Jump to content


Krema za okrog oči


  • Please log in to reply
406 replies to this topic

#301 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27109 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 23 February 2014 - 04:41 PM

Je rjava Cosmerba primerna za okrog oči? Imam še več kot polovico škatlice, pa ji rok poteče čez en mesec in bi jo rada izkoristila. :lol:


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#302 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18227 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 23 February 2014 - 04:44 PM

Ja itak. Meni je super res, pa nič ne draži oči, nič ne peče, ful je hranilna, res je fajn. Če je ne boš porabila jo lahko pa tudi meni pošlješ, z veseljem odkupim, sem velika porabnica haha. :D


  • 0

After all this time?

Always.


#303 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27109 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 23 February 2014 - 04:54 PM

Sicer sem si jo parkrat že namazala, pa se mi je zdelo ok, ampak me je malo skrbelo, da ne bi bilo kul, ker bi znala bit 'preagresivna' (sicer je, kolikor jaz vem, sestavinsko dobra, ampak po neki moji logiki mi je bilo malo čudno, da je lahko krema, ki mi sicer celi brazgotine od mozoljev, obenem dovolj nežna za predel okrog oči?). Jaz si jo nanašam samo na mozolje, po tem, ko jih izsušim z glino (* to je ključno, ker če si jo dam na mozolj, ne da bi si ga prej izsušila, se mi naredi samo še večji. :o), in mi ful pospeši proces celjenja fleka.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#304 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18227 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 23 February 2014 - 05:08 PM

V njej ni nič kritičnega (nobenih kislin ali česa), samo precej mastna je, in mislim da na tak način mehča brazgotine in jih odpravlja. Jaz jo že 7 let uporabljam za obraz 2x na dan in sme vedno imela čudovito kožo, tak lep finiš da. Tut zdaj po tem napadu mozoljev je ful razlika, če se zvečer namažem s Cosmerbo mam zjutraj ful manj rdečo in bolj "svežo" kožo. Agresivna ni niti malo. :)

 

Meni je to res edina krema, ki jo lahko dam na kožo, ko je absolutno najbolj izsušena (npr. od sonca in morja, ali pa zdaj od teh kislin) in me niti malo ne peče, medtem ko me večina ostalih krem prav ŽGE.


  • 0

After all this time?

Always.


#305 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27109 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 23 February 2014 - 05:18 PM

Ok, pfijuuuu, jo bom veselo mazala še naprej. Meni je za cel obraz malo preveč, sploh nos se mi začne ful svetit, ampak se na posameznih delih obraza super obnese. Hvala, Nincha. :)


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#306 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83052 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 September 2014 - 09:12 PM

Za Barbarino, tale je imela nekaj učinka, ampak čudežev ne more naredit. Ni pa drugače nič hranilna, samo malo vlažilna. 

 

Dr__Nick_Lowe_Skin_Solutions_Puffy_Eyes_


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#307 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18064 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 22 September 2014 - 08:39 AM

Hvala.

Od Nuxe sem tudi brala ocene, je kar dobro ocenjena.


  • 0

#308 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 September 2014 - 10:02 AM

coffeebean_tube.jpg

Ful pohvaljena je tudi tale od 100% Pure.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#309 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23634 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 22 September 2014 - 10:18 AM

jaz imam tole od Pure - meni ni nič posebnega - pomaga ne, škodi pa tudi ne.

Ampak kot pravijo - nikoli ne veš kako bi bilo, če je ne bi uporabljala - tako da mogoče pa dela čudeže :)


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#310 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 September 2014 - 10:31 AM

33456.jpg

Jaz imam ta kumarični gel in mi je ful všeč. Sicer nima vloge pri zmanjševanju zabuhlosti ali podočnjakov, mi je pa ful fajn tekstura in lepo se razmaže in vpije, mal pohladi in super vlaži. Poleti jo imam pa v hladilniku in komaj čakam jutro in večer, da si jo nanesem, nebesa. :D


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#311 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22528 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2015 - 01:13 PM

Podgana, katera krema  za okrog oči z iHerba je dobra in da je nekje do 10 €? Ne rabim za podočnjake, ampak hranljivo nego, da je proti staranju.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#312 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16592 posts
  • Gender:Male

Posted 09 February 2015 - 01:31 PM

Pojma nimam. Jaz bi se kar z oljem mazala. Šipkovo je super izbira. Ima veliko A in C vitamina, E je pa dodan.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#313 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83052 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 February 2015 - 03:37 PM

Jaz že več mesecev uporabljam Emu Oil Well Moisturising Eye Cream in mi je super. Količina je taka, da sem komaj na polovici, tako da je cena več kot ugodna. Krasno nahrani kožo, hitro se vpije, korektor čez nanesem brez svaljkanja. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#314 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 09 February 2015 - 03:55 PM

Tole bi bilo tudi ok?  http://si.melvita.com/arganovo-olje-z-navadnim-šipkom,22,2,8214,43773.htm


  • 0

#315 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22528 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2015 - 04:37 PM

Oba, šipkovo olje in Emu krema sta mi zanimivi. Pa oboje imaš celo večnost, ker je količina precej večja, kot je običajno pri izdelkih za oči. Edino ne vem, kako se olje okrog oči obnese kot podlaga za puder? Se šipkovo olje hitro vpije? Če ga zjutraj malo manj naneseš, se verjetno da normalno puder dat čez. Za obraz pa je šipkovo olje premastno, če imaš mešano kožo, je komedogeno?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#316 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11535 posts
  • Gender:Female

Posted 13 February 2015 - 09:47 PM

 

To imam jaz, sem kar zadovoljna (no nimam ga še veliko časa, kakšna 2 tedna). Se pa namažem res samo pod očesi pa samo zvečer, ker se počasi vpija.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#317 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22528 posts
  • Gender:Female

Posted 14 February 2015 - 03:55 PM

Meni se tole Melvitino olje zdi ful drago za tako količino. Dobiš ful cenejše šipkovo olje.

Jaz sem ga zdaj naročila na iHerb. Upam, da mi v majhni količini ne bo premastno tudi za čez dan, za pod puder.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#318 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 14 February 2015 - 06:00 PM

Jaz sem pa ravno zdaj porabila Uriage Aqua Precis gel za okoli oči in sem ful zadovoljna. Še vedno imam od Nuxe Nirvanesque kremo za okoli oči in mi je ta od Uriage ful boljša in vlažilna. Si moram novo tubico kupit. Stane pa okoli 20 evrov, kar ni malo :S

 

$(KGrHqFHJCUFHSlK8kYUBR2eBq320g~~60_35.J


  • 0

#319 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19783 posts

Posted 05 March 2015 - 08:18 AM

Iščem eno poceni kremo za okoli oči, ki bi bila nežna in hranilna. Našla sem nekaj dobro ocenjenih krem firm Balea (kolekcija urea), CadeaVera in Alverde (pasijonka, calendula, ...). Mi priporočate kakšno? Ureo sem imela, pa mi ni nič posebnega. Za pozimi premalo hranilna.


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#320 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16279 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 05 March 2015 - 08:36 AM

Jaz že nekaj časa uporabljam tole olje od Alverde in mi je super. Pred tem sem imela kotičke oči ful občutljive in so me pekli, ob nanosu mu ali kaj podobnega. Zdaj pa ko to uporabljam pa se je nehalo, pa tudi koža okoli oči je bolj nežna. Se mi popolnoma vpije čez noč. 

 

d2x-downlo.jpg


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users