Jump to content


Photo

LUSH izdelki


  • Please log in to reply
323 replies to this topic

#281 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 14 November 2007 - 09:03 PM

Clinique - DDMG - cena ?

edit: to je to ? http://www2.lepa-si....amp;hl=Clinique
  • 0

#282 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 November 2007 - 09:05 PM

50mL = 25€, 125mL = 55€. Ampak če praviš da imaš Skinoren, bi blo mejbi vseeno boljše da imaš zaščito. smile.gif

EDIT: ja.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#283 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 14 November 2007 - 09:09 PM

Čist bedno... Zgleda, da krema s takimi kriteriji ne obstaja. Če ne bo kake druge možnosti bom pač to vzela, pa imela puder z zaščito. Samo je spet problem najt puder, ki bo imel zaščito, ne bo mašil por, da mi bo dobro kožo matiral & da bo dobro prekriven. huh.gif
  • 0

#284 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 14 November 2007 - 11:37 PM

jaz moram rečt da sem čisto razočarana nad masko Hu Wen...
Meni nič ne pomaga, lasje niso mehki, ne dajo se česat, nič, sem si mogla na koncu dati še gor baleino ta novo borovničevo, pa je 10x cenejša, pa 10x boljša
  • 0

#285 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 14 November 2007 - 11:49 PM

^Pa si jo dost na ''obilno'' nanašala ? Ker je moreš dat baje veliko gor za zadovoljiv efekt.

Balzam za ustnice - WHIPSTICK
Nov in drugačen balzam za ustnice vsebuje čutno čokolado, eterična olja pomaranče, mandarine in vanilije. Tako vonj kot občutek privlačnosti vas bosta spomnila na priljubljeno ploščico čokolade. Ustnice bo zaščitil čebelji vosek, zmehčala pa jih bosta kakavovo in karite maslo.

Sestavine:
poparek ovsa, mandljevo olje, čebelji vosek, čokolada , glicerin, olivno olje, Carnauba vosek, parfum, natrijev borat, olje klementin, pomarančno olje, absolut vanilije, absolut kakava, metilparaben

Attached Files


  • 0

#286 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 November 2007 - 07:22 AM

Ultralight je sicer zelo kvalitetna krema, ni K in ima UV zaščito. Samo je hudo mastna. Primerna je za suho kožo. Sem imela tester in sem se ful svetila po njej. Sploh se ni vpila.

Maska za lase H'ua... karkoli, je pa meni naravnost odlična. Kratkoročno ni učinkovita (ko si umijem lase, so še vedno suhi in krepasti in kasneje uporabim balzam), samo imam potem čez teden super mehke lase in ko si naslednjič perem lase, čutim, da niso več tako izsušeni, ampak mehki in voljni.

Balzam za ustnice je pa zelo kvaliteten, naraven in dišeč. Edino paraben vsebuje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#287 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 15 November 2007 - 07:38 PM

Sonchi, kaj sploh ti parabeni pomenijo ? oops.gif
  • 0

#288 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 15 November 2007 - 07:43 PM

Konzervansi so, ki bi naj bli zdravju škodljivi.


http://www.orgon.si/...c...&Itemid=117
http://www.maxximum-...ije_v_kozmetiki

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#289 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 15 November 2007 - 07:45 PM

Baje da ja.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#290 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 15 November 2007 - 07:58 PM

Hvala. smile.gif
  • 0

#291 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 15 November 2007 - 10:16 PM

ja zdaj sem dala že dvakrat masko gor in nobenega efekta, pa jo kar izdatno mažem gor, kot vse ostale, to mam za cca 3x pol pa jo zmanjka, do zdaj sem jo uporabila 2x pa zgleda da je bo samo še za 1x. Meni sta dosti boljši fructisova in ta nova baleina (oz vse ki sem jih poskusila do zdaj so mele več učinka, tudi navadni balzami so mi jih bolj zmehčali in se je dalo po njih česat) ne vem, ali jo ne uporabljam vredu ali pa mi ne odgovarja.
  • 0

#292 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 15 November 2007 - 10:21 PM

Uporabljaš jo čisto prav, mogoče ti res ne odgovarja. hmm.gif
  • 0

#293 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 November 2007 - 10:29 PM

Kokoška, jaz se strinjam s Sonchiko. Ta zadeva ne vsebuje nekih silikonov in mehčalcev, zato njen efekt ni kratkoročen. Treba jo je uporabit ene 6x in potem se stanje las dosti izboljša (dolgoročno). Je pa itak mišljeno, da ko spereš masko s šamponom, še potem uporabiš čez kak normalen balzam (kot običajno). Ker to ni nek balzam, ampak je treatment, ki dolgoročno poboljša stanje las. Meni tudi ta H'Suan Wen Hua ni nardila mehkih las oz. sem morala dat čez pol balzam, ampak sem imela pa po uporabi bolj take krepke in volumnaste lase, pa kasneje sem po ene treh uporabah ugotovila, da so lasje manj suhi in mi ni treba več tok balzama gor pacat.

Jo je pa treba napacat res na debelo, ker jo lasje kar vsrkajo. Js sem jo imela na svojih laseh (dolgih ene par centi čez ramena) za trikrat.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#294 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 15 November 2007 - 11:57 PM

aha, hmmm **bemo pol bom pa še enkrat mogla zapravljat smile.gif
  • 0

#295 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 16 November 2007 - 08:21 AM

Včeraj sem malo zapravljala. happy.gif Za obraz sem si kupila tonik Tea Tree, za laske pa sem si privoščila Curly Wurly. woot.gif Prav zanimiv je. Tak gost, v lončku, lepljiv, vonj ima fenomenalen. Na začetku malce nedoločljiv, potem pa ful lepo potegne na kokos... NJAMI!!! Sicer se na začetku težje speni in ima notri malce lepljive kose kokosa, ampak je (bojda) vredno truda. Poleg tega sem kupila še Veganese regenerator (obe zadevi sta sestavinsko ocenjeni kot zelo kvalitetni). Če slučajno ne bom spravila vsega kokosa s spiranjem dol, bo tale Veganese gotovo pomagal, ker ful navlaži in zmehča lase. Pa še en lep vonj po limoncah ima smile.gif

Sedaj pa hop v kopalnico in sprobat moje nove pridobitve tongue.gif
  • 0

#296 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 16 November 2007 - 08:28 AM

QUOTE(sonchika @ 15. 11. 2007 - 7:22) View Post

Balzam za ustnice je pa zelo kvaliteten, naraven in dišeč. Edino paraben vsebuje.


Jaz ga imam. Enkrat je že bil ocenjen, pa ni nič pisalo glede parabenov. cry.gif

Go Ančka, zapravljivka! smile.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#297 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 16 November 2007 - 08:48 AM

Ja kaaaaaj!

V bistvu že ful časa iščem zadeve primerne za nego mojih las - hitro mastijo, tanki, ful gosti, naravno malce valoviti. In mislim, da je to to. S kokosom sploh ni težav. Jaz se že tako ali tako po šamponiranju razčešem, z balzamom je šlo pa res čisto vse ven.

In mislim, da je to res to. Že po šamponiranju (v bistvu se ful lepo speni), so bili lasje ful mehki. Po balzamiranju pa sploh.

Zdej pa grem - ne morm z mokro čupo strašit naokol biggrin.gif
  • 0

#298 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 27 November 2007 - 09:53 PM

trd šampon Squeky Green
IPB Image

Sodium Coco-Sulfate , Perfume , Rosemary (Rosmarinus officinalis) , Nettle (Urtica dioica) , Water (Aqua) , Tea Tree Powder (Melaleuca alternifolia) , Peppermint (Mentha piperita) , Rose Absolute (Rosa centifolia) , Chamomile Blue Oil (Matricaria chamomilla) , Vanilla Absolute (Vanilla planifolia) , *Coumarin , *Geraniol , *Benzyl Benzoate , *Limonene , *Linalool , Hydroxycitronellal , Chlorophyllin

krema za roke Handy Gurugu
IPB Image

Rose Water (Rosa centifolia) , Fair Trade Organic Shea Butter (Butyrospermum parkii) , Glycerine , Stearic Acid , Almond Oil (Prunus dulcis) , Triethanolamine , Fresh Lemon Juice (Citrus limonum) , Vanilla Absolute (Vanilla planifolia) , Rose Absolute (Rosa centifolia) , Chamomile Blue Oil (Matricaria chamomilla) , Evening Primrose Oil (Oenothera biennis) , Organic Peanut Butter (Arachis hypogaea) , Organic Pumpkinseed Butter (Cucurbita) , Organic Cashew Nut Butter (Anacardium) , Organic Almond Butter (Prunus dulcis) , Tincture of Benzoin (Styrax benzoin) , Cetearyl Alcohol , *Benzyl Salicylate , *Coumarin , *Geraniol , *Benzyl Benzoate , *Farnesol , *Limonene , *Linalool , Perfume , Chlorophyllin , Methylparaben , Propylparaben


  • 0

#299 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 November 2007 - 07:51 AM

Squeky Green: zelo parfumiran, sicer pa s čajevcem, meto, rožmarinom in še čim. Deluje mi precej agresivno.
krema za roke Handy Gurugu: hranilna in odlična.

  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#300 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 28 November 2007 - 06:47 PM

A tale šampon bi bil za mastne lase, kljub agresivnosti?
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users