 August 2012 - 06:37 PM

Potem bi bila katerakoli zgornja sprememba velika sprememba :) A se barvaš? A imaš fru fru?

Jaz bi na tvojem mestu šla postopoma na krajše. Oz. bi analizirala lase do kje bi jih bilo potrebno postriči, da bi bili že "zdravi" lasje. Meni je drugače frizura od Anne H na prejšnji strani norooo huda!
  • 0

#3326 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 16 August 2012 - 06:40 PM

Aja no šele zdaj sem videla, da so ti že na prejšnji strani svetovali... Tak da... Ful ti paše prva frizura (mogoče za začetek brez fru fruja) in tretja. Pobarvala pa bi te na nekaj rjavega.
  • 0

#3327 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18401 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 16 August 2012 - 06:42 PM

Jaz bi te postrigla tam nekje do jošk, pa frfru. Na tvojem mestu se pa ne bi barvala na blond, ker si zdaj temno rjava in se hočeš znebit uničenih las, to pa ne gre glih najbolj skupaj s peroksidom. :)
  • 0

After all this time?

Always.


#3328 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 16 August 2012 - 06:48 PM

Potem pa jajc na glavo ali pa različne maske, oljčki, da bojo lasje dišali in v glavnem razvajanje razvajanje.
  • 0

#3329 Kath

Kath

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 16 August 2012 - 07:00 PM

S temi maskami za lase sm se že zdej ful ukvarjala..pa nič nisem likalnika, pa fena uporabljala, pa so še vedno takšni :( Fru fru- ja nimam, tut barvam se zaenkrat ne, čeprav imam nekak občutek da bi mi blond kar pasala:) Se pa strinjam s tabo Nincha, da bi bili lasje potem samo še večja katastrofa. Sem probala frizuro od Anne H. pa mi nekak ni najbolj pristajala, obraz je potem tak preveč "dolg" se mi zdi :) mi je pa všeč na njej :)
  • 0

#3330 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 August 2012 - 07:04 PM

Maske ne pomagajo nič, če so lasje že uničeni.
Najprej škarje, potem pa nega. :)
  • 0
Viens, reste ici!

#3331 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 16 August 2012 - 07:10 PM

Kaj pa nekaj do brade/ramen, samo potem bolj resasto postriženo, da imaš zgornje že precej kratke, pa s tem boš dobila še volumen. Ali pa da greš na posvet k frizerki, da bi ti povedala, koliko bi jih bilo potrebno postriči...
  • 0

#3332 Kath

Kath

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 16 August 2012 - 07:22 PM

Ubistvu pri frizerki sem že bila kar nekaj časa nazaj..pa se je sam za glavo prijela :$ samo takrat nisem nič storila glede tega, stanje pa se je samo še slabšalo. Tudi meni je prva zelo všeč, samo sem imela nekaj takega ko sem bila mlajša, pa se mi je vse ven zavihalo..z likalnikom pa ne bi rada imela opravka vsak dan:( Pa ve, ste že kdaj imele tako drastično spremembo frizure?
  • 0

#3333 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 August 2012 - 07:23 PM

Ampak saj to da se ti lasje ven vihajo ni nič slabega. Ok, slabo je če imaš kratke, ampak če pa boš imela tam do jošk, ali mogoče malo nad pa bo čisto lepo izpadlo. Čimprej pod škarjeeeeeee!!!
  • 0
Viens, reste ici!

#3334 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 16 August 2012 - 07:31 PM

Pa ve, ste že kdaj imele tako drastično spremembo frizure?

Ja, jaz sem enkrat šla na pažek, pa mi ni bilo všeč. Enkrat sem si naredila frufru, pa mi tudi ni bilo. Ko pa sem šla iz sredine hrbta na dolžino do ramen, mi je bilo pa ful všeč! Čisto odvisno. Če imaš jajca pejt na Emma Watson stil. Samo najbolj bedno pri takšni frizuri je tiso vmesno obdobje, ko ni nič od frizure...
  • 0

#3335 Kath

Kath

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 16 August 2012 - 07:40 PM

Se kar strinjam, odvisno je kakšne lase ima posameznik :) Problem je, da ne vem če jih imam. Zdaj mi je lahko razmišljat o tem, potem 5 minut pred frizerjem pa ne vem :P
  • 0

#3336 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 16 August 2012 - 07:56 PM

Zato bi ti predlagala prvo skrajšanje na sredino hrbta, ali pa še malo krajše. Recimo to je super dolžina:
Posted Image
Potem, ko boš spet pripravljena do ramen... Jaz res ne bi šla na tvojem mestu iz res dolgih las na ful kratke.

Recimo jaz sem tudi imela dosti razcepljene lase in sem se potem postrigla na:
Posted Image

In sem potem to frizuro nekaj časa vzdrževala, vmes si negovala lase, zdaj imam spet dolge in zdrave lase. Samo moraš res redno hodit k frizerju neko obdobje... Zdaj pa hodim na pol leta ;)
  • 0

#3337 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 16 August 2012 - 08:01 PM

.
  • 0

#3338 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 16 August 2012 - 08:03 PM

Jap, tam gori sem naravnost postrižena- s tem, da imam zadaj malo krajše kot spredaj. Jaz se tudi strižem samo še naravnost, ker frizerka potem res odstriže tiste konice, ki so uničene. Če so pa resice, pa grejo določene konice mogoče ravno 1x na leto stran od žnj striženj.
  • 0

#3339

  • Guests

Posted 16 August 2012 - 08:18 PM

Ja, jaz sem enkrat šla na pažek, pa mi ni bilo všeč. Enkrat sem si naredila frufru, pa mi tudi ni bilo. Ko pa sem šla iz sredine hrbta na dolžino do ramen, mi je bilo pa ful všeč! Čisto odvisno. Če imaš jajca pejt na Emma Watson stil. Samo najbolj bedno pri takšni frizuri je tiso vmesno obdobje, ko ni nič od frizure...


Ja, jaz navijam za Emma Watson stil! Pomoje ti bo ful pasalo.

Je bilo pa meni v bistvu precej všeč tisto vmesno obdobje po tem, ko so se mi od čisto kratkih (pravzaprav sem imela cca Emma Watson dolžino :)) razraščalo. Mi je bilo kul, ker so malo po svoje štrleli.
  • 0

#3340 Kath

Kath

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 16 August 2012 - 08:21 PM

Wau, Ananas tvoji lasje in frizura so super! So vedno tako lepo ravni, ali uporabljaš likalnik? Sama si sebe tut nekak ne predstavljam z lasmi krajšimi od ramen, razen s pixie frizurco. Druga sm na tem virtualnem frizerju sprobala, pa mi ni bilo všeč :P
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users