Jump to content


Cosmerba - rjava energijsko prevodna krema


  • Please log in to reply
379 replies to this topic

#301 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25485 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 01 March 2007 - 10:40 AM

torej, js sm zdej nehala cosmerbo uporabljat ker je blo cedalje slabs, mam pa zdej totalno drugacno kozo - ni vec mesana pa da bi se kej svetila po t-predelu, ampak prov suha in se hoce luskat. any suggestions (mogoce ksn garnier TF al pa ksno drugo kremo)?
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#302 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 01 March 2007 - 11:44 AM

Jaz pa kr zadovoljna ratujem s Cosmerbo!
  • 0

#303 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 01 March 2007 - 02:08 PM

mogoče kaka od schellerja? tista s korenčkom ali pa nekim čajom?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#304 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22765 posts
  • Gender:Female

Posted 24 March 2007 - 12:13 PM

Jaz uporabljam Cosmerbo zdaj ene 2 do 3 tedne. Nekih blaznih sprememb še nisem opazila. Nič bolj se mi koža ne luska, pa tudi nekih izbruhov mozoljev (še) nisem dobila. Po kolikem času pa sploh pride do luskanja in mozoljev? Zanima me, ali se lahko nanese puder čez Cosmerbo? A ima kaj manjši učinek, če daš puder čez, ker se te kreme naj ne bi mešalo z drugimi izdelki? A je boljše, če dam za pod puder kako drugo kremo, al to spet ni prav, če čez dan uporabiš eno kremo, za zvečer pa Cosmerbo?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#305 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 24 March 2007 - 05:19 PM

Jaz jo uporabljam podnevi in ponoči. Čez dam tudi puder in je vse ok. Včasih zvečer nanesem samoporjavitveno kremo in zjutraj čez še cosmerbo (obraz umijem samo z vodo), pa nimam nobenih problemov.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#306 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2007 - 06:01 PM

ej! kje v lj - center se da dobit rjavo cosmerbo? men jo je zmankal, pa je kle pr men nimajo? a je se kak sanolabor u centru al ne? pomagite, k nujno rabm kremo, ucer sm zadnje ostanke ponucala pa nocm zdej nehat uporabljat za par dni, k se mi lih lepo cist koza
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#307 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 27 March 2007 - 06:13 PM

^ tm pr sodišču na miklošičevi zaviješ levo, če greš proti avtobusni oz železniški, pa policija je bliz na enem vogalu tm pa pol zaviješ levo in je prec čez cesto. bliz enga dm-a je pa parkirne hiše tm na trdinovi (i think de se tko imenuje)
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#308 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2007 - 06:14 PM

pa ja to je tam moj, sam kle je nimajo!!!!! majo edin uno najvecjo, js bi pa ta mejhno mela
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#309 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 27 March 2007 - 06:17 PM

aja. ej pol pa nč več za centr ne vem, jst sm jo tm dobla (100 mL), pa že takrt tamale ni blo
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#310 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2007 - 06:20 PM

aja, k ponavad jo vedno majo, krneki, tole je cist visek, ne mi rect da bom mogla u btc ohmy.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#311 Rafinesse

Rafinesse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 304 posts

Posted 02 April 2007 - 09:56 AM

kje v btc-ju jo pa majo?kok stane?
  • 0

#312 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13970 posts
  • Gender:Female

Posted 02 April 2007 - 11:26 AM

V sanolaborju in Zeliščni lekarni Basilica v City parku.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#313 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17186 posts
  • Gender:Female

Posted 23 April 2007 - 09:00 PM


Doma imam še vedno neporabljen 100 mL lonček rjave kreme. Zanima me, koliko časa pa Cosmerba sploh zdrži glede na to, da je takorekoč brez konzervansov? Ker je v lončku še nekaj kreme, pa se mi že malo upira jo mazat po faci (ne vem zakaj, ampak občutek imam, da je na robu tega, da se pokvari).
Pa razmišljam, da bi blo od zdaj naprej bolje nabavljati manjše količine (ne samo te, ampak vseh krem in ostalih stvari), ker je večja možnost, da se reč DEJANSKO PORABI do konca.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#314 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25485 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 23 April 2007 - 09:03 PM

sej more pisat (vsaj pr men pise na nalepki na embalazi rok uporabe - mesec in leto).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#315 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 April 2007 - 09:04 PM

Mislim, da zdrži kar konkretno dolgo, ne vem pa povedat točne številke. Če jo imaš manj kot eno leto, se pa 100% nimaš česa bat. Drugače pa - če krema ni spremenila nobenih lastnosti, če ima še vedno enak vonj, barvo in konsistenco, je skrb odveč.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#316 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22765 posts
  • Gender:Female

Posted 26 April 2007 - 05:11 PM

Jaz imam 30ml lonček, uporabljam jo redno pomoje že kaka 2 meseca, vsak dan(kreme je še polovica), najprej sem jo samo ponoči, potem pa tudi podnevi za pod puder, pa ne morem rečt, da sem opazila kako razliko v čistosti kože. Če že, je minimalna. Mozoljev sicer tudi prej nisem imela, kvečjemu občasno kakšnega. Uporabljat sem jo začela predvsem v upanju, da mi bo kaj pomagala spucat ogrce, pa se mi zdi, da je stanje še vedno bolj ali manj isto. ermm.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#317 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 April 2007 - 05:57 PM

Pri ogrcih v bistvu itak pomaga edino stiskanje. Pa glikolna ali salicilna jih zna malenkost ven izbezat, druga ne.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#318 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22765 posts
  • Gender:Female

Posted 27 April 2007 - 09:48 PM

Tega si pa ne upam zaenkrat, ker se mi ful lušči koža in se tega problema še nisem uspela rešiti, edino malo zmanjšati. Zato sem nehala uporabljat Skinoren in Avene Cleanance K, oboje mi leži v omari.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#319 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31303 posts
  • Location:Primorska

Posted 28 April 2007 - 06:12 PM

jaz sem jo iz firbca kupila, pa mi ni nič kaj pretirano dobrega storila, tako da sem jo k sreči lahko takoj naprej prodala.
  • 0

#320 Estelle

Estelle

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts

Posted 13 May 2007 - 03:21 PM

Jaz to kremo (Cosmerba- rjavo) zdaj uporabljam kakšna dva tedna in sem zaenkrat ful zadovoljna (imam manj mozoljev in manj mastno kožo). Si pa kožo redno (zjutraj in zvečer) čistim tudi s tonikom, pa sem zdaj zasledila na forumu, da to ni priporočljivo (za pod to kremo) .... Kako to? - Zakaj? S čim pa je potem bolje, da si očistim obraz (poleg gela za umivanje obraza - ki mi ne odstrani vsega pudra)?

Najlepsa hvala za odgovor!!!

QUOTE(MateYa @ 23. 4. 2007 - 22:00) View Post

Doma imam še vedno neporabljen 100 mL lonček rjave kreme. Zanima me, koliko časa pa Cosmerba sploh zdrži glede na to, da je takorekoč brez konzervansov? Ker je v lončku še nekaj kreme, pa se mi že malo upira jo mazat po faci (ne vem zakaj, ampak občutek imam, da je na robu tega, da se pokvari).
Pa razmišljam, da bi blo od zdaj naprej bolje nabavljati manjše količine (ne samo te, ampak vseh krem in ostalih stvari), ker je večja možnost, da se reč DEJANSKO PORABI do konca.

Na moji piše datum izdelave 01. 2007 in datum uporabe do 01. 2008, torej zdrži eno leto!
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users