Jump to content


Photo

Big Brother


  • Please log in to reply
3009 replies to this topic

#2981 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 10 December 2010 - 09:38 PM

Ja. laugh.gif

IPB Image

  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2982 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 December 2010 - 10:04 PM


Sick scena.

Čeprav moram rečti, da je ta BBS kar nekak mirno minil ... nisem bila glih posiljena z njim.
Morda zato, ker se gibam v krogu samih kul oseb. Ziher je to. ˘-˘

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2983 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82904 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 December 2010 - 10:09 PM


Jaz bi kdaj gledala (malo iz mazohizma, malo zaradi smeha), pa ne pustita. ˆ-ˆ Nisem še niti enkrat.
Čeprav se mi zdi, da je v velikih dozah možganom škodljivo.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2984 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 December 2010 - 10:13 PM



Starša tudi v dnevni ne pustita, sem mislila, da bosta morda celo spremljala. butl.gif
V sobi pa je moja tv prelepa in prekul, da bi se kaj takega vrtelo gor. Bi sigurno eksplodirala. ˘-˘

Ej, škodi možganom ... pri tistih, ki to zavzeto spremljajo, tak najbrž ni več kakšne škode.
Forumašice izvzete. ninja.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2985 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82904 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 December 2010 - 10:15 PM


thumbup.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2986 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 December 2010 - 10:16 PM

Jaz tudi nisem še niti enkrat gledala, pa sem rekla da vsaj enkrat moram. Lol.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#2987 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 December 2010 - 10:19 PM

Jaz na začetku nisem gledala in nisem mela pojma kdo je notri in kaj se dogaja. Zdaj zadnja dva, tri tedne pa tu pa tam gledam, ko ima bratranec TV prižgan pa gleda in pač jaz poslušam, ker so oddaje enostavno preveč tečne, da bi jih gledal. Pa je ful smešno res. Takrat ko sta se Sandra in Ines kregali ipd. Pa pač vsi Sandrini izpadi. Prav zabavno je kdaj pa kdaj pogledat, čeprav je nadpovprečno debilno, seveda.
  • 0
Viens, reste ici!

#2988 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 December 2010 - 10:29 PM




Meni so najbolj smešni razni izgovori ljudi, ki to gledajo (po fb statusih se seveda veselo izpovedujejo).
Kao ''jao, ta BBS, fajn jih je gledat, da veš, da so še bolj nori od tebe''. Hm, ne vem, si prepričan/a? XD
Drugače pa glej, kar hočeš, samo ne sam sebe trepljat po rami, da je vse ok s tabo, če to gledaš. (UN)LOL

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2989 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26078 posts
  • Gender:Female

Posted 10 December 2010 - 10:31 PM

^^

Aha.

Fluffy, sicer bo nekaj na druzbi, tudi mimo mene gre, da ne vem kdaj. In prav je tako.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#2990 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82904 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 December 2010 - 10:34 PM


Meni gre samo na organ, da taka pizdarija maši program, vsak dan ob najbolj gledanem terminu. Vsakič komaj čakam, da je konec.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2991 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26078 posts
  • Gender:Female

Posted 10 December 2010 - 10:42 PM

Se strinjam, lahko bi vse skupaj cisto umaknili na tiste "specializirane" kanale, sicer pa na poop tv itak tezko najdes kaj gledljivega. Vsaj jaz. Na splosno ne vem is it me or - vedno manj najdem zase na TV, vcasih je se bil kje kaksen kul film, lately pa...ok ob sredah na slo 1 znajo imeti fajn film tedna.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#2992 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82904 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 December 2010 - 10:43 PM


Se strinjam, ja. Program je za rajo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2993 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26078 posts
  • Gender:Female

Posted 10 December 2010 - 10:45 PM

Zal, ja. : (
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#2994 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 10 December 2010 - 10:47 PM

Meni je BB fajn izključno iz psihološkega vidika. Še posebej všeč mi je Sandra, ki ima nemalo psihoz in živi v nekem svojem svetu, kamor tisti, ki se z njo ne strinja, nima dostopa. butl.gif

Mi gre pa tudi na živec, da je ravno ob 20h na programu in to vsak dan. Enkrat tedensko bi bilo dovolj.
Vseeno pa se že veselim nedelje, saj upam, da bo Sandra slišala svoj hit in videla majice oboževalcev. laugh.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2995 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 December 2010 - 10:51 PM

Fak, a čist vsak dan ob 20.00 je po tv? butl.gif laugh.gif wallbash.gif
  • 0

#2996 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 10 December 2010 - 10:59 PM

Ja. AJEBES.jpg
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2997 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2010 - 05:35 PM

Ata Auer bo tožil Iva Godniča, ker naj bi uničil kariero Sandre Auer!

http://www.pozarepor...i...0&type=tags

rolleyes.gif

  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2998 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82904 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 December 2010 - 05:51 PM


lol1.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2999 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 December 2010 - 05:52 PM

Komaj čakam danes ! tongue.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#3000 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 12 December 2010 - 06:08 PM

Ajoj, sačuvaj bože, na katerem planetu živi Stojan Auer? blink.gif Sicer pa kot piše v članku, sploh nima neke osnove za tožbo, in ne ve kaj še potrebuje, da bo spoznal, da njegova hčerka pač NIMA pevskega talenta.

Plus to, da je še zelo antipatična, samovoljna, ukazovalna, in grda. Saj ni greh, če si grd, ampak ona pa že prav pretirava. laugh.gif <---- HEC (da ne vidi Stojan, in me toži)

Sicer sem pogledala samo nekaj odlomkov, ampak imam približno sliko pred sabo. Zmago bo glasko odnesel Činč, ker se mi zdi, da je najbolj tak ljudski človek.

Ljudje, ki so čez ograjo metali sir, so navadni izmečki, pa radijska oddaja gor ali dol.


Pa prosim ne mi tukaj srat s forami, da to gledate iz psihološkega vidika.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users